lekarz Robert Wasiński

POLECAM.UPRZEJMY ,DOKŁDNY ,NA WIZYTY CHODZĘ Z PRZYJEMNOŚCIĄ'BEZ STRESU

POLECAM.UPRZEJMY ,DOKŁDNY ,NA WIZYTY CHODZĘ Z PRZYJEMNOŚCIĄ'BEZ STRESU

Witam, będąc na wizycie u doktora Wasińskiego bardzo miło się zaskoczyłam. Moim zdaniem jest to lekarz, który bardzo dobrze zna się na swoim fachu. Zajął się mną bardzo profesjonalnie. tłumaczył, pytał, interesował się. Jestem bardzo zadowolona! Polecam wszystkim pacjentkom!

Pan Dr prowadził moją ciąże urodziłam zdrowego ślicznego synka :) Dr Wasiński poświęca bardzo dużo czasu pacjętkom. Czasami sama musiała się ewakuować ha ha taki z niego gaduła ( ale na temat ) Zawsze miły, uśmiechnięty. Zdecydowanie polecam !!!

Pan Dr prowadził moją ciąże urodziłam zdrowego ślicznego synka :)
Zawsze miły, uśmiechnięty. Zdecydowanie polecam !!!

Wszystko było w porządku dopóki chodziłam na prywatne wizyty. Tak jak tu wcześniej było wspomniane, długie rozmowy, wszelkie wyjaśnienia, dość uprzejmy. W momencie zajścia w ciążę i wizyt na Kasę Chorych wszystkie uprzejmości się skończyły. Wizyty trwają kilka minut, podczas nich doktor się w ogóle do mnie nie odzywa, nie pyta o nic. Podczas ostatniej wizyty ze złością stwierdził, że będzie musiał zapłacić za moje badania grupy krwi. Niechętnie zleca badania, jestem w 5 miesiącu ciąży i tylko raz zlecił mi badanie moczu i krwi oraz glukozę. Po ostatniej wizycie postanowiłam zmienić lekarza, nikomu nie polecam tego Pana.

Być może i fajny lekarz. Poświęca dużo czasu na pacjętkę ale jeżeli coś się dzieje to jest beznadziejny. Bardzo się na nim zawiodłam. Chodziłam kilka lat i zawsze słyszałam, że wszytsko jest ok a co się później okazało wcale tak nie było. Z winy tego lekarza poroniłam. Niestety nie moge go polecić nikomu kto potrzebuje pomocy.

Ginekolog doskonały-to można nazwać powołaniem. Atmosefra bardzo dobra, przyjazny, kompetentny, nie trzeba nawet zadawać wiele pytań gdyż sam udziela wyczerpujących informacji. Należy przygotować się na dłuższy czas badania(rozmowy-informacji) gdyż poświęca swoim pacjentkom wiele czasu. Serdecznie polecam jego gabinet znajduje się w "Przychodni Wigor" na ul.Szafrana.