lekarz Robert Zienkiewicz

2,2
2,1

Miałam pierwszy raz styczność z tym lekarzem na sorze, rana szyta . Po upływie paru dni kazał przyjść na kontrolę ,oczywiście w szpitalu nie było miejsc, zostałam jeszcze wyzwana że mogłam się wcześniej zapisać, nie wiem może każdy powinien być jasnowidzem ,że będę potrzebować szwy i zapisze się miesiąc do przodu Bo takie terminy są:) na mnie wywarł, bardzo źle wrażenie, ale myślę że większość lekarzy takich jest ,najlepiej prywatnie iść zapłacić z 200 zł to od razu humor byłby lepszy:)

Byłam u doktora w przychodni szpitalnej na drobnym zabiegu. Doktor był bardzo miły, delikatny i uprzejmy. Polecam z całego serca.

Byłam u doktora w przychodni szpitalnej na drobnym zabiegu.
Doktor był bardzo miły, delikatny i uprzejmy.
Polecam z całego serca.

Pan "doktor" był zły, że "mam czelność przyjechać na sor, zamiast iść sobie do przychodni." Zabieg wykonany bardzo boleśnie. Znieczulenie nie zdążyło zadziałać, a lekarz zaczął ciąć mimo mojego ogromnego bólu. Tylko dzięki przemiłej Pani Pielęgniarce czułam się lepiej, bo gdyby nie ona to chyba bym się tam popłakała. Po zabiegu nie chciał wypisać zwolnienia, bo stwierdził, że "mogę się przejść do przychodni" i on tego nie wypisze. Dramat. Omijać szerokim łukiem. "Lekarz" totalnie znieczulony.

Chamskie aroganckie podejście do pacjenta. Jeszcze nie spotkałam się z takim lekarzem. Omijać z daleka szerokim łukiem niestety akurat trafiłam na niego na sorze.

Bardzo wysoko oceniam wiedzę i umiejętności lekarza. Pan doktor operowal mi żylaki na nodze. Zabieg wykonał perfekcyjnie.Na najwyższą ocenę zasługują precyzja, spokój i wysoka kultura lekarza.Nie jest to tylko moja opinia ale również pacjentów na sali .Serdecznie polecam Pana doktora.

Absolutnie to nie jest lekarz,zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziami,dzis bylem na wieczornym dyzurze w szpitalu i zostalem bardzo zle potraktowany,nie dosc ze chcial odeslac mnie z kwitkiem to jeszcze wymusilem na nim zeby dal mi cos przeciwbolowego, mysle ze ten czlowiek minal sie z powolaniem ,nie dosc ze nie udziela pomocy to jest arogancki. Zdaniem "tego lekarza" personel na SOR jest niedouczony bo kieruje do niego nie tych pacjentow ktorych powinien. Diagnoze wystawil jak wrozka bez obejrzenia urazu.Zycze wszystkim zdrowia a tym samym unikania takiego lekarza ktory psuje opinie lekarzom ktorzy naprawde lecza.

Lekarz arogancki, że mało uprzejmy to mało powiedziane. Człowiek bez krzty wyobraźni, empatii nie mający chyba w ogóle pojęcia, że istnieje coś takiego jak etyka lekarska. Na dyżurze nocnym na izbie przyjęć odprawił chorego z ciężką choroba nowotworową u którego została źle założona gastrostomia. Stojąc nad pacjentem stwierdził po chamsku, że rodzina chce się go pozbyć i dlatego wezwała pogotowie w nocy. Według niego pacjentowi już nic nie pomoże bo ma nieuleczalny nowotwór i na chirurgię nikt go nie będzie przyjmował bo i po co zabierać miejsce, skoro leżący, wycieńczony i odwodniony pacjent wymaga już tylko opieki a nie leczenia. Tylko jakiej opieki skoro ani jeść ani pić nie może bo gatsrostomia nie działa!? Jedyne co z wielką łaską zrobił to udrożnił zatkany przewód. Nie raczył nawet zajrzeć pod opatrunek. Dopiero na moją wyraźną prośbę z wielką łaską opatrunek zmienił nie zwracając w ogóle uwagi czy wszystko jest w porządku i czy można chorego przez tą gastrostomię karmić. Po czym o 1.30 w nocy odesłał z powrotem ciężko chorego człowieka karetką do domu. Tymczasem wezwany na drugi dzień lekarz stwierdził, że gastrostomia została źle wykonana i pacjent wymaga leczenia szpitalnego na oddziale chirurgicznym i ponownego zabiegu w celu poprawienia spartolonej gastrostomii. Nic dodać nic ująć na temat kompetencji tego moim zdaniem lekarza tylko z nazwy.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Jest arogancki i nieuprzejmy! Byłam zapisana na wizytę i czekając ponad godzinę w poczeklani pan doktir stwierdił,że mnie nie przyjmie, bo ma innych pacjentów, a moja sprawa nie jest pilna i mogę sobie ewentualnie przyjść za tydzień jak chcę! Wykrzyczał, że nie ma czasu, bo ma jeszcze 9 innych pacjentów,choć do końca pracy pozostało mu jakieś 40 min. Ciekawe ile czasu poświęcieł dla każdego z nich? Może nie tylko ja zostałam odprawiona z kwitkiem?! Traktuje pacjenta jako zło konieczne! Trudno wypowiedzieć się na temat jego kompetencj, bo pojawienie się w gabinecie kończy się odprawieniem pacjenta, a nie udzieleniem mu pomocy!

BARDZO NIEUPRZEJMY ODRADZAM JEST LEKARZEM ALE NIE POTRAFI LECZYĆ

BARDZO NIEUPRZEJMY ODRADZAM JEST LEKARZEM ALE NIE POTRAFI LECZYĆ

Odradzam tego lekarza. Poszłam z kostką napuchniętą jak bania i całą czerwoną to powiedział ze nic mi nie jest i wystarcza okłady z altacetu. Przechodziłam tak z 3 tyg z ta napuchniętą nogą. Jak się później okazało miejsce nad kostką było pęknięte i od razu powinnam miec nogę w gips włożoną. Stanowczo nie polecam. Jeżeli zastanawiacie się do jakiego Chirurga pójść to polecam doktora Jacka Cykowskiego