lekarz Romuald Wiśniewski

Z czystym serce lekarz godny polecenia wie co robi przez 6 lat staralismy sie o dzidzie i wkońcu trafna diagnoza i sie udalo teraz jestem 21 tygodniu ciazy

jest bardzo dobrym lekarzem, jest tez bardzo uprzejmy,miły, jest bardzo dobrym specjalistą ,polecam bo już go sprawdziłam nie raz

Polecam. To bardzo dobry lekarz i specjalista. Bardzo miły i uprzejmy. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami pod adresem tego lekarza.

Kompletnie niekompetentny! Przez 2 MIESIĄCE (SIC!!!) leczył mnie na grzybicę, podczas, gdy dolegało mi cos zupełnie innego! Faszerował mnie zupełnie niepotrzebnie różnymi lekami, które nie mogły mi pomóc, ponieważ cierpiałam na opryszczkę, co zdiagnozował inny lekarz po 2 miesiącach bezskutecznego leczenia u pana W. Lekarz ów chwycił sie za głowę - jak mozna być tak niekompetentnym, aby nie rozróżnić gdzybuicy od opryszczki??? Sama zasugerowałam podczas wizyty u pana W., iż to chyba nie jest grzybica, ponieważ wyglada to zupełnie inaczej (sic!!- nawet ja, jako pacjent, widziałam różnicę), jednak pan W. ...

Kompletnie niekompetentny!
Przez 2 MIESIĄCE (SIC!!!) leczył mnie na grzybicę, podczas, gdy dolegało mi cos zupełnie innego! Faszerował mnie zupełnie niepotrzebnie różnymi lekami, które nie mogły mi pomóc, ponieważ cierpiałam na opryszczkę, co zdiagnozował inny lekarz po 2 miesiącach bezskutecznego leczenia u pana W. Lekarz ów chwycił sie za głowę - jak mozna być tak niekompetentnym, aby nie rozróżnić gdzybuicy od opryszczki??? Sama zasugerowałam podczas wizyty u pana W., iż to chyba nie jest grzybica, ponieważ wyglada to zupełnie inaczej (sic!!- nawet ja, jako pacjent, widziałam różnicę), jednak pan W. wiedział lepiej, twierdząc, iż to jest grzybica na 100 %. Na koniec chciał mnie "uraczyć" końską dawką jednego z najsilniejszych antybiotyków, jakim jest Sumamed, który by mi oczywiście nie pomógł. Obecnie jestem zmuszona łykać końskie dawki Hevironu, choroba rozprzestrzeniła się w fatalny sposób,PONIEWAŻ TEN ZUPEŁNIE NIKOMPETENTNY KONOWAŁ - NA SKUTEK FAKTU, IZ NIE ROZRÓŻNIA PODSTAWOWYCH CHORÓB - DOPUŚCIŁ DO TEGO, IŻ CHODZIŁAM PRZEZ 2 MIESIĄCE Z NIELECZONĄ OPRYSZCZKĄ!!
Omijać z daleka!

Bardzo uprzejmy lekarz,ma podejście i potrafi zaradzić.Dba o dobro pacjęta.

Bardzo uprzejmy lekarz,ma podejście i potrafi zaradzić.Dba o dobro pacjęta.

Nie Polecam!Doktor wyróżnia swoje pacjentki które chodzą do niego prywatnie szczególnie widać to w szpitalu , gdy na oddziele są one wyróżniane, poza tym jest nie miły i opryskliwie odpowiada na pytania zadawane przez pacjentki które się u niego nie lecza w prywatnym gabinecie.

LEKARZ grzeczny.bardzo delikatny,bardzo kompetentny,zrobił mi perfekcyjnie operację.polecam.

Lekarz godny polecenia. Bardzo dobry specjalista.

Lekarz godny polecenia. Bardzo dobry specjalista.

Dzięki temu lekarzowi obok mnie jest moja córka. Dzięki niemu się urodziła. Naprawde go polecam z całego serca. Miły, kompetentny, i świetny fachowiec

Dzięki temu lakarzowi mam upragnione dziecko

Dzięki temu lakarzowi mam upragnione dziecko