lekarz Robert Piórkowski

Kompetentny, godny zaufania lekarz. Prowadził moją ciążę, cały czas byłam z panem doktorem w kontakcie telefonicznym, zawsze poświęcał dużo czasu (minimum 50 minut). Był też przy porodzie, gdyby nie on położna zadusiłaby mi dziecko. Stwierdziła, że nie chce mi się przeć, albo, że nie umiem. Pan doktor podjął szybką decyzję o cc. Okazało się, że dziecko było owinięte wokół szyi pępowiną i dlatego nie mogłam go "wyprzeć". Uratował życie mojemu dziecku. Będę mu wdzięczna do końca życia. Najlepszy ginekolog ever!

Niekompetenty lekarz. Prowadził moją ciaze. Niestety miałam problem z infekcja. Pan Piórkowski sugerował, ze mąż mnie zdradza. Śmiech na sali. Po zbadaniu poziomu hormonów stwierdził, ze dziwne iż nie mam jeszcze wąsów. Wiem śmiesznie to brzmii ale wcale takie nie jest :-/ omijam tego Pana szerokim lukiem

Jak go widzę na ulicy mam ochotę go zmasakrować. Najgorszy pseudo lekarz, któremu czasem coś się uda jeśli nie ma komplikacji. Omijać szerokim łukiem

Pan Doktor prowadził moja ciążę , która na początku nie zapowiadała się na idealną. Podczas pierwszej wizyty traktował moje obawy poważnie. Podobało mi się, że spokojnie i rzeczowo wyjaśnił mi wszystko a przy tym nie obiecywał niczego ale też nie straszył katastrofą...Zlecił mi wszystkie potrzebne badania, podczas każdej wizyty sprawdzał stan maluszka na usg. Czułam się spokojna bo mogłam w awaryjnej sytuacji zadzwonić a pan doktor zawsze odbierał telefon (zdarzyły się takie chyba trzy). Poczucie humoru pana doktora i fajna atmosfera w gabinecie podczas wizyty sprawiły , że nawet hormony ciążowe odpuszczały:-). Trochę panikowałam ale pan doktor zawsze to z łatwością potrafił opanować. W zasadzie to go podziwiam za stoicki spokój z jakim znosi te wszystkie mniej lub bardziej "dociekliwe" pytania pacjentek i dzielnie na nie odpowiada a nie zbywa. Moja córcia urodziła się zdrowa i nawet trochę później niż powinna a mi pozostały miłe wspomnienia z tego okresu i kompetentny lekarz do którego mogę wrócić w przyszłości na badania kontrolne. Polecam, dla mnie był świetnym lekarzem.

Lekarz super. Poleciła mi go moja ciocia która od wielu lat zmagała się z problemami nowotworu gdy trafiła do niego od razu wysłał ja na operacje i zabiegi. I dzięki Bogu jak na razie jest wszystko w porządku. Ja trafiłam do Doktora po pierwszej ciąży pozamacicznej. Udzielił mi wszystkich informacji i nie owijal w bawełnę jak robili to inni lekarze " będzie dobrze nie trzeba się martwić z następnym dzieckiem nie będzie Problemu. " Doktor opowiedział o ryzyku wytłumaczył jak dziecku wszystko od początku. Odradzil dość drogich badań które polecił inny lekarz, z powodu komplikacji jakie mogą nastąpić. Spokojny opanowany , nie wzdycha na kolejne pytania jak lekarze z którymi mialam do czynienia. Nie spieszy się moja 1 wizyta trwała półtorej godz. Jeżeli uda mi się zajść w ciążę na pewno będzie moim lekarzem prowadzącym.

Wizyta na NFZ w Jabłonnie była bardzo nieprzyjemna. Lekarz spóźnił się pól godziny, był niemiły i niedelikatny. Zbagatelizował moje wątpliwości odnośnie długości cyklu i nie zbadał piersi, mimo że powiedziałam, że jakiś czas temu wyczułam guzka, którego teraz nie czuję. Mimo wszystko powinien mnie zbadać.

Pan doktor prowadzi moją ciążę i jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo cenię sobie jego podejście do pacjentki, można czuć się w gabinecie zupełnie bezstresowo, pan doktor spokojnie odpowiada na wszystkie pytania i zawsze jest bardzo opanowany. Spokojnie wszystko tłumaczy i w sposób naprawdę przystępny rozwiewa wszelkie wątpliwości. Ważna też jest dla mnie możliwość kontaktu telefonicznego, gdy coś jest nie tak - to bardzo ważne, bo można się wtedy czuć bezpiecznie i ma się pewność, że nie jest się samemu z problemem. Mi pana doktora poleciła znajoma i nie żałuję, również polecam. Lekarz naprawdę godny zaufania

Dobry lekarz?Chyba gdy przyjmuje prywatnie i płacisz słone pieniądze. Po wizycie państwowej wyszłam zapłakana, nie delikatny, arogancki nie znających zwrotów grzecznościowych.Wstyd!!!!!!!!!!!

Pan doktor prowadził moją zagrożoną ciążę. Byłam spokojna o dzidziusia, miałam do niego pełne zaufanie. Konkretny, dowcipny, poświęcający pacjentkom tyle czasu, ile potrzebują. Bardzo dobry kontakt telefoniczny - czego bardzo w ciąży potrzebowałam (setki wątpliwości). Dziękuję.

Kompetencja - odpowiednie określenie. Wszystko dokładnie wyjaśnione,profesjonalne podejście,bezstresowa rozmowa. Badania wykonane od "A" do "Z". Koszt wizyty uważam za niski,biorąc pod uwagę wykonane czynności. Zapewne zostanę stałą pacjentką. Pozdrawiam. Anita D.