lekarz Błażej Ciesielski

1,6
1,5
1,6
1,5

Lekarz nie miły nie uprzejmy porażka syn przerazony jego zachowaniem brak podejscia do dzieci

Jestem bardzo zadowolona jak i z wizyt w Lesznie u Pana Ciesielskiego tak i z pobytu w szpitalu w Gostyniu ,gdzie Pan doktor Ciesielski sprawował opieke nad moja córka Zuzanna która miała złamana raczke z przemieszczeniem , bylam z córka kilka razy w Lesznie u Pana doktora Ciesielskiego i 3 razy w szpitalu w Gostyniu . Jest bardzo sympatycznym lekarzem moja córka Zuzanna bardzo go lubi , mówi ze to jej lekarz.Jestem mu wdzieczna za opieke jak i za cierpliwosc i wyrozumialosc. Dziekuje.

Lekarz nie miły, nie uprzejmy, krzykliwy i bezczelny. Straszy dzieci i przyjmuje pacjentów z łaską. Nie obchodzą go bóle pooperacyjne i zamiast zaproponować rozwiązanie problemu bólowego, radzi zabrać lek typu apap. Beznadziejny "lekarz".

Wszystkim rodzicom sprawujący opiekę nad dzieckim w szpitalu radzę przeczytać dz.ust z 25 czerwca 1999 roku ponieważ nie wystawią wam zaświadczenia, że byliście z dzieckim w szpitalu bo ten pobyt wg tejże ustawy to wasza fanaberia.

Ciesielski to porażka nie powinien być lekarzem, zero podejścia do dzieci, totalna znieczulica, nawet przy matce potrafi po kryjomu szarpać dziecko, ciekawe czy przy moim mężu byłby z niego taki kozak, tacy psełdo doktorzy nie powinni mieć kontaktu z dzieckiem, dziecko po złamanym obojczyku 6 lat a ten idzie z uśmiechem i straszy go od progu nożycami, dziecko w ryk a ten że ma mu zejść z oczu bo mu już dzień popsuł, po prostu żal

Po uzgodnieniu telefonicznym 22.09.2015 byłam umówiona z 3,5 letnim synem na wizytę kontrolna po operacji jadra na godzine 16 23.09.2015. Z przyczyn dłuższego pozostania ojca w pracy i korków na drodze spóźniliśmy się 15minut. Dzwoniąc do drzwi otworzył lekarz.Stojąc przy drzwiach swojego domu ja z synem i mężem przy furtce wykrzykiwał na oczach dziecka, że on toleruje punktualność kiedy tłumaczyliśmy jaka jest przyczyna 15 minutowego spóźnienia wykrzykiwał nadal głośniej agresywniej gestykulując rękoma. Dziecko było przestraszone był moment gdzie też powtórzył jego agresywne zachowanie, jaki powtarzało dlaczego pan doktor krzyczał na nas. Uważam, że jako chirurg dziecięcy powinien panować nad emocjami ponieważ robi zabiegi które są po ich wykonaniu odczuwalne. Badanie które miał mieć syn trwa 4 minuty koszt 100zł uważamy, że nie było to powodem do takiego agresywnego zachowania. Na pytanie czy możemy zapisać się na kolejną wizytę uzyskaliśmy odpowiedź proszę dzwonić będę miał czas to państwa przyjmę. Moim zdaniem jest to karygodne zachowanie. Nie jest to lekarz z powołania obowiązują go pewne zasady a skoro chce pobyć z rodziną to niech nie przyjmuje prywatnie. Jak ponownie udać się na kontrole z synem do tego lekarza gdzie już przeżył traumę będąc w szpitalu jaki i po operacji???

Odradzam skierował nas do szpitala z 3 letnim synkiem na zabieg stulejki po wizycie u innego chirurga okazało się ze nie ma takiej potrzeby. Nerwowy i nie uprzejmy agresywny w stosunku do dzieci

Nerwowy i nie uprzejmy agresywny w stosunku do dzieci