Lekarze Otwock

Radiolog, USG

OCDU DIAGNOSTA
Kołłątaja 4
05-402 Otwock

Doktor Włodzimierz Turniak jest wysokiej klasy ekspertem i człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Ma szerokie, holistyczne spojrzenie, potrafi pomóc poprzez życzliwą rozmowę.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. med. Piotr Ciszewski

Chirurg ogólny, Proktolog

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 39242, 'name': u'Otwock'} Internista
                                       lekarz Karol Nietupski

lekarz Karol Nietupski

Internista, Onkolog

Zaciszna 14
05-402 Otwock

Z pełnym przekonaniem polecam pana doktora Nietupskiego. Z zaangażowaniem i rzadko dziś spotykaną bezinteresownością zajął się moim problemem. Dzięki jego pomocy bardzo szybko zostałem zdiagnozowany i poddany operacji.
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 39242, 'name': u'Otwock'} Ortopeda
                                       dr n. med. Rafał Kamiński

dr n. med. Rafał Kamiński

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock

Doktor R.Kamiński to znakomity fachowiec w dziedzinie ortopedii.Sam szczegółowy opis dolegliwości bólowych podany przez pacjenta pozwala na postawienie przez Pana Doktora trafnej diagnozy.Pan Doktor nie potrzebuje wyników rezonansu,rtg,usg itp. (chyba to rzadkość),bo doskonale bez takich badań wie,co konkretnie pacjentowi dolega.Dla mnie to ogromne szczęście,że po 6-8 wizytach u innych specjalistów trafiłam na wizytę do Pana Doktora.Lepiej trafić się nie da.Polecam każdemu,kto szuka dobrego ortopedy.
{'id': 39242, 'name': u'Otwock'} Ortopeda
                                       lek. med. Filip Kucharczyk

lek. med. Filip Kucharczyk

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock

Szpital im Grucy w Otwocku, Oddzial 3, grudzien 2018. Pan doktor kierowal tego dnia obchodem na Oddziale. To byla druga doba po artroskopii stawu biodrowego. Gdy nadeszla moja kolej stwierdzil: -“Pani dzis do domu”. Nawet nie zapytal jak sie czuje. Poniewaz chodzac czulam sie jeszcze bardzo niepewnie, nie utrzymywalam zupelnie nogi w gorze bez pomocy reki i czulam duzy bol w biodrze (ostatni lek p/bolowy otrzymalam poprzedniego dnia przed snem), ...
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Marek Trzaskowski

Staszica 27/30
05-400 Otwock

Polecam dr Trzaskowskiego. Bardzo konkretny. Zabieg wykonany super profesjonalnie (usunięcie znamienia na skroni). Nie ma żadnego śladu.
Opinia dodana przez: pacjent

lek. med. Elżbieta Kidawa

Internista, Gastrolog

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Bardzo doświadczony i kompetentny lekarz. Lecze się od wielu lat u Pani doktor. Zawsze wyciągała mnie z kryzyzowych sytuacji. Ma całościowe podejście do pacjenta i zna się na swoim fachu.

lekarz Barbara Podolak

Ujejskiego 3
Otwock

Dziecko czyste oslucha wo, tylko zaczerwienione gardło dka pani doktor to już piwod aby przypisać anrybiotyk

lekarz Renata Wójcicka

lekarz Ewa Zapała

Lekarz rodzinny

lekarz Janusz Kochman

Internista, Kardiolog

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18

dr Grzegorz Wawrzynowski

Sebastian Szymczakowski

Centrum Medyczne TW MED
ulica Andriollego 34/5
05-400 Otwock

Profesjonalne podejście, szczegółowe odpowiedzi na pytania,zaangażowanie to tylko namiastka zalet jakie posiada Pan doktor. Prowadził moją ciążę i byliśmy z narzeczonym bardzo zadowoleni. Polecam przyszłym mamom, opieka na medal.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Waldemar Przybysz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock

Wspaniały lekarz! Zostałam odesłana do Otwocka z innego szpitala w woj.mazowieckim, ponieważ miałam bardzo poważne złamanie łokcia. Traf chciał,że akurat miał wtedy dyżur doktor Przybysz. Będąc kilkunastoletnią dziewczynką,zestresowaną wizją operacji łokcia potrzebowałam kogoś kto podejdzie do sytuacji z życzliwością a nie tylko suchymi faktami. I tak właśnie postąpił doktor Przybysz. Oprócz ogromnych kompetencji, okazał się przesympatycznym, życiowym człowiekiem. W asyście dwóch innych lekarzy przeprowadził operację mojego łokcia. Udzielił mi i ...

lekarz Agnieszka Kolińska

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Pani Agnieszka Kolińska jest bardzo dobrym lekarzem, posiadającym dar służenia sobą, swoim czasem drugiemu człowiekowi - pacjentowi. Lekarz z powołania. Pani doktor stawia prawidłową diagnozę, przekazuję skierowania na właściwe badania diagnostyczne. Znalazłam się w sytuacji wymagającej udzielenia mi pilnej pomocy lekarskiej. Pani doktor spędziła przy mnie prawie godzinę kontorlując na bieżąco mój stan zdrowia i wyprowadzając mnie na prostą, bez konieczności wzywania Pogotowia. Następnego dnia Pani doktor zadzwoniła do mnie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
Same superlatywy. Operacja i opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie. A do tego Pań Doktor sympatyczny. Jestem dokładnie 3 tygodnie po operacji protezoplastyki stawu kolanowego - chodzę !!!!!
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Barbara Karpińska-Kurek

Pazińskiego 5
05-400 Otwock

Bardzo polecam Panią Doktor , poświęca dużo czasu , zawsze rozpozna chorobę i skutecznie jej zaradzi , miła kompetętna i zawsze uśmiechnięta.

lekarz Jacek Jabłoński

Szpital Powiatowy w Otwocku
05-400 Otwock

Spotkałam wielu lekarzy na swojej drodze starając się długo o dziecko. W końcu po namówić koleżanki, zgodziłam się umówić na wizytę do doktora Jabłońskiego. Było to jakoś w 2014/2015 roku. I wiecie co, do dnia dzisiejszego mam z Panem doktorem kontakt i jeżdżę z Warszawy do Otwocka na wizyty. To anioł w ludzkiej skórze! Delikatny, podniesie na duchu albo poważnie doradza wszystko zależy od sytuacji. Taktowny. W nocy o północy ...
Opinia dodana przez: Magda