lekarz Romuald Pogorzelski

Chirurg ogólny

3,7

Ojciec przebywał w szpitalu pomimo złego stanu zdrowia wypuszczono go do domu. Dopiero dr Pogorzelski poznał się na chorobie, na następny dzień ojciec był już po operacji ratujacej życie i nogę. Lekarz zajął się perfekcyjnie, szybka diagnoza, wspaniała opieka. Godny polecenia!!!!!!

może i jest fachowcem, nie zaprzeczę ale czasem trudno zrozumieć czy ma zły dzień czy co... za 150 zł oczekiwałam czegoś wiecej, abym nie musiała szukać wyjaśnień w internecie co do przyczyny choroby i profilaktyki, myslę że trochę przewróciło mu się w głowie z tej kasy i nie traktuje każdego pacjenta poważnie, a teraz ma już w cz-wie sporą konkurencję.

Jest fachowcem w swojej dziedzinie, baardzo zaangażowany. Poinformuje, uspokoi i doda otuchy. Pod Jego "nożem" i opieką byłam już dwa razy. Na pewno nie zawiedzie☺Gorąco polecam

W mojej opinii bardzo dobry i fachowy lekarz. Konkretny, potrafi rzeczowo wyjaśnić problem, uspokoić, wskazać dalsze działania. Polecam.

Polecam - jedyny w Częstochowie , dobra diagnoza, dobre leczenie - jestem zadowolona, warto poswięcić te 100 PLN co 3 - 6 miesięcy w cenie porada USG color - dopler

Polecam - jedyny w Częstochowie , dobra diagnoza, dobre leczenie

Wielkie rozczarowanie...przepraszam...nieporozumienie