dr n. med. Romuald Rzyp

Lekarz porazka, moja zona wrocila z wizyty zaplakana, zostala zastraszona, lekarz korzystal z archaicznego sprzetu a do tego nie wysterylizowal po poprzedniej pacjentce. Porazka

Zawsze przychodzi spóźniony, siedzenie w kolejce po 2 godziny lub dłużej to standard. Trzeba samemu zadawać wiele pytań, bo podczas badania lekarz sam od siebie jest często bardzo milczący i nie wiadomo, jak to interpretować w kontekście powodu wizyty. Na zadane pytania odpowiada bardzo niejednoznacznie, asekuracyjnie jakby się obawiał, że ktoś go będzie z tego rozliczał - jest to bardzo irytujące, jeżeli oczekuje się konkretnej opinii.

Nie polecam. Na żadnym badaniu USG pan dr nie zauważył nieprawidłowości w serduszku mojego dziecka na co inni lekarze mówią że jest to wada bardzo widoczna, na porodówce po minucie badania inna pani dr już wiedziała że dziecko ma wadę serca.. A jeśli chodzi o płeć dziecka to na każdej wizycie był pewny innej... Same badania były dość milczące, ja zadawałam pytania a pan dr nie odpowiadał.

Gdyby nie to,że czekałam w kolejce 3 godziny wszystko byłoby ok.Nie rozumiem czemu wszystkie pacjentki przychodzą na jedną godzinę,a później wszystkie czekają godzinami.Ogólnie lekarz kompetentny,uprzejmy.

Pan Doktor uratował życie mojej mamie, gdy źle diagnozowana przez lekarkę niedowidzącą, lub niekompetentną, lub leniwą trafiła do Pana doktora, który natychmiast zdiagnozował raka jajnika i natychmiast zlecił operację, dzięki czemu mama już 9 lat po tym wydarzeniu żyje, jest samodzielna i energiczna mimo swoich obecnie 82 lat. Dziękujemy!

prowadził moją pierwszą ciążę, bardzo fajny pan potrafi nie tylko prowadzić rozmowy na temat ginekologii ale również takie zwykłe typu co słychać. Bardzo polecam i napewno bedzie już mloim lekarzem na stałe.

Został po godzinach w pracy (przychodnia publiczna), żeby dokładnie zbadać moje nienarodzone jeszcze dzieciątko. Jest bardzo dokładny i grzeczny. Zdarzyło mu się przekląć, ale dla mnie nie ma to żadnego znaczenia. Jest delikatny i spokojny.

Pierwszy ginekolog mezczyzna w moim przypadku. Po pierwszej wizycie stwierdzam ze jest uprzejmy sypatyczny i nie zawstydza. Na wstepie przedstawil sie podajac reke nie spotkalam sie jeszcze z takim zachowaniem ze strony lekarza wiec plus dla Niego. Wiekszosc mlodych dziewczyn woli isc do kobiety ja sie przelamalam i nie zaluje. Polecam

nikomu nie polecam tego lekarza, po prostu brak słów arogancki ,bezczelny gburowaty po prostu tragedia

Bardzo uprzejmy, wytłumaczył mi przyczynę mojej choroby i wyjaśnił dokładnie sposób leczenia.Sam zadzwonił w mojej sprawie do szpitala w którym byłam operowana laparoskopowo i załatwił wszystko tak,że musiałam tylko zgłosić się w umówionym terminie. Po operacji sam przywiózł wyniki badań i lezczył mnie dalej lekami hormonalnymi. Jestem bardzo zadowolona z leczenia u dr Rzypa , polecam go jako ginekologa. Bardzo kompetentny , zaleca leczenie nowoczesnymi metodami.