Witam! Z całą odpowiedzialnością wystawiam pozytywna opinie temu lekarzowi. trafiłam do niego w marcu 2010r. kiedy w 6 tyg. ciąży straciłam swoje pierwsze dziecko. pierwszą ciąże prowadziła mi pani katarzyna Stor z Legionowa - nie polecam jej jako lekaża prowadzącego - chyba, że nie jesteściew drogie Panie w ciąży i nie dolega Wam niec innego. Czyli jak widziecie kobieta nie nadaję się do niczego. No, ale nie o niej mamy tu pisać... :) wracając do naszego "doktorka" to brak pozytywnych słów by opisać jego podejścier do pacjenta. znam wiele kobiet, które chodza do Pana Romana na wizyty zarówno prywatnie jak i na NFZ więc moja opinia dotyczy obydwu rodzajów wizyt. Przemiły, przesympatyczny, żartobliwy (ale z umiarem i wyczuciem oraz kulturą). To PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA. Swoją pracę wykonuje z poświęceniem dla pacjenta. Nigdy nie odczujecie, że zalęży mu na kasie. Moja znajoma z wizyt prywatnych zrezygnowała bo lekarz bardzo często nie brał od niej pieniędzy. ja wręcz domagałam się aby przyjął zapłatę bo kilka razy też zdażyło sie mu odmówić kiedy chciałóam uregulowac płatność za badanie. nie prawdą jest, że jest to dobry lekarz, ale tylko dla ciężarnych - bo im poświęca najwięcej czasu. jak wspomniałam na początku swojej wypowiedzi - trafiłam do niego na drugi dzien jak straciłam pierwsząciążę.teraz (pisząvc te słowa) jestem w 21 tyg. ciąży, którą oczywiście prowadzi Pan dr Roan Pająk. To cudowny człowiek z WIELKIM SERCEM!! polecam go wszystkim! zapewniam, że każda z Was poczuje się u niego wyjątkowo. odpowie na każde wasze pytaniei rozwieje wszelkie wątpliwości. Uspokoi i pocieszy,a w razie czego poleci odpowiednich specjalistów.
P.S. od bodajże czerwca 2011r. wizyta prywatna kosztuje 70 zł., cytologia 20zł., KTG 20zł., USG brzuszne 60zł., a waginalne 70zł.
POZDRAWIAM I JESZCZE RAZ POLECAM!!!

Chodzę do dr. Pająka w Serocku i muszę to powiedzieć- jest to najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Prowadził moją pierwszą ciążę i jestem z tego powodu bardzo ale to bardzo zadowolona:))) Podziwiam tego człowieka bo pracuje z tego co mi wiadomo)w 3 przychodniach: w Legionowie, Wieliszewie i Serocku. Także jest bardzo zalatany a i tak każdej pacjentce poświęca mnóstwo czasu- szczególnie tym ciężarnym- ale wiadomo-są w "wyjątkowym" stanie;) Niesamowicie dokładnie wykonuje USG-pokazuje każdy szczegół, każdą żyłkę, śmiesznie nazywa dzidziusia w brzuchu;) i podaje wiele ciekawych informacji. Troszkę jestem ...

Troszkę jestem zdziwiona, że są opinie, że doktor interesuje się tylko ciężarnymi a innymi pacjentkami nie.
Obecnie nie jestem w ciąży ale i tak odwiedzam doktora z powodu pewnych dolegliwości. Z racji, że obecnie do doktora w przychodni z Serocku czeka się 2 miesiące na wizytę, to przyjmuje mnie bez zapisywania się (nawet 2 razy w tygodniu), ale z pewnymi dolegliwościami nie można czekać 2 miesiące! Inne pacjentki na tym nie cierpią, bo przychodzę na koniec, gdy inne pacjentki zostaną już zbadane. Doktor posiedzi dłużej w pracy niż powinien, ale dzięki temu każda pacjentka zostanie dokładnie zbadana i uzyska pomoc.
Nie wiem jak to jest w przychodni w Legionowie- tak chyba się płaci. W Serocku jest inaczej. Mogę czekać nawet 5 godzin na wizytę a i tak nie będę zła (a uchodzę za osobę bardzo nerwową;))Doktor jest tak sympatyczny, że nie można się na niego gniewać. Uprzejmy, kulturalny, szarmancki i zabawny. Nie wyobrażam sobie innego lekarza:)))
Polecam każdej kobiecie:)

witam.tak jest to lekarz bardzo miły uprzejmy któremu wydaje się że można zaufać ja niesety ale zaufałam. drPająk prowadził moją pierwszą ciążę wydawało by się że wszystko jest ok ale nie było. od samego początku ciąży bardzo żle się czułam ale dr tłumaczył że to normalne.od połowy ciąży trafiłam na sor do szpitala z powodu wysokiego ciśnienia i zawrotów głowy tam oczywiście mnie zlekceważono i odesłano do domu i do lekarza prowadzącego. gdy się zgłosiłam do dr pająka powiedział że to normalne i powiększa się serce i to jest normalne i że mam dużo odpoczywać a to że jestem szczupła itd. wierzyłam w to wszystko co mówił.był czwartek miałam wizytę u dr pająka byłam w 37 tyg ciąży. ciśnienie moje było 160 /100 dr oczywiście już zaczął reagować ale jeszcze kazał mierzyć ciśnienie i brać nospę i magnez a następnie dopiero w poniedziałek zgłosić się do szpitala. ja czułam się już strasznie dobrze że nie czekałam do poniedziałku. do szpitala zgłosiłam się już w sobotę.w szpitalu okazalo się że miałaqm od połowy ciąży gestozę której lekarz nie leczył. rozwiązanie odbyło się z zagrożeniem życia dziecka jak i moim własnym ciśnienienie doszło 280/160 w ciągu 5minut i zagrażająca rzucawka.dobrze że nie byłam w domu bo to skończyło się by żle.córeczka urdziła się zdrowa dostała 10pkt apgar ale teraz zaczynają się problemy z napięciem mięśniowym chodzimy na rehabilitację. i mam nadzieję że będzie z moją kruszynką dobrze. pozdrawiamy serdecznie

Pan doktor prowadzi obecnie moją drugą ciążę. Jest bardzo sympatyczny, miły,potrafi rozmawiać z pacjentką, wszystko wyjaśni. Często trzeba długo czekać w kolejce, ale warto :) Na USG dzieciątko zawsze oglądamy razem i wszystko na bieżąco tłumaczy, pokazuje. Zawsze wychodzę zadowolona po wizycie u niego.

Pan doktor prowadzi obecnie moją drugą ciążę.
Jest bardzo sympatyczny, miły,potrafi rozmawiać z pacjentką, wszystko wyjaśni.
Często trzeba długo czekać w kolejce, ale warto :)
Zawsze wychodzę zadowolona po wizycie u niego.

Poszukiwałam w Legionowie lekarza, który poprowadziłby moja ciążę i który cieszy się pozytywną opinią pacjentek a jednocześnie wykonuje USG ciąży. Nie było to proste. Okazało się, że lekarz R. Pająk był dobrym wyborem. Sympatyczny lekarz, bardzo dokładnie robi USG i nigdy się nie spieszy-konsekwencją tego jest jednak fakt, że na wizytę długo się czeka bo mimo, że jesteśmy umówione na konkretną godzinę to w rzeczywistości wizyta ma miejsce 2-3 godziny później. Istnieje możliwość na bieżąco kontaktowania się z położną i monitorowania godziny wejścia na wizytę ale i tak wiadomo nie przewidzimy precyzyjnie godziny naszej wizyty. Generalnie polecam lekarza Pająka :))) ma fajne poczucie humoru i miło upływa nam wizyta.

Dr Pająk jest lekarzem sumiennym i konkretnym. Przeszłam trudne i bolesne leczenie hormonalne, a na dr moglam liczyc nawet po za godzinami urzędowania. Dr ma duż e poczucie humoru, ale i wielkie doświadczenie. Pacjentki traktuje indywidualnie i nie spieszy się, zawsze wysłucha, poradzi, pomoże w razie potrzeby. Lekarz na 4+!

Po porodzie przez kilka lat walczyłam z zapaleniem, z którym żaden z ginekologów nie mógł sobie poradzić, wydałam tylko kupę kasy na niepotrzebne leki i wizyty. Jak trafiłam do dr Pająka wyleczył mnie od razu. Zdiagnozował nawet chorobę mojego męża, bo ten bał się iść no urologa :). Zawsze miły, kulturalny. Moja córka w najbliższym czasie powinna wybrać się do ginekologa - na pewno to będzie dr Pająk. Nie kazał się spieszyć z pierwszą wizytą jak nic się nie dzieje, powiedział na co zwracać uwagę przy dorastającej nastolatce, jakie "humory" mojej córki mnie czekają, itp. Gorąco polecam!

Dr Pająk prowadził moje dwie ciąże. Jest lekarzem o wielkim sercu, nigdy nie odmawia pomocy, USG jest wyjątkowe, ponieważ towarzyszy temu bardzo zadowalający rzetelny komentarz, skupienie, a jednocześnie ogromne poczucie humoru. Każda wizyta była prawdziwą przyjemnością, a nie jedynie obowiązkiem. W drugiej ciąży syn był nieprawidłowo ułożony - dr Pająk pokazywał mi ćwiczenia, które powinnam wykonywać wstając z łóżka - demonstrował je osobiście, a dziecko przekręciło się tuz przed porodem. Każdej kobiecie polecam i rekomenduję jako fantastycznego lekarza.

doktor jest z pewnością bardzo miły i wzbudza zaufanie, ale myślę, że jest już przemęczony ilością pacjentek i coraz częściej zdarzają się pomyłki... znajoma dostała leki na wywołanie miesiączki mimo iż była już ponad tydzień w ciąży. Ja usłyszałam, że jestem zdrowa mimo uciążliwych objawów typu swędzenie, pieczenie,ból pęcherza,miało być to normalne w ciąży. Po zmianie lekarza oraz szczegółowych badaniach wykryto bakterie oraz grzybice, a na ostatniej wizycie wraz z kilkoma innymi ciężarnymi nie zostałam przyjęta zapewne z winy przychodni(za dużo zapisanych osób) jednak po dwóch godzinach czekania to dość przykre.

Moje odczucie: lekarz dla kobiet w ciąży (średnio godzinę trwa wizyta), nie jesteś ciężarna twoje problemy Pana doktora nie interesują - najgorsza jest organizacja przychodni:pacjentki zapisywane są co 20 minut, ale wizyta trwa z reguły godzinę - efekt zapisana na 18 do gabinetu dostałam się po 20-tej! za wizytę płaci się w momencie przyjścia czyli o 18, potem cała przychodnia jest zamykana na głucho i nawet jak już się nie ma siły i nerwów na tak długie czekanie nie można zrezygnować bo pieniądze przepadną. Reasumując: fatalna organizacja pracy Pana doktora, a sam lekarz typowy położnik, problemy spoza prowadzenia ciąży nie wzbudzają zainteresowania.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Legionowo"?

Robert Piórkowski

Husarska 9

Agnieszka Sotowska

ulica Hetmańska 71
05-120 Legionowo
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia Rodzinna"
Sowińskiego 15a

Wieliszew
Al. Wilanowska 9/25
Poradnia stomatologiczno -ortodontyczna
Kondratowicza 8
Zespół Poradni i Lecznictwa Bonifratrów
Sapieżyńska 3
Przychodnia Specjalistyczna Falck Warszawa