Chirurg Ogólny Leszno

dr n. med. Grzegorz Gertig

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Najwspanialszy lekarz którego w życiu poznałem.Najwspanialszy człowiek.Najwspanialszy fachowiec.Najwspanialszy znawca tematu.
Życzę mu nie stu lat życia lecz 200lat.Nie ma takich lekarzy bezinteresownych jak Pan DR.Giertig.Nie mam słów uznania dla niego.Bardzo dziękuję za opiekę nad moją najukochańszą kobietą
LIDKĄ.Pan DR. będzie wiedział o kogo chodzi.
Wszystkim polecam tego człowieka ale nie wszystkich będzie mógł przyjąć bo nie da rady.
Pozdrawiam PANIE DOKTORZE

LIDKĄ.Pan DR. będzie wiedział o kogo chodzi.
Pozdrawiam PANIE DOKTORZE

Opinia dodana przez: Marek54 m54321abc

ul. Jana Kiepury 8
64-100 Leszno

Najlepszy chirurg , godny polecenia troszczy się o pacjentow przed i po operacji. Konkretny nie zbywa pacjentów wszystko dokładnie tłumaczy.

Opinia dodana przez: Karolcia

lekarz Rafał Wawrzyniak

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszczynko, Leszno

Lekarz i jako człowiek godnego zaufania.Polecam ,dba o pacjenta.Jest uprzejmy ,miły .Zawsze pomocny.Jeszcze nie odmówił nikomu pomocy.gorąco pozdrawiam

Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Sławomir Cieśla

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Na Skarpie 24
64-100 Leszno

Szybko sprawnie pomaga kobietom. Nie naciągane na jakieś niepotrzebne badania. Miły uprzejmy. Na NFZ. Bezinteresowny

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszczynko, Leszno

bardzo dobry lekarz,dobry człowiek,jest miły uczynny pochyla się nad kazdym pacjentem nie slyszałam aby komus odmówił pomocy ,ostatni wychodzi z oddziału po zabiegach operacyjnych rozmawia z kazdym troskliwie....panie Doktorze jest pan poprostu kochany....

WSzZ Leszno
Francuska 91
64-100 Leszno

jest to lekarz z powolania bardzo dobrze sie zajmuje pacjentem swietny specjalista bardzo mily polecam bardzo

Kiepury 8
Leszczynko, Leszno

Polecam pana doktora wszystkim tym którzy w planie mają usunąć sobie żylaki u nóg.Ja właśnie jestem miesiąc po takiej operacji i jestem bardzo zadowolony.

ulica Kiepury 8
64-100 Leszno

Ten lekarz chyba minął się z powołaniem, byłem u niego na dyżurze nocnym w szpitalu w Lesznie z naderwanym i skręconym stawem skokowym gdzie ten lekarz stwierdził iż nic mi nie jest i mam smarować tylko maścią. Po wizycie u specjalisty w dniu następnym założyli mi gips i ze zdziwieniem pytali dlaczego jeszcze nie mam usztywnionej kostki. Odradzam w 1000 % tego lekarza. Bardzo niemiły i opryskliwy dla pacjenta.

Opinia dodana przez: Daniel Ptak

ul. Strzelecka 8