lekarz Błażej Ciesielski

1,6
1,5
1,6
1,5

Myślę, że pan doktor jest pozbawiony empatii, ponieważ inaczej nie potrafię wytłumaczyć sobie jego zachowania. Niepotrzebnie naraża dzieci na cierpienie, zdaje się wręcz czerpać z tego przyjemność. Radzę trzymać swoje dzieci z daleka od tego lekarza.

PORAŻKA!!!!!!!! Chroń Cię Panie Boże przed tym człowiekiem!!! burak jakich mało, nie powinien w ogóle pracować z ludźmi, a co dopiero z dziećmi. Wszystkie poprzednie negatywne opinie potwierdzam w każdym zdaniu. Również mieliśmy z tym człowiekiem tą "nie przyjemnośc"

PORAŻKA!!!!!!!! Chroń Cię Panie Boże przed tym człowiekiem!!!
Wszystkie poprzednie negatywne opinie potwierdzam w każdym zdaniu.
Również mieliśmy z tym człowiekiem tą "nie przyjemnośc"

Nie polecam. Szydzil z nas od samego wejscia. Po 5minutach glupich wysmiewczych tesktow w koncu po naszych prosbach rzucil okiem na dziecko. Stwierdzil ze nie bedzie ryzykowal wykonaniem zabiegu i powrocil do szydzenia. Podwazal decyzje innych lekarzy i oznajmil mi ze jestem przewrazliwiona bo utulalam placzace 2miesieczne niemowle po badaniu. Mowil ze moge nim smialo podrzucac a nie tulic i glaskac po plecach. O jego teoriach na temat karmienia piersia nie wspomne. Tragedia. Najgorzej wydane 100zl w zyciu.

Bezczelny , wredny , straszny ,bez uczuć , wszystkowiedzący , niekompetentny !!!!!! ODRADZAM !!!! Nie wiem dlaczego muszę zostawić po jednej gwiazdce w opini ? On nie zasługuje na to !!!!! Rzeźnik !!!!!!

Witam, czy jest ktoś zainteresowany złożeniem pozwu zbiorowego przeciwko temu lekarzowi? To jak on traktuje pacjentów to jakiś skandal!

Witam,
To jak on traktuje pacjentów to jakiś skandal!

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat p.Błażeja Ciesielskiego. Przyznam, że z człowiekiem takiego pokroju miałam do czynienia poraz pierwszy - agresja, wyzwiska pod moim adresem, brak szacunku do drugiej osoby, potraktowanie jak śmiecia - tak wygląda "kultura osobista" tego Pana (człowieka po studiach, który z założenia ma pomagać ludziom...) Brak słów!

Nie polecam tego lekarza wszystkie opinie negatywne to prawda .Zastanówcie się dwa razy czy do tego lekarza iść !!!!!!!!

Nie polecam tego lekarza. Wydaje mi się że mówić o nim lekarz to stanowczo za dużo. Zero podejścia do człowieka. Jak ktoś już napisał wcześniej - taśmówka totalna. W 100% się z tym zgadzam. Jeżeli chcecie się zapytać o coś dodatkowo to proponuje załatwić (dla samego zapytania) skierowanie bo inaczej nie udzieli wam odpowiedzi. Już lepiej iść prywatnie bądź jechać nawet do innego miasta niż iść do tego Pana. Zastanówcie się porządnie 2 razy zanim pójdziecie do niego. Może prywatnie jest inny ale na NFZ porażka totalna....

Jeśli nie chcecie stracić pół dnia i wyjsć z gabinetu zadowoleni, NIE IDŹCIE DO TEGO CZŁOWIEKA!!! Traktuje pacjenta jak psa. Jestem po operacji ręki, a on na konsultacji nawet na nią nie spojrzał tylko wypisał papiery i kazał iść bo duża kolejka. NIE POLECAM

Bardzo nie miły, brak podejścia do pacjenta,ten pan pomylił się z powołaniem !! Moja córka po wejściu do gabinetu wybiegła z płaczem i tak skończyła się przygoda z tym panem..NIE POLECAM..WRĘCZ ODRADZAM..!!!

Bardzo nie miły, brak podejścia do pacjenta,ten pan pomylił się z powołaniem !!