lekarz Piotr Grys

1,6
1,6
1,5

Jak dotąd nie trafiłam na tak okropnego lekarza, przedewszystkim ZERO kultury, drwi z pacjentów. Jedynie z głową pod pachą, może przyjął by pacjenta tak jak osoba na tym stanowisku powinna. NIE POLECAM!

Beszczelny, arogancki człowiek. Nic gorszego Cię nie spotka jak dr. Grys na sorze. O diagnozie... zapomnij! Bo jaki by nie był powód przyjazdu na sor, to nie powód.

Rewelacyjny lekarz,konkretny z dużym doświadczeniem w szyciu lepszy od krawcowej,pomimo poszarpanej ręki zrobił to perfekcyjnie polecam doktora i życzę wytrwałości i więcej zrozumienia od strony pacjentow

Nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku. Nie polecam. Kompleksowość podejścia na poziomie zero

Nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku. Nie polecam.
Kompleksowość podejścia na poziomie zero

Gość siedzi przy tym stołku za kare. Zero podejścia do człowieka, pretensje że w ogóle przyjechałem. Nawet dobrze na mnie nie spojrzał i o godzinie 22.00 w nocy wysłał mnie do lekarza rodzinnego. Wysokiej klasy specjalista.. oględziny z odległości metra. Jest tak arogancki że go aż żal. Nie polecam, nie pozdrawiam.

Impertynecki i olewający, raz spojrzał i raz ruszył nogą (zjawiłem się na sor ze stłuczonym kolanem i biodrem) nic go nie interesowało jakie były wczesniejsze urazy i choroby zero wywiadu. Obejrzał kolano i raz nim poruszył i to nie w pełnym zakresie i stwierdził że jest ok - nie porównał z drugim kolanem bo było w spodniach biodra w ogóle nie obejrzał chyba że widzi przez jeans - w takim wypadku przepraszam. Odesłał do poz-tu choć była sobota a ja w niedziele do pracy naciskany stwierdził że moge skorzystać jutro rano z wieczorynki. Reszta mojej opini jest niecenzuralna i niezgodna z regulaminem więc ją pomine.

Arogancki lekarz potraktował mnie jak ...pokazując mi palcem gdzie mam siadać spędziłem na sor 7 godzin i zostałem potraktowany jak nie istota luszka z ostrym bólem żołądkiem ,prędzej już miałem taką przypadłość w innym szpitalu i wyleczyli mnie w ciągu1 nocy i wszystko było ok (nawet nie chciał zobaczyć wyników z innego szpitala a myślałem że wykituję z brak profesjonalizmu.powodu mojego bólu. A żadnym wypadku ordynatorem!!!! żal mi tego .Żal mi tego lekarza,a inni niech pomyślą aby skorzystać z jego usług.

Ten lekarz chyba minął się z powołaniem, byłem u niego na dyżurze nocnym w szpitalu w Lesznie z naderwanym i skręconym stawem skokowym gdzie ten lekarz stwierdził iż nic mi nie jest i mam smarować tylko maścią. Po wizycie u specjalisty w dniu następnym założyli mi gips i ze zdziwieniem pytali dlaczego jeszcze nie mam usztywnionej kostki. Odradzam w 1000 % tego lekarza. Bardzo niemiły i opryskliwy dla pacjenta.