lekarz Roman Pioterek

jest to lekarz z powolania bardzo dobrze sie zajmuje pacjentem swietny specjalista bardzo mily polecam bardzo

swietny lekarz naprawde polecam moja chorobe bardzo szybko wykryl i wytlumaczyl mi dokladnie na czym ona polega.

Pan Roman Pioterek jest lekarzem, który ma bardzo długi staż . Przyjął mnie sposób idealny, perfekcyjnie mną się zajął . Polecam

Byłam niesamowicie zaskoczona podejściem tego lekarza, który akurat miał dyżur na pogotowiu. Był uprzejmy i zajął się mną naprawdę dobrze. Do tej pory nie trafiłam na lepszego lekarza. Polecam.

Polecam.

W bardzo miłej, przyjaznej atmosferze Pan Doktor przyjął mnie po złamaniu stopy. Wytłumaczył co się stało i jakie będzie leczenie. Mimo przykrego wypadku czułam się wspaniale, lekarz otoczył mnie prawdziwą opieką. Polecam Go każdemu "połamańcowi"!

Pierwsza wizyta publiczna, pełen profesonalizm.

Pierwsza wizyta publiczna, pełen profesonalizm.

Pełen profesjonalizm, życzliwość i ludzkie podejście do pacjenta to cechy tego lekarza. Polecam :)

Byłam przyjęta przez tego doktora na Oddziale Ratunkowym w ubiegłym roku. Do dziś jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu oraz ludzkiego, cierpliwego i uprzejmego podejścia do mnie- pacjentki.

dojechałem do szpitala po wypadku, była niedziela. facet sprawiał wrażenie nie trzeźwego, ewentualnie odurzony jakimiś lekami. na dwa uszkodzenia ciała w kartę choroby wpisał jedno, przez co nie mogę dochodzić odszkodowania za ranę na twarzy.

Z pewnością będę korzystał z usług tego przemiłego lekarza

Z pewnością będę korzystał z usług tego przemiłego lekarza