dr n. med. Roman Pająk

Wspanialy, bardzo sympatyczny lekarz. Jestem pacjentka od kilku lat, polecam wszystkim. Nie spotkalam tak dobrego lekarza. Poswieca tyle czasu ile potrzebujesz:) Lekarz z powolania.

Witam! Z całą odpowiedzialnością wystawiam pozytywna opinie temu lekarzowi. trafiłam do niego w marcu 2010r. kiedy w 6 tyg. ciąży straciłam swoje pierwsze dziecko. pierwszą ciąże prowadziła mi pani katarzyna Stor z Legionowa - nie polecam jej jako lekaża prowadzącego - chyba, że nie jesteściew drogie Panie w ciąży i nie dolega Wam niec innego. Czyli jak widziecie kobieta nie nadaję się do niczego. No, ale nie o niej mamy tu pisać... :) wracając do naszego "doktorka" to brak pozytywnych słów by opisać jego podejścier do pacjenta. znam wiele kobiet, które chodza do Pana Romana na wizyty zarówno prywatnie jak i na NFZ więc moja opinia dotyczy obydwu rodzajów wizyt. Przemiły, przesympatyczny, żartobliwy (ale z umiarem i wyczuciem oraz kulturą). To PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA. Swoją pracę wykonuje z poświęceniem dla pacjenta. Nigdy nie odczujecie, że zalęży mu na kasie. Moja znajoma z wizyt prywatnych zrezygnowała bo lekarz bardzo często nie brał od niej pieniędzy. ja wręcz domagałam się aby przyjął zapłatę bo kilka razy też zdażyło sie mu odmówić kiedy chciałóam uregulowac płatność za badanie. nie prawdą jest, że jest to dobry lekarz, ale tylko dla ciężarnych - bo im poświęca najwięcej czasu. jak wspomniałam na początku swojej wypowiedzi - trafiłam do niego na drugi dzien jak straciłam pierwsząciążę.teraz (pisząvc te słowa) jestem w 21 tyg. ciąży, którą oczywiście prowadzi Pan dr Roan Pająk. To cudowny człowiek z WIELKIM SERCEM!! polecam go wszystkim! zapewniam, że każda z Was poczuje się u niego wyjątkowo. odpowie na każde wasze pytaniei rozwieje wszelkie wątpliwości. Uspokoi i pocieszy,a w razie czego poleci odpowiednich specjalistów.
P.S. od bodajże czerwca 2011r. wizyta prywatna kosztuje 70 zł., cytologia 20zł., KTG 20zł., USG brzuszne 60zł., a waginalne 70zł.
POZDRAWIAM I JESZCZE RAZ POLECAM!!!

Pan doktor bardzo sympatyczny i znający się na rzeczy. Przeprowadza szczegółowy wywiad i udziela wszelkich informacji.Odpowiada na wszystkie pytania i dobrze potrafi wytłumaczyć. Zdecydowanie POLECAM

Chodzę do dr. Pająka w Serocku i muszę to powiedzieć- jest to najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Prowadził moją pierwszą ciążę i jestem z tego powodu bardzo ale to bardzo zadowolona:))) Podziwiam tego człowieka bo pracuje z tego co mi wiadomo)w 3 przychodniach: w Legionowie, Wieliszewie i Serocku. Także jest bardzo zalatany a i tak każdej pacjentce poświęca mnóstwo czasu- szczególnie tym ciężarnym- ale wiadomo-są w "wyjątkowym" stanie;) Niesamowicie dokładnie wykonuje USG-pokazuje każdy szczegół, każdą żyłkę, śmiesznie nazywa dzidziusia w brzuchu;) i podaje wiele ciekawych informacji. Troszkę jestem ...

Troszkę jestem zdziwiona, że są opinie, że doktor interesuje się tylko ciężarnymi a innymi pacjentkami nie.
Obecnie nie jestem w ciąży ale i tak odwiedzam doktora z powodu pewnych dolegliwości. Z racji, że obecnie do doktora w przychodni z Serocku czeka się 2 miesiące na wizytę, to przyjmuje mnie bez zapisywania się (nawet 2 razy w tygodniu), ale z pewnymi dolegliwościami nie można czekać 2 miesiące! Inne pacjentki na tym nie cierpią, bo przychodzę na koniec, gdy inne pacjentki zostaną już zbadane. Doktor posiedzi dłużej w pracy niż powinien, ale dzięki temu każda pacjentka zostanie dokładnie zbadana i uzyska pomoc.
Nie wiem jak to jest w przychodni w Legionowie- tak chyba się płaci. W Serocku jest inaczej. Mogę czekać nawet 5 godzin na wizytę a i tak nie będę zła (a uchodzę za osobę bardzo nerwową;))Doktor jest tak sympatyczny, że nie można się na niego gniewać. Uprzejmy, kulturalny, szarmancki i zabawny. Nie wyobrażam sobie innego lekarza:)))
Polecam każdej kobiecie:)

super lekarz z poczuciem humoru , warto go polecac , choc wiadomo trzeba swoje w kolejce odsiedziec, ale warto ;] ja akurat nie jestem w ciazy a jakos bez problemu mnie przyjmuje ;]

To fakt, że u Pająka jest tłok, ostatnio czekałam na wizytę 5h, weszłam dopiero o 23.30, ale już 3x weszłam o swojej godzinie, więc nie jest źle, zależy od pacjentek i ich problemów. Jestem w ciąży i jakoś nie narzekam. Lekarza polecam, za wizyty w ogóle nie płacę, wszystko w ramach NFZ.

Moje odczucie: lekarz dla kobiet w ciąży (średnio godzinę trwa wizyta), nie jesteś ciężarna twoje problemy Pana doktora nie interesują - najgorsza jest organizacja przychodni:pacjentki zapisywane są co 20 minut, ale wizyta trwa z reguły godzinę - efekt zapisana na 18 do gabinetu dostałam się po 20-tej! za wizytę płaci się w momencie przyjścia czyli o 18, potem cała przychodnia jest zamykana na głucho i nawet jak już się nie ma siły i nerwów na tak długie czekanie nie można zrezygnować bo pieniądze przepadną. Reasumując: fatalna organizacja pracy Pana doktora, a sam lekarz typowy położnik, problemy spoza prowadzenia ciąży nie wzbudzają zainteresowania.

hm co tu dużo mówić super lekarz goąco polecam!!!

hm co tu dużo mówić super lekarz goąco polecam!!!

witam.tak jest to lekarz bardzo miły uprzejmy któremu wydaje się że można zaufać ja niesety ale zaufałam. drPająk prowadził moją pierwszą ciążę wydawało by się że wszystko jest ok ale nie było. od samego początku ciąży bardzo żle się czułam ale dr tłumaczył że to normalne.od połowy ciąży trafiłam na sor do szpitala z powodu wysokiego ciśnienia i zawrotów głowy tam oczywiście mnie zlekceważono i odesłano do domu i do lekarza prowadzącego. gdy się zgłosiłam do dr pająka powiedział że to normalne i powiększa się serce i to jest normalne i że mam dużo odpoczywać a to że jestem szczupła itd. wierzyłam w to wszystko co mówił.był czwartek miałam wizytę u dr pająka byłam w 37 tyg ciąży. ciśnienie moje było 160 /100 dr oczywiście już zaczął reagować ale jeszcze kazał mierzyć ciśnienie i brać nospę i magnez a następnie dopiero w poniedziałek zgłosić się do szpitala. ja czułam się już strasznie dobrze że nie czekałam do poniedziałku. do szpitala zgłosiłam się już w sobotę.w szpitalu okazalo się że miałaqm od połowy ciąży gestozę której lekarz nie leczył. rozwiązanie odbyło się z zagrożeniem życia dziecka jak i moim własnym ciśnienienie doszło 280/160 w ciągu 5minut i zagrażająca rzucawka.dobrze że nie byłam w domu bo to skończyło się by żle.córeczka urdziła się zdrowa dostała 10pkt apgar ale teraz zaczynają się problemy z napięciem mięśniowym chodzimy na rehabilitację. i mam nadzieję że będzie z moją kruszynką dobrze. pozdrawiamy serdecznie

Polecam wizyte u dr.Pająka.Prowadzi moja pierwsza ciążę, odpowiada na wszytskie pytania bez grymasu na twarzy, rzeczowy, uprzejmy, delikatny i poswieca wiele czasu :) Godny zaufania człowiek.

Godny zaufania człowiek.