lekarz Błażej Ciesielski

1,5
1,4
1,5
1,4

Po uzgodnieniu telefonicznym 22.09.2015 byłam umówiona z 3,5 letnim synem na wizytę kontrolna po operacji jadra na godzine 16 23.09.2015. Z przyczyn dłuższego pozostania ojca w pracy i korków na drodze spóźniliśmy się 15minut. Dzwoniąc do drzwi otworzył lekarz.Stojąc przy drzwiach swojego domu ja z synem i mężem przy furtce wykrzykiwał na oczach dziecka, że on toleruje punktualność kiedy tłumaczyliśmy jaka jest przyczyna 15 minutowego spóźnienia wykrzykiwał nadal głośniej agresywniej gestykulując rękoma. Dziecko było przestraszone był moment gdzie też powtórzył jego agresywne zachowanie, jaki powtarzało dlaczego pan doktor krzyczał na nas. Uważam, że jako chirurg dziecięcy powinien panować nad emocjami ponieważ robi zabiegi które są po ich wykonaniu odczuwalne. Badanie które miał mieć syn trwa 4 minuty koszt 100zł uważamy, że nie było to powodem do takiego agresywnego zachowania. Na pytanie czy możemy zapisać się na kolejną wizytę uzyskaliśmy odpowiedź proszę dzwonić będę miał czas to państwa przyjmę. Moim zdaniem jest to karygodne zachowanie. Nie jest to lekarz z powołania obowiązują go pewne zasady a skoro chce pobyć z rodziną to niech nie przyjmuje prywatnie. Jak ponownie udać się na kontrole z synem do tego lekarza gdzie już przeżył traumę będąc w szpitalu jaki i po operacji???

Umowilam wizyte u Pana doktora i dopiero chwile przed wyjazdem wpadlo mi do glowy aby poczytac opinie na jego temat. Przerazilam sie i chcialam wrecz odwolac wizyte. Zwlaszcza dlatego ze wiekszosc wpisow jest o tym jaki to doktor niemily, bez podejscia do dzieci itp itd. Bałam się, ze syn sie zrazi i dopiero bedzie problem. Ku mojemu zdziwieniu Pan doktor był przesympatyczny, cierpliwy, rzeczowo odpowiadal na pytania. Dodam ze wizyta w ramach NFZ.

Arogancki, nieuprzejmy, minął się z powołaniem, podczas obydwu wizyt kierował do mnie niestosowne uwagi. Podważał opinie innych lekarzy i ubliżał gdy skorzystałam z prywatnych usług innego. Podczas ostatniej wizyty nawet nie spojrzał na dziecko, ale za to żywiołowo zainteresował się skąd pochodzę i komentował sytuacje w moim kraju jak rasowy cham. Gdy podniesionym głosem przekazałam temu prostakowi co o nim myślę oraz że napisze na niego skargę oświadczył, iż ja mogę sobie pisać do kogo chce, do samego Boga. Wyszłam z dzieckiem trzaskając drzwiami tak że pół Leszna usłyszało.

Jestem bardzo zadowolona jak i z wizyt w Lesznie u Pana Ciesielskiego tak i z pobytu w szpitalu w Gostyniu ,gdzie Pan doktor Ciesielski sprawował opieke nad moja córka Zuzanna która miała złamana raczke z przemieszczeniem , bylam z córka kilka razy w Lesznie u Pana doktora Ciesielskiego i 3 razy w szpitalu w Gostyniu . Jest bardzo sympatycznym lekarzem moja córka Zuzanna bardzo go lubi , mówi ze to jej lekarz.Jestem mu wdzieczna za opieke jak i za cierpliwosc i wyrozumialosc. Dziekuje.

Lekarz nieuprzejmie traktuje. Arogancki, bezczelny minął się z powołaniem. Zero podejścia do dziecka podważa opinie innego lekarza jak i rodzica. Traktuje rodziców jak takie Zero! Nie polecam nikomu człowiek wychodzi z gabinetu i czuję się jak takie NIC! Chyba nie pownien być LEKARZEM! JESZCZE nigdy nie przeżyłem takiego upokorzenia

Witam. Mojemu synkowi zanikalo jąderko, na wizycie na NFZ nie zauważył problemu, wręcz ośmielił się powiedzieć że śnią mi się wielkie jaja!!!! Po tygodniu poszłam znów prywatnie, pan doktor mnie nie pamiętał, zbadał syna i pogratulował mi spostrzegawczości i od razu skierował nas do Gostynia na pilną operację, po której się okazało że jeszcze trochę czasu i nie byłoby już co ratować! Lekarz nieuprzejmy, naśmiewający się ze wszystkiego!!!! Nie polecam!!!

Bardzo nie miła osoba niepotrzebne docinki z jego strony poczułam się poniżona jak by ktoś zmieszał mnie z błotem. Widać że nie lubi pracować z ludźmi więc dlaczego taki zawód. Ostrzegam innych nie polecam.

Nie polecam. Szydzil z nas od samego wejscia. Po 5minutach glupich wysmiewczych tesktow w koncu po naszych prosbach rzucil okiem na dziecko. Stwierdzil ze nie bedzie ryzykowal wykonaniem zabiegu i powrocil do szydzenia. Podwazal decyzje innych lekarzy i oznajmil mi ze jestem przewrazliwiona bo utulalam placzace 2miesieczne niemowle po badaniu. Mowil ze moge nim smialo podrzucac a nie tulic i glaskac po plecach. O jego teoriach na temat karmienia piersia nie wspomne. Tragedia. Najgorzej wydane 100zl w zyciu.

Człowiek nie nadający się na stanowisko lekarza. Próbował ośmieszyć nie tylko mnie i partnera ale również dwójkę innych lekarzy kierujących do niego. Napewno nie wrócę do tej osoby bo ciężko nadać temu Pani miano lekarze. Nie polecam.

Nie polecam tego lekarza. Wydaje mi się że mówić o nim lekarz to stanowczo za dużo. Zero podejścia do człowieka. Jak ktoś już napisał wcześniej - taśmówka totalna. W 100% się z tym zgadzam. Jeżeli chcecie się zapytać o coś dodatkowo to proponuje załatwić (dla samego zapytania) skierowanie bo inaczej nie udzieli wam odpowiedzi. Już lepiej iść prywatnie bądź jechać nawet do innego miasta niż iść do tego Pana. Zastanówcie się porządnie 2 razy zanim pójdziecie do niego. Może prywatnie jest inny ale na NFZ porażka totalna....