lekarz Romuald Wiśniewski

Kompletnie niekompetentny! Przez 2 MIESIĄCE (SIC!!!) leczył mnie na grzybicę, podczas, gdy dolegało mi cos zupełnie innego! Faszerował mnie zupełnie niepotrzebnie różnymi lekami, które nie mogły mi pomóc, ponieważ cierpiałam na opryszczkę, co zdiagnozował inny lekarz po 2 miesiącach bezskutecznego leczenia u pana W. Lekarz ów chwycił sie za głowę - jak mozna być tak niekompetentnym, aby nie rozróżnić gdzybuicy od opryszczki??? Sama zasugerowałam podczas wizyty u pana W., iż to chyba nie jest grzybica, ponieważ wyglada to zupełnie inaczej (sic!!- nawet ja, jako pacjent, widziałam różnicę), jednak pan W. ...

Kompletnie niekompetentny!
Przez 2 MIESIĄCE (SIC!!!) leczył mnie na grzybicę, podczas, gdy dolegało mi cos zupełnie innego! Faszerował mnie zupełnie niepotrzebnie różnymi lekami, które nie mogły mi pomóc, ponieważ cierpiałam na opryszczkę, co zdiagnozował inny lekarz po 2 miesiącach bezskutecznego leczenia u pana W. Lekarz ów chwycił sie za głowę - jak mozna być tak niekompetentnym, aby nie rozróżnić gdzybuicy od opryszczki??? Sama zasugerowałam podczas wizyty u pana W., iż to chyba nie jest grzybica, ponieważ wyglada to zupełnie inaczej (sic!!- nawet ja, jako pacjent, widziałam różnicę), jednak pan W. wiedział lepiej, twierdząc, iż to jest grzybica na 100 %. Na koniec chciał mnie "uraczyć" końską dawką jednego z najsilniejszych antybiotyków, jakim jest Sumamed, który by mi oczywiście nie pomógł. Obecnie jestem zmuszona łykać końskie dawki Hevironu, choroba rozprzestrzeniła się w fatalny sposób,PONIEWAŻ TEN ZUPEŁNIE NIKOMPETENTNY KONOWAŁ - NA SKUTEK FAKTU, IZ NIE ROZRÓŻNIA PODSTAWOWYCH CHORÓB - DOPUŚCIŁ DO TEGO, IŻ CHODZIŁAM PRZEZ 2 MIESIĄCE Z NIELECZONĄ OPRYSZCZKĄ!!
Omijać z daleka!

Dzięki temu lekarzowi obok mnie jest moja córka. Dzięki niemu się urodziła. Naprawde go polecam z całego serca. Miły, kompetentny, i świetny fachowiec