dr n. med. Roland Dadej

Seksuolog, USG, Urolog

Bardzo uprzjmy, elokwentny lekarz. Widać pełne oddanie pacjentowi. Pomimo, że trudno się dodzwonić (tu 4 punkty za czas poświęcony) to zawsze odpowiadał na moje maile z wątpliwościami. Nie naciąga na dodatkowe wizyty, ani niepotrzebne badania. Pomógł mi bardzo, chociaż już prawie straciłam nadzieje na wyleczenie. Widać, że jest na bieżąco z najnowszymi danymi. Polecam - (można sprawdzić samemu)

Zdecydowanie fantastyczny lekarz. Ogromna wiedza, którą potrafi wykorzystać w praktyce. Świetny kontakt z pacjentem, ja wychodzę zawsze od doktora podbudowana! Bardzo dobry specjalista. Polecam i potwierdzam poprzednie opinie. Wszystkiego najlepszego dla doktora na Święta!

Fantastyczny specjalista. Pomógł mi ogromnie kiedy już straciłam nadzieję. Lekarz rodzinny leczył mnie miesiącami antybiotykiem. Doktor Dadej wreszcie wykonał konieczne badania, zmienił leki i zastosował autoszczepionkę. Już po miesiącu było lepiej. A przy okazji polecił dla mojego synka świetnego urologa dziecięcego dr Pawła Krolla. Doktor Dadej to bardzo dobry urolog i do tego troskliwy lekarz. Polecam każdemu

Profesjonalista! Do mojego problemu podszedł zupełnie inaczej niż byłem leczony dotychczas. Leczenie mi pomogło i nareszcie mogę funkcjonować normalnie bez lekarstw. A przy okazji wizyty rozpoznał inne problemy które właśnie kończę leczyć. Jestem bardzo wdzięczny doktorowi za świetne podejście, życzliwość i troskę.

Kontaktowy, przystępny, życzliwy lekarz. Wiedza i doświadczenie. Uczciwie mówi o wszystkim. Pomógł mi bardzo. Dzieki Niemu wróciłam do pracy a leczyli mnie w Irlandii na coś zupełnie innego i bez żadnej poprawy. Prawdziwy doktor z powołania. Dziękuje. Maria D.

Wspaniały Człowiek! Wspaniały Lekarz! Ogromna wiedza zaangażowanie. Widać, że to doktor z powołania pracuje, bo sprawia mu to przyjemność. U Niego pacjent czuje się jak Człowiek a nie kolejny przypadek. Kiedy widział, że mam wątpliwości od razu pokazał mi zalecenia w internecie, kazał na spokojnie się zastanowić sprawdzić. Sprawdziłem, było dokładnie tak jak mówił. Wróciłem będę wracał, to MÓJ LEKARZ! Polecam wszystkim. Grzegorz W.

Grzegorz W.