Robert Stroka

Ortopeda

Bardzo dobry lekarz. Leczył moje dzieci. Fachowiec. Jedyna krytyczna uwaga - za dużo ludzi do niego chodzi.

jest wspaniały w podejściu do pacjenta, bardzo cierpliwy, kompetentny, wzbudzający zaufanie

Polecam bardzo dobry lekarz! Konkretny pełen profesjonalizm! Polecam

Polecam bardzo dobry lekarz! Konkretny pełen profesjonalizm! Polecam

Kiedy leczylm sie u niego przy Elektrownii było wszystko ok.Ale kiedyś dostałem silnych bólów kręgosłupa(nie mogłem wstać z pozycji siedzącej) i udałem sie do niego na Więźniów Politycznych i mimo że czekałem z bólem aż na koniec kolejki "doktor" Stroka totalnie mnie olał i wyprosił z gabinetu twierdząc że jego limit pacjentów już się wyczerpałi nikt za mnie nie zapłaci.Byłem zszokowany jego postawą-zastanawiałem się gdzie on ma przysięgę hipokratesa,chyba głęboko w dupie.

Lekarz przy pierwszej wizycie miły, odpowiednio podszedł do sprawy. Przy ponownej wizycie lekarz totalnie mnie zignorował, rozmawiał jednocześnie przez telefon.

Bardzo dobry lekarz. Kompetentny, uprzejmy, widać że na studiach się uczył a nie ... Polecam go każdemu z okolic Rybnika. Trochę straszy i przesadza z konsekwencjami schorzenia, ale to się dopiero każe czy miał rację ;)

fenomen nie lekarz !! bardzo dobry specjalista i człowiek z dobrym poczuciem humoru

jest dobrym fachowcem a do tego dobrym czlowiekiem gdy inni rozkladaj rece,olewaja i zostawiaja samemu sobie,on daje nadzieje-dziekuje Bogu ze spotkalam go na swojej drodze!!!Zostawili mnie wszyscy specjalisci a on kazal sie pokazac,dal mi nadzieje-dziekuje!!!!

Zgadzam się .Jeżeli chodzi o Rybnik nie ma lepszego specjalisty. W skali ogólnopolskiej niestety nie mam zdania ale na pewno jeżeli chodzi o bardziej skomplikowane urazy ,słyszałem że są bardziej doświadczeni lekarze.

Byłam u kilku lekarzy w Rybniku ale dopiero dr Stroka powiedział co tak naprawdę mi dolega, na czym polega moja choroba. Przeprowadził dokładne badanie czego inny lekarze nie zrobili. Polecam!