lekarz Robert Piórkowski

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Wizyta nie powoduje stresu. Nigdy nie ma się wrażenia, że Pan Doktor się spieszy czy ma gorszy dzień - poświęca każdemu dużo czasu, cierpliwie tłumaczy i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Polecam wszystkim.

Polecam serdecznie tego lekarza, kompetentny doswiadczony a co najwazniejsze pracuje w szpitalu na Bródnie i z tego co wiem tam sie z nim licza. Trafiłam do niego po tym jak bylam u innej pani doktor z Legionowa ktora nie wykryla ze jestem w ciązy i kazala mi wziac Luteine na wywołanie okresu:( wtedy bym poroniła nie posluchalam jej i po 2 tyg zrobilam test wyszedl pozytywny. Pojechalam do dr piórkowskiego z polecenia i to on wlasnie stwierdził ze jestem w 6 tyg ciazy... dzis jestem w 6 miesiacy ciazy lekarz prowadzi moja ciaze i Bogu dzieki bede za 3 miesiace szczesliwa mama:) Polecam wszystkim:)

to jest lekarz ktorego nikomu nie polecam.powodem tego nie jest błachostka tylko bład ktory zawazył na całym moim zyciu.ten lekarz po ciazy mnie łyzeczkował.nie dostałam antybiotyku przez co powstały ogromne zrosty.dzieki temu lekarzowi byc moze nigdy nie bede miec drugiego dziecka.wstretny konował,partacz powinien krowy łyzeczkowac a nie pracowac i ranic ludzi

Uwielbiam doktora Piórkowskiego. To najlepszy i najmilszy lekarz, z jakim mialam kiedykolwiek kontakt. Doskonale poczucie humoru. Pan doktor prowadzil obie moje ciaze, fachowo i spokojnie odpowiadal na niekiedy dluga liste wszystkich moich pytan, nawet te "smieszne" z perspektywy doswiadczonego lekarza, nigdy nie byly zbagatelizowane. Wiem, ze sa rozne opienie na temat Pana doktora, ale wiadomo, kazy musi trafic na swojego. Ja zdecydowanie polecam. I nie wyobrazam sobie rodzic z zadnym innym lekarzem.

serdecznie polecam! wspanialy fachowiec.

serdecznie polecam! wspanialy fachowiec.

Wspaniał człowiek! świetny lekarz! Pomógł mi utrzymać ciąże w listopadzie rodzimy! Jestem spokojna

Pan doktor prowadził moje 2 ciąże," urodziliśmy" 2 córki ;) Jestem bardzo zadowolona z współpracy. Bardzo miły dowcipny człowiek a przede wszystkim dobry i kompetentny lekarz. POLECAM !

Pan dr stawia trafne diagnozy. Bardzo cierpliwy,sympatyczny i zabawny co jest rzadką cechą u lekarzy. Dobrze prowadzi ciążę działa kojąco na pacjenta. Lubię z nim rozmawiać odpowiada nawet na "bzdurkowate" pytania.

najlepszy ginekolog z jakim miałam kontakt. fantastycznie poprowadził moją ciążę, co prawda miałam zatrucie ciążowe i gdyby nie dr Piórkowski moje dziecko udusiło by się w brzuszku, szybko i trafnie podejmuje decyzje, bardzo miły kontakt. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

jeden z najlepszych lekarzy ginekologów w szpitalu bródnowskim..fachowy i kompetentny..polecam..