Otwock

Onkolog Otwock lekarz Karol Nietupski

Zaciszna 14
05-402 Otwock

TO jest lekarz godny polecenia super lekarz bardzo kompetetny lekarz z prawdziwego zdarzenia mało takich super polecam

Ortopeda Otwock lek. med. Filip Kucharczyk

lek. med. Filip Kucharczyk

Ortopeda

wizyta już od 70

05-400 Otwock

Pan doktor tłumaczy wszystko spokojnie i w taki sposób,że pacjent wychodząc z gabinetu jest pewien słuszności podjętego leczenia i jego pozytywnych efektów w przyszłości. Skopiowalam te slowa z popszedniego komentarzu,ale to same chcialabym powiediec. Polecam !

Opinia dodana przez: Maria
Ortopeda Otwock dr n. med. Rafał Kamiński

05-400 Otwock

Witam, do dr.Kamińskiego trafiłam po tym jak dwóch lekarzy w przychodni stwierdzili,że nic mi nie jest.Dokładnie to miałam zerwane więzadło i uszkodzoną łąkotkę ale tego dowiedziałam się właśnie od dr.Kamińskiego (po 5 min badania nogi)Sami sobie ręsztę dopowiedzcie...

Wszystko dokładnie mi wytłumaczył i zlecił zabieg ACL po to bym mogła normalnie funkcjonować. Zapisał mnie sam, na zabieg do szpitala w Otwocku...operacja przebiegła szybko i prawidłowo, kolano super się goi .! Pomimo tego ,że dr. non stop był na sali operacyjnej znajdował czas dla swoich pacjentów i odpowiadał na nurtujące nas pytania.. Bardzo miły, konkretny i mądry lekarz.. Polecam wszystkim....Dziękuję Panie Rafale ..wdzięczna pacjentka..

Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Anna Mieńko-Chołuj

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Kraszewskiego 85 h lok. 8

Super stomatolog, miła i fachowa obsługa. Polecam w 100 %

Super stomatolog, miła i fachowa obsługa. Polecam w 100 %

Pan Doktor operował moje paskudne wieloodłamowe złamanie 3 kości śródręcza prawej ręki. Bardzo zależało mi na szybkim powrocie do pełnej sprawności.... bo też jestem lekarzem wykonującym skomplikowane zabiegi :). Myślę, że najlepszą recenzją pracy Pana Doktora jest opinia ortopedy z innego (konkurencyjnego :)) ośrodka, który widział RTG zrobione po zabiegu. Powiedział, że zrobione jest "bardzo elegancko". Zabieg był w czerwcu - praktycznie do pełnej sprawności wróciłem po miesiącu. Dłoń "jak nowa", bez najmniejszych deficytów, wykonuje całkiem ciekawe operacje :).
Dziękuję!

Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Marta Zacharuk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Słoneczny Gabinet Stomatologiczny Joanna Czarzasta
Andriollego 18
05-400 Otwock

Całkowicie bezstresowe i bezbolesne podejście zarówno do mojej 5 letniej córeczki jak i obolałego i zestresowanego męża. Pełny komfort podczas wizyty. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Bardzo dobry lekarz fachowiec, uprzejmy, szczegółowo wyjaśnia metody leczenia, kompetentny.

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Pani dr Aneto, jest wszystko ok!!!!! Kochana, nie robisz wyjątków, obowiązuje umowa partnerska, zgadzam się, ale czasem życie tak przyłoży pacjentowi, że złamanie tej umowy może wyjść na dobre. Nie mogę więcej dzwonić do Ciebie, zmarł J.Drojewski :(((( Boże
miał 45 lat, miał"pilotować" mnie do emerytury. zostałam sama ze sobą. Ja poproszę o kontakt (tel 535 317 189) Pozdrawiam,Barbara

Opinia dodana przez: Zadowolona2 barbara_mazek

lek. med. Piotr Ciszewski

Proktolog, Onkolog

wizyta już od 100

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.

Opinia dodana przez: Marta