dr n. med. Roman Pająk

Byłam u niego wczoraj pierwszy raz. Nigdy nie spotkałam się z takim szacunkiem lekarza w stosunku do pacjenta.

To lekarz z klasą...niebywałą kulturą i wrażliwością.Jestem Pacjentką Pana Dr.od 10 lat.Nic się nie zmienił.Wybitny specjalista-nic dodać nic ująć!Pozrawiam Doktorku:)Irlandia

Najlepszy ginekolog na całym świecie:)

Najlepszy ginekolog na całym świecie:)

Świetny lekarz i przemiły człowiek. potrafi uspokoić i bada tak żeby zaoszczędzić pacjentce nieprzyjemności z tym związanych.

Świetny lekarz! Byłam u niego na swojej pierwszej wizycie u ginekologa. Wszystko z uśmiechem na twarzy mi wyjaśnił. Opowiedział o antykoncepcji. Wiele się nasłuchałam o lekarzach wypisujących od ręki antykoncepcje młodym dziewczyną. Dr. Pająk do nich nie należy. Gdy zdecydowałam się brać tabletki zalecił najpierw badanie cytologiczne i dokładnie mnie przebadał. Serdecznie polecam!

rewelacyjny lekarz, moja pierwsza ciąża była zagrożona ale dzięki dobremu lekarzowi mój synek urodził się cały i zdrowy:)polecam naprawdę taki powinien być każdy lekarz!

Super lekarz z super podejściem, bardzo polecam.

Super lekarz z super podejściem, bardzo polecam.

czy ktoś mógł by mi podać jakis kontakt do Dr Pajaka. ? czy przyjmuje prywatnie? Z góry bedę zobowiazana:)

Super lekarz.Bez badania USG potrafi stwierdzić co komu dolega.Gorąco polecam!!!TO SPECJALISTA.

Polecam, wybitny specjalista lekarz i sympatyczny człowiek

Polecam, wybitny specjalista lekarz i sympatyczny człowiek