lekarz Robert Paul

Doktor przeprowadził moją operację usunięcia torbieli na jajniku. Od razu gdy przyjechałam do szpitala (godz. 1.30 w nocy) stwierdził, że potrzebna będzie operacja i się nie pomylił. Bardzo dobrze odczytał USG, nie pozwala pacjentkom cierpieć. Ja skręcałam się z bólu, ale myślałam że obejdzie się bez operacji. Za namową innych lekarzy w szpitalu zwlekałam ze zgodą na operację. Ale po dwóch dniach ogromnego bólu doktor Paul wykonał operację. Gdybym od razu go posłchała cierpiałabym o wiele krócej. Poza tym w szpitalu bardzo często zachodzi do pacjentek, nie tylko podczas obchodu. Polecam tego lekarza.

osobiście nie byłam pacjentką P.doktora,ale bardzo mi pomógł przy porodzie,dzięki niemu mam kochanego synka. i za co badzo mu dziękuje i gorąco polecam

Pragnę Panu podziękować za miłą i fachową opiekę podczas całej ciąży oraz w trakcie mojego pobytu w szpitalu, dzięki czemu urodziłam zdrowego synka. Z wyrazami wdzięczności Marzena Zaręba P.S. Polecam wszystkim tego lekarza

Z wyrazami wdzięczności Marzena Zaręba
P.S. Polecam wszystkim tego lekarza

Lekarz z prawdziwego powołania. Polecam. Żona już w drugiej ciąży prowadzonej przez tego lekarza, tak więc wiem co piszę.

Prowadzi u mnie całą ciążę od samego początki i jestem bardzo zadowolona z jego opieki. Przekonałam się o jego dobrym podejściu na licznych wizytach i podczas mojego pobytu w szpitalu. Jest małomówny ale zleca wszystkie potrzebne badania i często monitoruje wyniki. Polecam go innym pacjentkom.

według mnie to świetny lekarz. Polecam

według mnie to świetny lekarz. Polecam

Nie polecam!co innego mówi co innego robi!Zakręcony doktorek!Zeszpecił mój brzuch tak że w bikini na plażę nie wyjdę do końca życia!Idż Pan na emeryturkę!

Nie ma czasu dla pacjentki nawet prywatnie, w ciezkim przypadku przez telefon potrafi "spławic" i odesłac do szpitala - jak z restza robi z wiekszoscia pacjentek potem niewiadomo co z nimi robic na oddziale, jego problemy osobiste odbijaja sie na pacjentkach niestety to nie ten pan doktor co kilka dobrych lat temu bardzo sie zmienil i liczy się teraz tylko ze sobą,,,

Lekarz wzbudzający zaufanie, wie co robi, wie ,co mówi.Kompetentny.Doskonale interpretuje badanie USG.