lekarz Robert Stępień

Laryngolog

1,2

Z takim lekarzem jeszcze się nie spotkałam, nieudacznik, gbur, jedno chamstwo. Krzyczy rzuca telefonem, wyprasza z gabinetu , horror. Odniosłam wrażenie , że przyjmuje pacjentów za karę. Miałam okazję kilka razy być u tego człowieka za każdym razem podejście takie same. Dlaczego on tam jeszcze pracuje? Przecież są inni lekarze z zupełnie innym podejściem do pracy.

Z większym gburem i ignorantem wśród lekarzy się nie spotkałam. Od wejścia krzyczy i rzuca dokumentami. Nie zbadał, nie wysłuchał i nawet nie starał się pomóc. Człowiek niezrównoważony psychiczne. Nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku.

Podpisuję się oboma rękami pod poprzednią opinią. Wręcz chamskie zachowanie do pacjenta.Mówi w prost jak coś się nie podoba to proszę zmienić przychodnie i lekarza bo ja pana więcej nie przyjmę. Po skardze okazało się że nic się nie zmienił no trochę ale na gorzej. Każdy inny lekarz w tej przychodni w WCM ale nie on.Szkoda czasu i nerwów u tego lekarza. Stanowczo odradzam i nie polecam. Powinien leczyć ale nie ludzi.

no z takim chamskim podejściem nie spotkałam się jeszcze!! Czy NFZ nie czyta tych opinii?? Ten pan nie zasługuje na etat w WCM, nie z takim nastawieniem do pacjenta. Dlaczego otrzymuje pensję z moich podatków??? OMIJAJCIE Z DALEKA !

Radzę unikać tego lekarza. Totalna ignorancja i gburowate odzywki, brak wywiadu i nieumiejętność zapoznania się z dokumentacją medyczną z innej placówki. Do perfekcji opanowane zadawanie bólu pacjentowi. Doświadczyłam tego na nocnym dyżurze w izbie przyjęć WCM Opole. Miałam wrażenie, że lekarz ten jest tam za karę i mścił się na mnie bo "zawracam mu d**ę" - jak usłyszałam na wejściu.