Lekarze Otwock

USG, Radiolog

OCDU DIAGNOSTA
Kołłątaja 4
05-402 Otwock

Doktor Włodzimierz Turniak jest wysokiej klasy ekspertem i człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej.
Ma szerokie, holistyczne spojrzenie, potrafi pomóc poprzez życzliwą rozmowę.
Opinia dodana przez: Grzegorz
Otwock Ortopeda dr n. med. Rafał Kamiński

dr n. med. Rafał Kamiński

wizyta już od 70
Doktor R.Kamiński to znakomity fachowiec w dziedzinie ortopedii.Sam szczegółowy opis dolegliwości bólowych podany przez pacjenta pozwala na postawienie przez Pana Doktora trafnej diagnozy.Pan Doktor nie potrzebuje wyników rezonansu,rtg,usg itp. (chyba to rzadkość),bo doskonale bez takich badań wie,co konkretnie pacjentowi dolega.Dla mnie to ogromne szczęście,że po 6-8 wizytach u innych specjalistów trafiłam na wizytę do Pana Doktora.Lepiej trafić się nie da.Polecam każdemu,kto szuka dobrego ortopedy.
Otwock Ortopeda lek. med. Filip Kucharczyk

lek. med. Filip Kucharczyk

wizyta już od 70
Szpital im Grucy w Otwocku, Oddzial 3, grudzien 2018. Pan doktor kierowal tego dnia obchodem na Oddziale. To byla druga doba po artroskopii stawu biodrowego. Gdy nadeszla moja kolej stwierdzil: -“Pani dzis do domu”. Nawet nie zapytal jak sie czuje. Poniewaz chodzac czulam sie jeszcze bardzo niepewnie, nie utrzymywalam zupelnie nogi w gorze bez pomocy reki i czulam duzy bol w biodrze (ostatni lek p/bolowy otrzymalam poprzedniego dnia przed snem), ...
Opinia dodana przez: Daria
Otwock Onkolog lekarz Karol Nietupski

lekarz Karol Nietupski

Onkolog, Internista

Zaciszna 14
05-402 Otwock

Z pełnym przekonaniem polecam pana doktora Nietupskiego. Z zaangażowaniem i rzadko dziś spotykaną bezinteresownością zajął się moim problemem. Dzięki jego pomocy bardzo szybko zostałem zdiagnozowany i poddany operacji.
Opinia dodana przez: Andrzej

prof. dr hab. Jarosław Czubak

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

05-400 Otwock

Znalazłam się tutaj całkiem przypadkiem pozwolę sobie dokonać wpisu odnośnie mojej opinii na temat Profesora.Moja córka miała problemy z obustronnym zwichnięciem stawów biodrowych.Jako 2.5 roczne dziecko była operowana na podobno wówczas specjalizującym się oddziale przez dobrych lekarzy.Jednak po paru latach okazało się że powtórzono zabieg na lewe biodro ale miara się przebrała gdy po 6 latach miała mieć powtórnie zabieg również lewego biodra.Wówczas już jako 16 latka trafiła do KLINIKI ...
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Andrzej Sionek

Ortopeda dziecięcy

S.P.S.K.im.A.Grucy
Otwock ul.Konarskiego 13
Otwock

Dzięki temu "wybitnemu specjaliście", który leczył stopę naszego dziecka, boryka się ono z dodatkowym problemem. Takiego braku wiedzy, buty i nadmiernej pewności siebie, graniczącej z pojęciem "Bogiem jestem" nie widziałam dawno. Brak wiedzy o wadzie dziecka, brak elementarnej wiedzy o jej leczeniu i niepoprawnie przeprowadzone leczenie poskutkowało tym, że na ten moment walczymy o utrzymanie sprawności całej nogi.

dr n. med. Jakub Radziszewski

Chirurg onkolog

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Dzisiaj mija 15 lat od dobrze wykonanej bardzo rozległej operacji w Centrum Onkologii. Świadczy to o dużym profesjonaliźmie i kompetencji Pana Doktora. Jest wybitnym chirurgiem, posiada niezwykły talent oraz wiedzę. Żyję, funkcjonuję jest O.K. Mało jest odpowiednich słów żeby wyrazić swoją wdzięczność. Dziękuję Panie Doktorze. Życzę dużo zdrowia i dalszych sukcesów. Polecam Pana Doktora J. Radziszewskiego wszystkim potrzebującym.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Stanisław Rak

Ortopeda

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Witam czy mogę prosić i jakieś dane kontaktowe do Pana Doktora potrzebuje na wczoraj mój tato jest w tragicznej sytuacji musimy szybko interweniować. proszę o email paulinas-88@o2.pl bądz sms 503073750. Dziękuje z góry za pomoc
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Artur Kuś

Pediatra

Warszawska 11/13 (All-Medi)
05-400 Otwock

Cudowny lekarz. Bardzo trafna diagnoza. Inni lekarze nie potrafili sobie poradzić z diagnoza a doktor odrazu poznał się na chorobie. Jesteśmy wdzięczni Panu doktorowi. Bardzo dobrze zbadał dziecko. Wytłumaczył dokładnie co robić. Dzieki trafnej diagnozie dziecko dostało odpowiednie leki. Bardzo dobry lekarz!! Najlepszy u jakiego byłam!
Opinia dodana przez: maja123

lekarz Anna Bilewicz-Zienowicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Kołłątaja 1
Otwock

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem! Kobieta anioł!
Idąc na pierwszą wizytę do Pani Doktor byłam sceptycznie nastawiona, ponieważ nie raz zmieniałam ginekologa, bez osiągnięcia upragnionego celu.. Jednak już od progu nastawienie się zmieniło ponieważ wita nas uroczy, życzliwy i szczery uśmiech Pani Anny..:) Pani Doktor od pierwszej wizyty zajęła się mną profesjonalnie i traktowała przez cały okres leczenia jak swoją córkę wręcz. Moim problemem było zajście w upragnioną ciąże... po ...
Opinia dodana przez: Kasia G.