Romuald Nosek

Reumatolog

1,3

Miałem okazję się z Tym panem spotkać jako orzecznik ZUS, co prawda przyznał mi rentę, ale jego zachowanie było nieprofesjonalne i gburowate. Dokonywał badania bez rękawiczek i w ogóle nic nie mówił tylko pisał.

Jak najdalej od tego lekarza! Gburowaty, nieuprzejmy, nie chce szukać przyczyny choroby, stwierdza,,trzeba się przyzwyczaić, będzie boleć".

Gbur, burak, łasy na kasę.Mam kilkuletnie doświadczenie w kontaktach z reumatologami, ale ten pan, nie nazwę go lekarzem, bo to byłoby obrazą dla tych ,,normalnych" lekarzy przewyższa ich ignorancją, skąpstwem i nieuprzejmością. Po prostu bije innych na głowę w tym co negatywne. Ci co go zatrudniają też chyba nie życzą ludziom dobrze.Choć dla pracodawców taki sknerowaty, jeśli chodzi o skierowania na badania cy zabiegi lekarz jest właśnie ok.

Szczerze odradzam. Zmarnowałam ponad rok i bardziej mi zaszkodził ten człowiek (lekarzem go nie nazwę, bo nie zasługuje), niż pomógł.

ZATRUDNIŁ SIĘ DODATKOWO JAKO ORZECZNIK ZUS ZIELONA GÓRA po to by odbierać renty,nie dać renty,świadczenia rehabilitacyjnego Osobiście się przekonałam będąc na komisji ds.orzeczictwa w sprawie otrzymania zasiłku rehabilitacyjnego w ZUSIE w Zielonej Górze.Zchorym kręgosłupem,kulejąca po zasiłku chorobowym 182-dni.PAN ROMUALD NOSEK popukal mnie po pleckach,osłuchał płuca i ...WYLECZYŁ MNIE JAK CUDOTWÓRCA DAJĄC DO RĘKI ! ORZECZENIE NIE JEST PANI NIE ZDOLNA DO PRACY Czyli mam na wózku inwalidzkim żebrać teraz pod Kościołem Ja tego tak nie zostawię Panie cudotwórco,co ty wiesz o neurochirurgi i poważnych schorzeniach kręgosłupa. JA NIE MOGĘ PO ...

ZATRUDNIŁ SIĘ DODATKOWO JAKO ORZECZNIK ZUS ZIELONA GÓRA
po to by odbierać renty,nie dać renty,świadczenia rehabilitacyjnego
Czyli mam na wózku inwalidzkim żebrać teraz pod Kościołem
JA NIE MOGĘ PO NOCACH SPAĆ A CO DOPIERO PRACOWAĆ
SPOTKAMY SIĘ JESZCZE.

bardzo nieuprzejmy, spycholog, trzeba dopraszac się o jakiekolwiek leki przeciwbólowe, a cierpie na bóle całego ciała, stwierdził: może i mam fibriomialgię (sama podałam przypuszczenie, ale nie ma na to leków, bedzie bolało, organizm stracił odpornosć na ból itp

katastrofa, że takie osoby jeszcze sa lekarzami w dzisiejszych czasach

katastrofa, że takie osoby jeszcze sa lekarzami w dzisiejszych czasach

patrząc na mnie rozebraną stwierdził że moje stawy już do niczego się nie nadają i nic na to się nie zrobi i tak trzeba żyć. Ale za to bardzo skupił się na mojej innej chorobie i dawał zalacenia jak sobie radzić- wcale go o to nie prosiłam. Pomylił specjalizację.

Totalny ignorant na stwierdzenie że boli odpowiedział że musi boleć bo to taka choroba.OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Nie owija w bawelne i nie piesci sie za naddto, ale wiedze ma na prawde spora. Jedyny reumatolog, ktory zna sie tak naprawde na leczeniu tocznia. Polecam