Otwock

Kraszewskiego 85 h lok. 8
05-402 Otwock

Super stomatolog, miła i fachowa obsługa. Polecam w 100 %

Super stomatolog, miła i fachowa obsługa. Polecam w 100 %

Pan Doktor operował moje paskudne wieloodłamowe złamanie 3 kości śródręcza prawej ręki. Bardzo zależało mi na szybkim powrocie do pełnej sprawności.... bo też jestem lekarzem wykonującym skomplikowane zabiegi :). Myślę, że najlepszą recenzją pracy Pana Doktora jest opinia ortopedy z innego (konkurencyjnego :)) ośrodka, który widział RTG zrobione po zabiegu. Powiedział, że zrobione jest "bardzo elegancko". Zabieg był w czerwcu - praktycznie do pełnej sprawności wróciłem po miesiącu. Dłoń "jak nowa", bez najmniejszych deficytów, wykonuje całkiem ciekawe operacje :).
Dziękuję!

Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Marta Zacharuk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Słoneczny Gabinet Stomatologiczny Joanna Czarzasta
Andriollego 18
05-400 Otwock

Całkowicie bezstresowe i bezbolesne podejście zarówno do mojej 5 letniej córeczki jak i obolałego i zestresowanego męża. Pełny komfort podczas wizyty. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Bardzo dobry lekarz fachowiec, uprzejmy, szczegółowo wyjaśnia metody leczenia, kompetentny.

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Pani dr Aneto, jest wszystko ok!!!!! Kochana, nie robisz wyjątków, obowiązuje umowa partnerska, zgadzam się, ale czasem życie tak przyłoży pacjentowi, że złamanie tej umowy może wyjść na dobre. Nie mogę więcej dzwonić do Ciebie, zmarł J.Drojewski :(((( Boże
miał 45 lat, miał"pilotować" mnie do emerytury. zostałam sama ze sobą. Ja poproszę o kontakt (tel 535 317 189) Pozdrawiam,Barbara

Opinia dodana przez: Zadowolona2 barbara_mazek

lek. med. Piotr Ciszewski

Proktolog, Onkolog

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.

Opinia dodana przez: Marta

Warszawska 17/19
05-400 Otwock

Bardzo dobry lekarz pełen profesjonalizm zawodowy, złota rączka. Miły i cierpliwy dla pacjenta. Po operacji interesuje się pacjentem. Polecam serdecznie korzystajcie Państwo z Jego wiedzy i umiejętności lekarskiej.

Opinia dodana przez: Gabriela

Kraszewskiego 85 G/7
05-400 Otwock

Fachowo i przystępnie cenowo. Prawie wszyscy moi znajomi leczą się u Pani Kasi i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Polecam

Opinia dodana przez: Zofia

Kraszewskiego 85 G/7
05-400 Otwock

Po wielu latach wizyt u przeroznych dentystow, wreszcie czuje, ze mam kompleksowa opieke i fachowa, odpowiedzialna pomoc. Pani doktor jest pierwszym stomatologiem w moim zyciu, ktorego moge szczerze polecic innym.