dr n. med. Roland Dadej

Seksuolog, USG, Urolog

To co najwazniejsze i wyroznia Dr Dadeja sposrod innych lekarzy z ktorymi sie spotykalem, to empatia i zrozumienie potrzeb pacjenta. Czuje sie, ze nie tylko dysponuje odpowiednia wiedza ale i checia jej spozytkowania dla dobra chorego. Potrafi w odpowiedni sposob przekazac informacje i widac, ze nie chodzi tylko o to by pacjent wyszedl z recepta, ale by zrozumial po co mu ona. Bardzo dziekuje Doktorze za pomoc i zycze dalszych sukcesow. Robert D.

Od pierwszej wizyty wzbudził duże zaufanie. Profesjonalnie i przystępnie odpowiadał na wszystkie pytania. Od razu dało się zauważyć, że ma dużą wiedzę i doświadczenie, a Jego podejście do pacjenta jest kompetentne i fachowe. Skierował na odpowiednie badania szpitalne i po nich dobrał leki, które nareszcie pomogły. Wróciłem do swoich ulubionych zajęć,co wcześniej było niemożliwe ze względu na ból pęcherza i prostaty. Polecam wszystkim, świetny lekarz

Bardzo spokojny, cierpliwy. Zawsze ma czas dla pacjenta, nie lekceważy go, dokładnie przegląda przyniesione dokumenty. Tłumaczy zawsze co i jak, i dlaczego, wtedy łatwiej jest znieść leczenie. Traktuje pacjenta jak partnera w rozmowie, a do tego zawsze uśmiechnięty. Polecam.

Bardzo uprzjmy, elokwentny lekarz. Widać pełne oddanie pacjentowi. Pomimo, że trudno się dodzwonić (tu 4 punkty za czas poświęcony) to zawsze odpowiadał na moje maile z wątpliwościami. Nie naciąga na dodatkowe wizyty, ani niepotrzebne badania. Pomógł mi bardzo, chociaż już prawie straciłam nadzieje na wyleczenie. Widać, że jest na bieżąco z najnowszymi danymi. Polecam - (można sprawdzić samemu)

Bardzo ludzki i konkretny doktor. Odpowiadał na wszystkie pytania, które mu zadawałam. Mimo tłumu pacjentów w poczekalni nigdzie się nie spieszył i nie próbował się mnie pozbyć. Jestem o nim bardzo dobrego zdania. Polecam.

Bardzo ludzki i konkretny doktor. Odpowiadał na wszystkie pytania, które
mu zadawałam. Mimo tłumu pacjentów w poczekalni nigdzie się nie spieszył i
nie próbował się mnie pozbyć. Jestem o nim bardzo dobrego zdania. Polecam.

Wspaniały Człowiek! Wspaniały Lekarz! Ogromna wiedza zaangażowanie. Widać, że to doktor z powołania pracuje, bo sprawia mu to przyjemność. U Niego pacjent czuje się jak Człowiek a nie kolejny przypadek. Kiedy widział, że mam wątpliwości od razu pokazał mi zalecenia w internecie, kazał na spokojnie się zastanowić sprawdzić. Sprawdziłem, było dokładnie tak jak mówił. Wróciłem będę wracał, to MÓJ LEKARZ! Polecam wszystkim. Grzegorz W.

Grzegorz W.

urolog jakich mało, sumiennie wykonuje swoja robotę a przy tym jest bardzo uprzejmy ! nie marnujcie czasu na innych urologów.

Taki powinien być każdy lekarz. Rzeczowy, konkretny i słucha pacjenta. Bardzo dobry specjalista. Bardzo mi pomógł i mogę normalnie funkcjonować.

Kontaktowy, przystępny, życzliwy lekarz. Wiedza i doświadczenie. Uczciwie mówi o wszystkim. Pomógł mi bardzo. Dzieki Niemu wróciłam do pracy a leczyli mnie w Irlandii na coś zupełnie innego i bez żadnej poprawy. Prawdziwy doktor z powołania. Dziękuje. Maria D.

Wciąż poszukujesz "Seksuolog Poznań"?

Kasprzaka 16 pok 208
Poznań