Chirurg Ogólny Radomsko

Radomsko

Super lekarz, przy wypadku mialem otwarta rane, przyjął mnie odrazu i zszył :) Polecam go w 100% Najleprzy lekarz jaki mi pomógł ;)

Opinia dodana przez: Mateusz

Radomsko

Bardzo, bardzo dobry lekarz. Wzbudza zaufanie, jest przesympatyczny i kompetentny w swojej profesji. Zdecydownie polecam!

Szpital Powiatowy w Radomsku
Księżycowa 11
97-500 Radomsko

Dla mnie świetny jako specjalista i człowiek. Polecę go każdemu kto potrzebuje pomocy,zresztą widać że jest ceniony po ilości pacjentów w kolejce do gabinetu. Pozdrawiam serdecznie.

Opinia dodana przez: Urszula

Szpital Powiatowy w Radomsku
ul. Pr.Wyszyńskiego
97-500 Radomsko

Bardzo dobry chirurg. Przeprowadził mi udaną operację. Polecam go każdemu, kto potrzebuje skorzystać z pomocy wysokiej klasy specjalisty.

Opinia dodana przez: Paweł Zięba

11 Listopada 13
97-500 Radomsko

Lekarz, z którym można normalnie porozmawiać, miły, umie dobrze wytłumaczyć cały przebieg choroby :) Godny polecenia :)

Opinia dodana przez: Mateusz

Radomsko

Lekarz arogancki, że mało uprzejmy to mało powiedziane. Człowiek bez krzty wyobraźni, empatii nie mający chyba w ogóle pojęcia, że istnieje coś takiego jak etyka lekarska. Na dyżurze nocnym na izbie przyjęć odprawił chorego z ciężką choroba nowotworową u którego została źle założona gastrostomia. Stojąc nad pacjentem stwierdził po chamsku, że rodzina chce się go pozbyć i dlatego wezwała pogotowie w nocy. Według niego pacjentowi już nic nie pomoże bo ma nieuleczalny nowotwór i na chirurgię nikt go nie będzie przyjmował bo i po co zabierać miejsce, skoro leżący, wycieńczony i odwodniony pacjent wymaga już tylko opieki a nie leczenia. Tylko jakiej opieki skoro ani jeść ani pić nie może bo gatsrostomia nie działa!? Jedyne co z wielką łaską zrobił to udrożnił zatkany przewód. Nie raczył nawet zajrzeć pod opatrunek. Dopiero na moją wyraźną prośbę z wielką łaską opatrunek zmienił nie zwracając w ogóle uwagi czy wszystko jest w porządku i czy można chorego przez tą gastrostomię karmić. Po czym o 1.30 w nocy odesłał z powrotem ciężko chorego człowieka karetką do domu. Tymczasem wezwany na drugi dzień lekarz stwierdził, że gastrostomia została źle wykonana i pacjent wymaga leczenia szpitalnego na oddziale chirurgicznym i ponownego zabiegu w celu poprawienia spartolonej gastrostomii. Nic dodać nic ująć na temat kompetencji tego moim zdaniem lekarza tylko z nazwy.

Opinia dodana przez: anonymus

Leszka Czarnego 21/79
97-500 Radomsko

Masakra Nie Polecam!!!! Po konsultacji stwierdzil stluczenie kostki zalozyl szyne gipsowa , po 7 dniach zalecil wizyte w poradnii a po chwili dodal ze po 3 dniach mozna samemu szyne zdjac....

Opinia dodana przez: Kasia

Chrobrego 33