lek. med. Roman Burda

Pochodzę z Krakowa gdzie studiowałem na Akademii Medycznej, ale od ukończenia studiów
związałem się z Kielcami. Pracuję w szpitalu w ...

związałem się z Kielcami. Pracuję w szpitalu w Kielcach od 1977r będąc asystentem na
Oddziale Klinicznym Chirurgii systematycznie zdobywałem doświadczenie zawodowe.
Od 1991r rozpocząłem specjalistyczna praktykę lekarską w zakresie chirurgii prowadząc
prywatny Gabinet, w którym wykonuję ambulatoryjnie zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej
i chirurgii estetycznej. Nadal pracuję w szpitalu na Klinice Chiru...

Rozpoznał u mnie niegroźną zmianę nowotworową na głowie i na plecach. Usunięcie nastąpiło bez żadnych powikłań, stosunkowo tanio.

Pan doktor operował mi znamię na powiece zrobił to cudownie jestem bardzo zadowolona bo został szew założony profesjonalnie, miła opieka i podejście. Pan doktor mówi po kolei co będzie wykonywał i jest osobą którą się darzy zaufaniem. Dziękuje bardzo doktorze za zabieg który został wykonany 21.03.2014r