Romuald Nosek

Reumatolog

1,3

Szkoda czasu!!! lepiej omijajcie go z daleka.

Szkoda czasu!!! lepiej omijajcie go z daleka.

Gburowany i niekulturalny typ, bo trudno nazwać tego jegomościa lekarzem. Na dwutygodniowy ostry kaszel z wysoka goraczka zalecil "duzo wody i wylezenie w lozku" bo "tego sie nie da leczyc". Jedynym wnioskiem z prowizorycznego badania osluchowego bylo stwierdzenie: "oddychasz pan jak baba - nic nie slychac". Przestrzegam przed odwiedzinami u tego pana.

Przestrzegam przed odwiedzinami u tego pana.

zgłosiłem się do lekarza z bólem kolan, diagnoza cytuję "są popsute" i nic nie można zrobić, osoba minęła się z powołaniem... w formie żartu jak najbardziej jednak służba zdrowia to nie kabaret, chociaż w polskim wykonaniu może być.

ten lekarz jest zdecydowanie najgorszym lekarzem u jakiego kiedykolwiek byłam. Brak mu kompetencji, nie leczy i nie szuka przyczyny choroby, tylko jak boli to zaleca leki przeciwbólowe. nie potrafi postawić trafnej diagnozy. zdecydowanie nie polecam tego lekarza nikomu, bo nawet nie tyle, że nie pomaga ale potrafi zaszkodzić, tak jak w moim przypadku.

Lekarz który nie leczy.Bierze kasę,i nie wiem czy może komuś pomóc raczej nie.

Lekarz który nie leczy.Bierze kasę,i nie wiem czy może komuś pomóc raczej nie.

Opinia prywatna, po ponad trzyletnim leczeniu, jedynie zdjęcia, brak skierowań na kompleksowe badania