Lekarze Otwock

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przyjazny Gabinet Otwock
Józefa Ignacego Kraszewskiego 58/3U, 05-402 Otwock
Otwock

Polecam Pana Dr Michała. Trafiłem do Dr 4 lata temu po pobiciu, w środku nocy na ostry dyżur przywieziony karetką na Lindley'a. Pan Doktor przyszedł na konsultacje na SOR , zbadał mnie, oglądal badania, i powiedział, że wymagam operacji, że przyjmuje mnie od razu do kliniki. Po kilku dniach byłem operowany przez Pana Dr. Przez pół roku miałem 3 metalowe płytki na kościach twarzy i wiele śrub. Juz wszystkie zostały ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Maryla Pędzisz

Psychiatra

Poradnie Specjalistyczne
Bolesława Prusa 1/3
05-400 Otwock

Bardzo kompetentna i przyjazna lekarz. Uczciwie polecam. Fachowo wyprowadziła diagnozę u mojej siostrzenicy, skrajnie (z)mobingowanej w jednej z korporacyjnych molochów, zaś zrozumienie sytuacji oraz sposób prowadzenia przez Panią Doktor terapii i galopująca poprawa, wprost ponad wszelkie uznanie. Przy 12 000 samobójstw rocznie w przyjaznym i opiekuńczym państwie prawa (Dane: "Patron" Stowarzyszenie Dobrych Zmian w Warszawie; GUS - 2017 r.), takich lekarzy jak najwięcej...
Opinia dodana przez: Arnold von Lonski

lekarz Jakub Fedorczuk

05-400 Otwock

Bardzo dobry lekarz,jest bardzo cierpliwy,miły,odpowie na każde pytanie, prowadził moją ciążę,I dzięki dr.Fedorczuk mam wspaniałą córeczkę.Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Iryna

lekarz Bożena Głodek

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Jest wspaniałym lekarzem. Bardzo uprzejma i wyrozumiała dla chorych.

dr Romana Borkowska

Alergolog, Pediatra

ALERGO-MED Poradnia Specjalistyczna Leczenia Alergii i Chorób Płuc
05-400 Otwock

dr Borkowska jest lekarzem z powołania. Wzbudza zaufanie.

lek. dent. Magdalena Kukiełka

Powstanców Warszawy 13
Otwock

Pani doktor jest dokładna i rzeczowa. Jak nie jest czegos pewna zawsze można zrobic rtg na miejscu. Znieczulenie, które zawsze jest komfortem zarówno dla lekarza i pacjenta robi bezbolesnie. Objasnia co będzie robic i jaka może byc reakcja. Nie doszukuje sie "dziury w całym". Polecam

lekarz Tomasz Fijołek

Słowackiego 47
05-402 Otwock

Naprawdę super lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta. Tłumaczy wszystko dokładnie, duża cierpliwość i chęć pomocy.
Opinia dodana przez: dariusz

lekarz Paweł Polanicki

Sportowa 14/47
05-400 Otwock

Polecam wszystkim internistę Pana dr Pawła Polanickiego. Dolegały mi uporczywe skoki ciśnienia tętniczego. Odwiedziłam wielu specjalistów bez rezultatu. Trafiłam przez przypadek do Pana Doktora. Postawił mi bezbłędną diagnozę, zlecił analizy i zastosował odpowiednie leczenie. Zawsze miał czas na wysłuchanie mnie jako pacjenta. Nie spieszył się. Wszystkim życzę lekarza z takim podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Marek Kiliszek

Internista, Kardiolog

05-400 Otwock

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Dr Kiliszek zajął się mną jak żaden inny kardiolog. Szczegółowy wywiad, zlecony komplet badań, finalnie skierowanie na ablacje, którą sam przeprowadził. Tydzień po zabiegu i zegarek nie wykrył ani jednego migotania przedsionka, wcześniej kilkanaście-kilkadziesiąt dziennie. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Przemysław F.

Małgorzata Kuc-Rajca

Onkolog

Europejske Centrum Zdrowia Otwock
05-400 Otwock

Polecam Panią Doktor z całego serca. Nie tylko wspaniały lekarz ale przede wszystkim człowiek. Znakomite podejście do pacjenta, zainteresowanie jego losem, tłumaczenie choroby oraz przebiegu kuracji. Olbrzymia wiedza, profesjonalizm a także kultura osobista i ciepła osobowość. Wzbudza ogromne zaufanie oraz daje poczucie bezpieczeństwa. Cieszę się bardzo, że prof. M. Bidziński skierował mnie na leczenie do Pani doktor. Pacjentka M.Ś.

lekarz Arkadiusz Burbicki

05-400 Otwock

U doktora leczył się mój mąż . Badania , poświęcenie czasu, podejście do pacjenta , kultura - życzmy sobie wszyscy takich lekarzy :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Norbert Piotrkowicz

Radioterapeuta

05-400 Otwock

WSPANIAŁY ! WSPANIAŁY ! WSPANIAŁY ! Podejście do pacjenta 6+ . Leczenie i staranie o zdrowie pacjenta 6+. Zaangażowany , kompetentny , po prostu LEKARZ ! z prawdziwego zdarzenia . Panie Boże daj nam więcej takich ludzi.

lekarz Katarzyna Urawska

Ośrodek Dializ Nr 33 w Otwocku
Reymonta 83/91
05-400 Otwock

W zasadzie normalne podejście do pacjentów, ale w tych czasach niezwykłe. Warto się leczyć u pani Krystyny..
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Dorota Stańczak-Sionek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Laboratorium Analiz Lekarskich Marii Ziemskiej
Hugona Kołłątaja 1
05-400 Otwock

Dziś kolejny raz byłam na wizycie u p. Doktor , która bardzo szczegółowo opowiedziała mi plan leczenia w tym przypadku leczenia kanałowego. Czułam się bardzo komfortowo wiedząc co po kolei mnie czeka. Bardzo profesjonalnie zostałam przeleczona. Polecam zarówno dorosłym jak i dzieciom panią Doktor !🥇
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jan Powroźnik

05-400 Otwock

Wyjątkowy lekarz niespotykane oddanie pacjentowi zarówno czasu jak i posiadanej wiedzy . Fenomen w rozwiązywaniu problemów medycznych,doskonaly operator.Polecam wszystkim .
Opinia dodana przez: Bogdan
Fantastyczny lekarz. Atawistycznie nie lubię medycyny ale przy doktorze Wielopolskim mógłbym zostać prymusem wsród studentów tego kierunku nauki.. Polecam każdemu kto poszukuje pomocy ortopedycznej tego lekarza . Wszystkie moje wizyty u Doktora Aleksandra Wielopolskiego gwarantowały pewność , że postawiona diagnoza będzie prawidłowa a podjęte leczenie przeprowadzone w sposób optymalny dla pacjenta . Prawdziwy, godny polecenia, fachowiec.
Opinia dodana przez: SB

lekarz Piotr Gałązka

05-400 Otwock

Pan Piotr Gałązka to bardzo dobry czlowiek, lekarz z powołania, przyjazny pacjentowi, kompetentny, wie jak podejść do problemu i jak pomóc pacjentowi. Jestem bardzo zadowolona, że 2 miesiące temu trafilam do Niego na wizytę, bo Jego diagnoza i zastosowane leki poprawiły moje funkcjonowanie. Wiem, że nie jest cudotwórcą i nie odbuduje tego co jest zepsute, ale ważne że potrafi pomóc pacjentowi, żeby mu się łatwiej żyło. Polecam serdecznie Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Z uwagą słucha, kieruje się dobrem pacjenta, wykorzystuje wszelkie możliwości w leczeniu, Może trochę małomówny ale świetny spwcjalista
Opinia dodana przez: anna

lekarz Andrzej Podgórski

Ortopeda, Reumatolog

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock

Bardzo miły, serdeczny, ciepły człowiek o wysokiej kulturze osobistej, a jednocześnie rzeczowy i kompetentny lekarz. Chociaż ani ja nie byłam szczególną pacjentką, ani mój przypadek wyjątkowy, to pan doktor Andrzej Podgórski, mimo że była już pierwsza w nocy (trafiłam ze złamaniem nadgarstka na ostry dyżur)a przede mną mnóstwo pacjentów, wyjaśnił dokładnie co się stało z moją ręką, jakie są metody leczenia. Nastawił złamanie i unieruchomił, ale uprzedził, że być może ...

lekarz Janusz Majewski

Psychiatra

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Człowiek, który lubi ludzi i chętnie ich słucha i z nimi rozmawia. Polecam, miałam krótki kontakt, ale bardzo fajnie się rozmawiało....