Lekarze Otwock

Urolog

Europejskie Centrum Zdrowie Otwock
Boro 14/18
05-400 Otwock

Super lekarz,bardzo uprzejmy i kompetentny.Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.Mam wrażenie,że jestem w najlepszych rękach.Dziękuję panie profesorze.

lek. dent. Hanna Chaciewicz

HADENT
05-400 Otwock

Dziekuje Dr.Chaciewicz za pomoc kolejny raz.Miło,czysto i profesjonalnie.Po 20 minutach podeszla dr.Chaciewicz i zadała pytanie:Pan z bólem? Prosze ze mnaDziekuje życze zdrowia i 100 lat.
Opinia dodana przez: Paweł

dr Żanna Matwiejewa

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Nigdy nie spotkałam tak kompetentnego, uprzejmego i dobrego lekarza. Co jest ważne? Lekarz zawsze powinien do końca wysłuchać pacjenta. Pani Żanna tak ma. Cenię ją za to i nie tylko. POMOGŁA MI W CHOROBIE!!!!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Ludomir Fabrycki

Laryngolog

05-402 Otwock

Lekarz rodzinny Gliwice śląskie, turowski, Frankowska, Wałbrzych, dolnośląskie, Behnke, dolnośląskie, Tomaszewski, kardiolog, Lublin, lubelskie, Behnke, dolnośląskie, Loroch, ginekolog, Zielona Góra, lubuskie, Leszek Delimat, jemielity, góralczyk, małopolskie, Wróbel, urolog, Wrocław, dolnośląskie, Neurolog dziecięcy Chojnice, Pulmonolog Siedlce mazowieckie, Ginekolog Zielona góra lubuskie, Ginekolog Tarnowiec małopolskie, fronczak, dermatolog, dolnośląskie, Romanowski, Psychiatra Zielona góra lubuskie, czarniawski, stomatolog, Białystok, podlaskie

prof. dr hab. Jarosław Czubak

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock

Znalazłam się tutaj całkiem przypadkiem pozwolę sobie dokonać wpisu odnośnie mojej opinii na temat Profesora.Moja córka miała problemy z obustronnym zwichnięciem stawów biodrowych.Jako 2.5 roczne dziecko była operowana na podobno wówczas specjalizującym się oddziale przez dobrych lekarzy.Jednak po paru latach okazało się że powtórzono zabieg na lewe biodro ale miara się przebrała gdy po 6 latach miała mieć powtórnie zabieg również lewego biodra.Wówczas już jako 16 latka trafiła do KLINIKI ...
Opinia dodana przez: Barbara
bardzo szybko mnie przyjął i nie ukrywał że uraz jest poważny oraz że mogą byc komplikacje dał szansę na leczenie u niego mimo iż jestem z innego miasta
Witam . Lekarz godny polecenia .Do pana doktora trafiłam w czerwcu 2013 r po operacji nadgarstka.Obecnie poprawiał drugi .Miałam kilka wizyt i nie wiem skąd tyle negatywnych emocji od niektórych osób .Lekarz możne dla niektórych za bezpośredni ale kompetentny . Słyszałam tez od innych wiele pozytywnych opinii . Pozdrawiam
Opinia dodana przez: pacjentka wwy
Mąż czeka już dłuższy czas na przyjęcie do szpitala w Otwocku. Zaraz ruchoma kość przebije mu skórę. Cóż nie był u Pana doktora prywatnie, więc i czekać trzeba długo oj, długo! Co tam empatia u doktora, co tam wrażliwość. Niech cierpi. Zobaczymy jak długo i poinformuję Państwa i media pewnie też

lekarz Maria Urbanek

Lekarz rodzinny

05-400 Otwock

Byłem u p. doktor kilka razy. Zawsze, niezależnie od celu wizyty, zmierzyła mi ciśnienie i osłuchała. Jest przygotowana do wizyty, tzn. sprawdza w jakim celu byłem wcześniej, pyta czy zgłosiłem się do specjalisty. Nie bagatelizuje moich skarg na dolegliwości - dopytuje, wystawia skierowania do specjalistów i na badania. Jest sympatyczna, nie traktuje pacjenta "z góry".
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Mariusz Grudniak

Neurolog

05-402 Otwock

Polecam, bardzo rzeczowy i dokładny w badaniu. Słucha pacjentów. Potrafi dobrze dobrać badania i leki.

lekarz Artur Kuliński

Batorego
Otwock

Pan doktor przeprowadzał u mnie zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego. Przypadek był dość ciężki, dlatego leczenie trwało ponad 2 miesiące. Jednak sposób leczenia i stawiane diagnozy były niezwykle trafne. Doktor jest osoba opanowaną, doświadczoną, zleca wszystkie niezbędne badania. 100% zaufania :)
Opinia dodana przez: Kamila

dr Marcin Ostrowski

gabinet prywatny
Mińsk Maz ul. Warszawska 130
05-300 Otwock

Pan doktor bardzo kompetentny. Zainteresował się przebiegiem mojej choroby, wszystko dokładnie tłumaczy. Zaproponował odpowiednie leczenie i rehabilitację. W pełni wróciłem do sprawności. Polecam.
Opinia dodana przez: Wdzięczny pacjent

lekarz Anna Skarżewska-Sarniak

05-402 Otwock

Serdecznie polecam panią doktor. Jest bardzo kompetentnym, konkretnym lekarzem. Zawsze w razie potrzeby zleci badania - miałam problemy z zasłabnięciami, czy nagłym niewytłumaczalnym wzrostem wagi i kiedy lekarz rodzinny zasugerował badania hormonalne, pani doktor zawsze mi je zlecała. Kiedy poprosiłam o zamianę pigułek na sporo tańsze - też nie robiła żadnych problemów. Sporo osób się jej boi, ale ona ma po prostu taki specyficzny tembr głosu, który może sprawiać wrażenie ...

lekarz Grzegorz Kurek

Pazińskiego 5
05-400 Otwock

Miałam okazję poznać pana doktora, gdy leżałam na położnictwie. Bardzo sympatyczny i kompetentny człowiek. Pozdrawiam i polecam wszystkim.

lek. dent. Katarzyna Borycka

Ortodonta

Słoneczny Gabinet Stomatologiczny Joanna Czarzasta
Andriollego 18
05-400 Otwock

Pani doktor przyjmuje co 2 tygodnie... Na dzień przed umówioną pierwszą wizytą zadzwoniła do mnie Pani z rejestracji i poinformowała, że Pani doktor nie moze mnie przyjąć, gdyż odwołała jutrzejsze wizyty. Następna wizyta za 3 tygodnie... Zrezygnowałam, bo trudno mi sobie wyobrazić co bedzie w sytuacji, kiedy będę miała załozony aparat (wizyty sa wtedy co ok. 6 tyg.), a Pani doktor znów odwoła i zaproponują termin za 2-3 tygodnie... Poszukam ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Naser Dib

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Kilka lat temu zoperowałem u tego lekarza prawa przepuklinę. Wtedy praktykował w szpitalu państwowym. Źle zniosłem częściowe znieczulenie w kręgosłup (omdlenie, duszności) ale sam zabieg wyszedł dobrze. Było sporo zamieszania przed zabiegiem, bo zdziwiłem się dlaczego doktor nie bierze pod uwagę faktu, że w obowiązkowych badaniach przed zabiegiem przeciwciała HBs wykazywały wartość zerową (chciałem zrozumieć dlaczego nic o tym nie mówi skoro wynik wychodzi poniżej normy). Przekonał mnie, ze to ...
Opinia dodana przez: Mirek

lekarz Waleria Mordarska

Wenerolog, Dermatolog

Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock

Niestety nie polecam tej pani. Torbieli pilonidalnej "nie potrafiła" rozpoznać. Przepisywanie słabych maści, co 2 tyg rutynowa wizyta pod czas której odnosiło się wrażenie że jeszcze sporo wizyt za nim problem zostanie rozwiazany. Ogólny bilans to 700 zł na wizyty i leki. Problem powiększony oraz podrażniony. Namawianie na chirurgiczne wycięcie "tego być może tłuszczaka" na miejscu w przychodni i to z miejscowym znieczuleniem... Trzech różnych chirurgów usłyszawszy o problemie dosłownie ...

dr hab. n. med. Tadeusz Pieńkowski

Onkolog

Europejskie Centrum Zdrowie Otwock
Boro 14/18
05-400 Otwock

Znam Pana profesora już 13 lat.Dzięki Niemu ŻYJĘ. Skopano mi wszystko co można było w Łodzi. Zalecono leczenie ZBĘDNE co do mojego przypadku. Pan profesor po zapoznaniu się z moimi wynikami zrobionymi w Centrum Onkologii im.M.C Skłodowskiej w Warszawie zadecydował TRAFNIE. Gdyby zastosował to co chiano w Łodzi już bym NIE ŹYŁA. Jest wspaniałym, cierpliwym, wnikliwym z OGROMNĄ WIEDZĄ specjalistą. Kochane panie każdy ma prawo różnie reagować, lekarz to też ...
Opinia dodana przez: Ewa.

lekarz Bartłomiej Budkiewicz

Szpital
ks. Stanisława Konarskiego 13
05-400 Otwock

Świetny specjalista godny polecenia. Byłam u dr poradni chorób stopy na ursynowie. Dr zajął się mną bardzo profesjonalnie. Wizyta trwała 30 minut po której nie miałam już wątpliwości co mi dolega. Niestety nie obyło się bez operacji, ale przewidywałam takie zalecenie. Już jestem po operacji w tej samej poradni.Oczywiście dokuczał mi haluks, ale już się pozbyłam problemu . Dziękuję Panie Doktorze i pozostałemu personelowi z Poradni stopy. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marek Makarewicz

Dermatolog

Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock

Kompetentny i skuteczny. Pomógł mi wyleczyć schorzenie, z którym nie mogłam sobie poradzić od miesięcy. Wydaje się być bardzo doświadczony i umie wytłumaczyć na czym polega choroba i proces jej leczenia.