Chirurg Ogólny Leszno

lekarz Roman Pioterek

WSzZ Leszno
Francuska 91
64-100 Leszno

jest to lekarz z powolania bardzo dobrze sie zajmuje pacjentem swietny specjalista bardzo mily polecam bardzo

lekarz Piotr Grys

ulica Kiepury 8
64-100 Leszno

Rewelacyjny lekarz,konkretny z dużym doświadczeniem w szyciu lepszy od krawcowej,pomimo poszarpanej ręki zrobił to perfekcyjnie polecam doktora i życzę wytrwałości i więcej zrozumienia od strony pacjentow
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Grzegorz Gertig

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

2005 rok, mastektomia, diagnoza brzmiała jak wyrok... Trafiłam do dr Grzegorza na ul. Łąkową i śmiało mogę powiedzieć, że darował mi drugie życie. Człowiek o ciepłym usposobieniu i jednocześnie doskonały specjalista. Zawdzięczam Mu wiele, nie znajduję słów wdzięczności. Jako pacjentka czułam się w 100% zaopiekowaną. Dziękuję Panie Doktorze. Pozdrawiam .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Grzegorz Pudliszewski

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszczynko, Leszno

Dobry dobry lekarz szanuje takiego lekarza pozodku jest może porozmawiać i ma czas do pacjentów nie odmawiał żadnemu pacjentowi ma dobre serce takiego lekarza chirurgia nie znajdziemy jest miły i sympatyczny lekarzem chirurgiem

lekarz Leszek Żuchowski

Kiepury 8
Leszczynko, Leszno

Polecam pana doktora wszystkim tym którzy w planie mają usunąć sobie żylaki u nóg.Ja właśnie jestem miesiąc po takiej operacji i jestem bardzo zadowolony.

lekarz Krzysztof Jankowski

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Najlepszy chirurg , godny polecenia troszczy się o pacjentow przed i po operacji. Konkretny nie zbywa pacjentów wszystko dokładnie tłumaczy.
Opinia dodana przez: Karolcia

lekarz Sławomir Cieśla

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Na Skarpie 24
64-100 Leszno

Szybko sprawnie pomaga kobietom. Nie naciągane na jakieś niepotrzebne badania. Miły uprzejmy. Na NFZ. Bezinteresowny

lekarz Rafał Wawrzyniak

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszczynko, Leszno

Lekarz i jako człowiek godnego zaufania.Polecam ,dba o pacjenta.Jest uprzejmy ,miły .Zawsze pomocny.Jeszcze nie odmówił nikomu pomocy.gorąco pozdrawiam
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Samuel Ojo

ulica Kiepury 8
64-100 Leszno

Odradzam kontakt z tym lekarzem. Źle postawił diagnozę, kupę pieniędzy wydałem na wizyty u niego, które nic nie dały a tylko odwlekły w czasie leczenie. Cały czas byłem źle leczony. Dopiero jak poszedłem do innego chirurga prawidłowo postawiono diagnozę. Lekarz bardzo nie miły, w wręcz opryskliwy i jak się okazuje z mizerna wiedzą. Innemu chirurgowi jak opowiedziałem co u mnie zdiagnozował lek. Ojo i jak to leczył to się chwycił ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Robert Pietrzak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Medical-Dent Zbigniew Zakrzewski Joanna Zakrzewska Leśniczuk
BOLESŁAWA CHROBREGO 48
64-100 Leszno

Lekarz przyjmował mame na Sorze. Taki człowiek nie powinien pracować z ludźmi. Panie Doktorze proszę nauczyć się kultury i zacząć być człowiekiem bo charytatywnie Pan nie pracuję. Nie polecam!

Chirurdzy ogólni w Lesznie