dr n. med. Romuald Niecewicz

Onkolog, Ginekolog położnik

2,5

Przyjechałam na wizytę z daleka skasował za badanie miałam zrobić monografię i wysłać smsa z informacją że mam badanie ale niestety już nie miał dla mnie czasu po wielu kontaktach telefonicznych.Więc tak profesjonalnie zajął się moim przypadkiem.

Pan doktor jest wspaniałym specjalistą . Bardzo dokładnie i kompleksowo przeprowadza badania. Dokładnie zapoznaje pacjentkę z wynikami. Odpowiada na zadawane pytania. Jest człowiekiem o wielkiej empatii i kulturze osobistej.

do niedawna oceniłabym go na 5, co do jego wiedzy lekarskiej i kompetencji nie mam nic do zarzucenia ale czasami mam wrażenie, że to nie pacjentka jest najważniejsza... trochę się na nim zawiodłam...

To bardzo słaby lekarz wzbudza zauwanie tą jego grzecznością ale to bardzo zmyłkowe jest przestrzegam przed tym lekarzem . Maria

Zdecydowanie bardzo kompetentny i profesjonalny lekarz.

Zdecydowanie bardzo kompetentny i profesjonalny lekarz.

Gdyby miarą było samozadowolenie, byłby to najlepszy lekarz na świecie. Na wizytach dowiedziałam się od lekarza jak skutecznie leczy się sam swoimi metodami. Co i jak sobie wyleczył laserem. Teatralny. W moim przypadku był nie skuteczny. Zrezygnowałam, bo widziałam że bardziej mi szkodzi niż pomaga.

Gdyby miarą było samozadowolenie, byłby to najlepszy lekarz na świecie.