lekarz Romuald Pogorzelski

Uratował mi życie. Bo inny idiota trzymał mnie na SOR 16 godz.i wygonil do domu z nospa i paracetamolem.. Wróciłam po 3 godz spowrotem. Nie dalam sie zbyć. tętniak aorty brzusznej pęknięty. Operacja wyjaśnione jasno szukanie innych przyczyn całego nieszczęścia. Zaopiekowana na medal choć to były święta. Dziękuję

Wizyta prywatna przebiegła bez zastrzeżeń, tylko potem okazało się jak błędna diagnoza doprowadziła do tragicznego w skutkach zdrowia…. Wielkie rozczarowanie -jak ktoś wcześniej już napisał.

Wizyta prywatna miło i sympatycznie, wydawałoby się kompetentny, ale niestety okazało się inaczej…. Brak prawidłowego rozpoznania choroby naczyniowej.

może i jest fachowcem, nie zaprzeczę ale czasem trudno zrozumieć czy ma zły dzień czy co... za 150 zł oczekiwałam czegoś wiecej, abym nie musiała szukać wyjaśnień w internecie co do przyczyny choroby i profilaktyki, myslę że trochę przewróciło mu się w głowie z tej kasy i nie traktuje każdego pacjenta poważnie, a teraz ma już w cz-wie sporą konkurencję.

Ojciec przebywał w szpitalu pomimo złego stanu zdrowia wypuszczono go do domu. Dopiero dr Pogorzelski poznał się na chorobie, na następny dzień ojciec był już po operacji ratujacej życie i nogę. Lekarz zajął się perfekcyjnie, szybka diagnoza, wspaniała opieka. Godny polecenia!!!!!!

Jest fachowcem w swojej dziedzinie, baardzo zaangażowany. Poinformuje, uspokoi i doda otuchy. Pod Jego "nożem" i opieką byłam już dwa razy. Na pewno nie zawiedzie☺Gorąco polecam

Wielkie rozczarowanie...przepraszam...nieporozumienie

Wielkie rozczarowanie...przepraszam...nieporozumienie

W mojej opinii bardzo dobry i fachowy lekarz. Konkretny, potrafi rzeczowo wyjaśnić problem, uspokoić, wskazać dalsze działania. Polecam.

Polecam - jedyny w Częstochowie , dobra diagnoza, dobre leczenie - jestem zadowolona, warto poswięcić te 100 PLN co 3 - 6 miesięcy w cenie porada USG color - dopler

Polecam - jedyny w Częstochowie , dobra diagnoza, dobre leczenie