dr n. med. Roman Klimas

Kardiolog

witam lecze sie u tego lekarza tylko 3 lata,a ale w żadnym przypadku nie pokusiłbym się o nazwanie go niekompetętnym. Zawsze poświęca dużo uwagi pacjentowi, uważam co bardzo istotne,że potrafi słuchać, a co do poczucia własnej wartości - nie zauwazyłem innego stanu niż u innych lekarzy, jest ok, co pokrywa się z opinią również innego mojego znajomego, który się u niego leczy

witam

Witam serdecznie!do doktora Klimasa trafilem z moja mama zupelnie przypadkowo,ale to byla Opatrznosc Boska,ktora nas do niego skierowala.Prawda jest,ze zdiagnozowal bezblednie stan zawalowy u mamy i nie pozwalajac nam opuscic jego gabinetu wezwal pogotowie.Nastepnego dnia mama zostala poddana operacji wstawienia Stentow(3).Jak twierdza lekarze ze Szpitala Klinicznego Przemienienia Panskiego w Poznaniu to byl"ostatni" moment!Dwa tygodnie wczesniej mama miala pierwszy zawal,ktorego nie rozpoznalo wezwane do niej pogotowie...nie wspomne o leczeniu u lekarza rodzinnego,ktory typowe bole i objawy zawalowe(historia choroby itp.,w kartotece! )przypisal kregoslupowi...Zdecydowanej postawie i trafnej diagnozie dr.Klimasa moja mama zawdziecza zycie. Z powazaniem M.Nowaczyk

NIE POLECAM !!! NIE MA TAKIEJ OPCJI,DO WIDZENIA !!!

NIE POLECAM !!! NIE MA TAKIEJ OPCJI,DO WIDZENIA !!!

lecze sie 18 lat jest bardzo miły i wiedza którą posiada jest godna podziwu Polecam

Chciałabym opisać historię sprzed paru laty. Mój Ojciec udał się do dr Klimasa, ponieważ często miał arytmię, szybko się męczył, pocił, miał bóle w krzyżu, za mostkiem. Pan Doktor zbadał i stwierdzi, że nic niepokojącego się nie dzieje. Po tygodniu od wizyty mój Tata przeszedł zawał serce i tylko dzięki właściwym i szybkim decyzjom lakarzy na oddziale ratunkowym i w szpitalu, udało się zrobić na czas koronarografię i wstawić w naczynie (ostatnie drożne, które właśnie sie zatkało)standy. To uratowało Tacie życie. Lekarz prowadzący w szpitalu zbeształ moją Mamę, że Tata nie leczył się u kardiologa. Kiedy usłyszał, że tydzień wcześniej był u lekarza, który nie zdiagnozował ciężkiej choroby wieńcowej,nie mógł uwierzyć. A pan Klimas mógł zlecić np.wykonanie wysiłkowego EKG i zapobiec zawałowi.
W tej chwili Tata jest po operacji bajpasów, co pozwala mu normalnie żyć, zażywa stale leki i jest pod stałą opieką innego kardiologa.
Odradzam wizyty u tego lekarza!Jego niekompetencja prawie zabiła mojego Ojca!
Monika

Lecze sie u dr. Klimasa od 1995r.i uwazam ze jest to bardzo dobry lekarz z duzym doswiadczeniem,bardzo mily i sympatyczny a widza jaka posiada na temat kardiologji jest doskonala.Wszystkim chorym na serce polecam,a wtedy o zdrowie swojego serca nie potrzeba sie martwic....Pacjent...

Lekarz b kompetentny. Znam Pana doktora 17 lat i nie miałem przez cały ten długi okres najmniejszego powodu aby szukać innego Lekarza .

dwie wizyty wystarczyły, żeby się zrazić do p. doktora. bardzo nieuprzejmy, zarozumiały, traktował mnie z góry. aby ocenić lepiej jego kompetencje potrzeba by więcej wizyt - niestety dr klimas nie dał sobie szansy swoim b. nieuprzejmym zachowaniem.