Chirurg Ogólny Leszno

lekarz Roman Pioterek

WSzZ Leszno
Francuska 91
64-100 Leszno

jest to lekarz z powolania bardzo dobrze sie zajmuje pacjentem swietny specjalista bardzo mily polecam bardzo

dr n. med. Grzegorz Gertig

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Najwspanialszy lekarz którego w życiu poznałem.Najwspanialszy człowiek.Najwspanialszy fachowiec.Najwspanialszy znawca tematu.
Życzę mu nie stu lat życia lecz 200lat.Nie ma takich lekarzy bezinteresownych jak Pan DR.Giertig.Nie mam słów uznania dla niego.Bardzo dziękuję za opiekę nad moją najukochańszą kobietą
LIDKĄ.Pan DR. będzie wiedział o kogo chodzi.
Wszystkim polecam tego człowieka ale nie wszystkich będzie mógł przyjąć bo nie da rady.
Pozdrawiam PANIE DOKTORZE
Opinia dodana przez: Marek54

lekarz Piotr Grys

ulica Kiepury 8
64-100 Leszno

Impertynecki i olewający, raz spojrzał i raz ruszył nogą (zjawiłem się na sor ze stłuczonym kolanem i biodrem) nic go nie interesowało jakie były wczesniejsze urazy i choroby zero wywiadu. Obejrzał kolano i raz nim poruszył i to nie w pełnym zakresie i stwierdził że jest ok - nie porównał z drugim kolanem bo było w spodniach biodra w ogóle nie obejrzał chyba że widzi przez jeans - w takim ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Grzegorz Pudliszewski

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszczynko, Leszno

Dobry dobry lekarz szanuje takiego lekarza pozodku jest może porozmawiać i ma czas do pacjentów nie odmawiał żadnemu pacjentowi ma dobre serce takiego lekarza chirurgia nie znajdziemy jest miły i sympatyczny lekarzem chirurgiem

lekarz Leszek Żuchowski

Kiepury 8
Leszczynko, Leszno

Polecam pana doktora wszystkim tym którzy w planie mają usunąć sobie żylaki u nóg.Ja właśnie jestem miesiąc po takiej operacji i jestem bardzo zadowolony.

lekarz Krzysztof Jankowski

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Najlepszy chirurg , godny polecenia troszczy się o pacjentow przed i po operacji. Konkretny nie zbywa pacjentów wszystko dokładnie tłumaczy.
Opinia dodana przez: Karolcia

lekarz Sławomir Cieśla

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Na Skarpie 24
64-100 Leszno

Szybko sprawnie pomaga kobietom. Nie naciągane na jakieś niepotrzebne badania. Miły uprzejmy. Na NFZ. Bezinteresowny

lekarz Rafał Wawrzyniak

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszczynko, Leszno

Lekarz i jako człowiek godnego zaufania.Polecam ,dba o pacjenta.Jest uprzejmy ,miły .Zawsze pomocny.Jeszcze nie odmówił nikomu pomocy.gorąco pozdrawiam
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Samuel Ojo

ulica Kiepury 8
64-100 Leszno

Odradzam kontakt z tym lekarzem. Źle postawił diagnozę, kupę pieniędzy wydałem na wizyty u niego, które nic nie dały a tylko odwlekły w czasie leczenie. Cały czas byłem źle leczony. Dopiero jak poszedłem do innego chirurga prawidłowo postawiono diagnozę. Lekarz bardzo nie miły, w wręcz opryskliwy i jak się okazuje z mizerna wiedzą. Innemu chirurgowi jak opowiedziałem co u mnie zdiagnozował lek. Ojo i jak to leczył to się chwycił ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Marek Barczyk