lekarz Romualda Suda

Byłem u tej niby lekarki pierwszy raz ponieważ nie było mojego lekarza rodzinnego. Potraktowany zostałem tak jakbym chciał wymusić zwolnienie lekarskie (przed badaniem). Następnie badanie polegało na przykładaniu stetoskopu w losowe miejsca z równoczesnym gadaniem. Potem zajrzała z odległości około 1m do gardła. Po wszystkim wypisała receptę na antybiotyk 5-dniowy, a zwolnienie wypisała na 2dni. W razie czego łaskawie kazała przyjść w poniedziałek w razie potrzeby. Zdecydowanie nie polecam.

W razie czego łaskawie kazała przyjść w poniedziałek w razie potrzeby.
Zdecydowanie nie polecam.

Niestety zostałem wkręcony w rejestracji bo z własnej woli nigdy do pani nie chodzę. Osłuchanie dla picu, przykładała stetoskop i dawała w inne miejsca między oddechami. Na pewno coś było słychać. Gardła nawet nie obejrzała. Dodam, że jakby zajrzała to jest ewidentnie wirusowe, a nie bakteryjne. Nie przeszkadzało to przepisać antybiotyku.

Profesjonalistka w każdym calu. Najlepsza lekarka jaką spotkałem w życiu. Poważnie podchodzi do pacjenta, analizując dokładnie jego dolegliwości. Nie cierpi pacjentów symulantów. Widziałem w poczekalni jak się zachowywali. Można w 100% polegać na jej diagnozie

Profesjonalistka w każdym calu. Najlepsza lekarka jaką spotkałem w życiu.
Poważnie podchodzi do pacjenta, analizując dokładnie jego dolegliwości.
Nie cierpi pacjentów symulantów. Widziałem w poczekalni jak się zachowywali.
Można w 100% polegać na jej diagnozie

Zdecydowanie nie polecam. Strata czasu. Lekarz który podejrzewa tylko jedno... symulowanie choroby w celu uzyskania zwolnienia lekarskiego. Poszedłem na wizytę w ośrodku zdrowia tylko dlatego, ponieważ do wspomnianej pani była najkrótsza kolejka. Po wizycie już wiedziałem dlaczego nikt do niej nie chodzi. Niezbyt miła, lekko arogancka, z manią wyższości.