Lekarze Otwock

lekarz Piotr Kołsut

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Reymonta 73 B/1
05-400 Otwock

Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalista w każdym calu. Empatyczny,troskliwy z wysublimowanym poczuciem humoru.Oby więcej było takich szlachetnych ludzi,dbających o pacjenta. Pozdrawiam Pana doktorze

lekarz Magdalena Skrocka

Lecha 12/48
05-400 Otwock

Bardzo dobry lekarz. Pani Doktor jako jedyna poprawnie zdiagnozowała postępujące zapalenie płuc w trakcie grypy typu A. Jako jedyna z wielu badających mnie lekarzy usłyszała niepokojące zmiany w płucach. Wdrożyła konieczne badania. Sympatyczna, uśmiechnięta i spokojna. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Bardzo polecam Panią Doktor i dziękuję za wszystko. Lekarz zdecydowanie z pasją.
Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Paweł Gębicki

Psycholog

Gabinet Psychologiczny
05-400 Otwock

Polecam, naprawdę godny zaufania.Szukałam psychologa i byłam też u dwóch innych ale ten terapeuta okazał się bardzo dobry. Bardzo konkretny z dużym doświadczeniem i nie ma wygadywania się tylko praca nad sobą zmierzająca do celu. Ciężko jest się dostać na wizyte.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Bożena Węgorek

ZPZOZ
ulica Batorego 44
05-400 Otwock

Doskonały, empatyczny lekarz i wspaniały człowiek. Ma nie tylko ogromną wiedzę, doświadczenie ale i świetne podejście do pacjentaz Dziękujemy.

lek. dent. Jan Kotarski

Kołłątaja 64
05-402 Otwock

Witam, przed podjęciem decyzji co do wyboru lekarza który przeprowadzi dość skomplikowany i hm..kosztowny zabieg w mojej buzi:) zrobiłam mały wywiad wsród znajomych. Jestem z okolic Pruszkowa, tutaj dr Kotarski jest dość popularny. Bardzo profesjonalny człowiek, widać ze zapracowany, No ale to chyba dobrze bo to znaczy ze na duże doświadczenie, prawda? Polecam tego lekarza w 100%. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Andrzej Imieliński

Anestezjolog

Europejskie Centrum Zdrowia
Żytnia 16/C
01-014 Otwock

Super anestezjolog, przełamuję barierę strachu u pacjenta. Super podejście, pełen uprzejmości i pełen profesjonalizm. Polecam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Robert Wróblewski

Szpital im. prof. A. Grucy w Otwocku
ulica Konarskiego 17
05-400 Otwock

Dzien dobry.Panie doktorze. Prosze o podanie nazwy zabiegu ,zwalczający przewlekły bol kregosłupa,oraz prosze o informacje na czy polega ten zabieg. Z gory Dziekuje. Pozdrawiam. Barbara Kisiel. L
Opinia dodana przez: Barbara.

lekarz Jacek Jabłoński

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Lekarz godny polecenia ,prowadzę obecnie u niego ciąże i jestem zachwycona. Nie wyobrażam sobie innego lekarza.z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Żanna Matwijewa

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Doskonały lekarz, Szkoda tylko że nie prowadzi prywatnej praktyki bo na wizyt w przychodni długo się czeka.

dr Konrad Małachowski

Chirurg ortopeda

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock

Lekarz z powołania, wiek nie ma znaczenia. Kocha swoją pracę i są efekty, przynajmniej w moim przypadku. Polecam.

lekarz Przemysław Szostek

Chirurg ogólny, Urolog

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

P.dr. Nyk i P.dr.Szostek wykonali mi laserową enukleacje gruczolaka stercza oraz cystoslitotrypsję 5 złogów.Bardzo dziękuje tak wspaniałym specjalistom.Zabieg miałem przeprowadzony w pażdzierniku 2021.Czuję się dobrze.Polecam tak wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: E.Gałecki

Danuta Sarnowska

Lekarz rodzinny

Przychodnia Rejonowa
Mickiewicza 8
05-402 Otwock

Wzór lekarza rodzinnego.Pracuje w tut. poradni ponad rok.Bezwzględnie przestrzega godzin pracy.Od czasu jej zatrudnienia znikły kolejki.Jako pacjent pozostaję w przekonaniu, iż podczas wizyty jestem właśnie tym na którym Jej zależy.

lekarz Małgorzata Hernik

Ośrodek Dializ Nr 33 w Otwocku
Reymonta 83/91
05-400 Otwock

Wspanialy lekarz , podjela probe leczenia wbrew opiniom innych lekarzy . Opinie wystawiam po kilku miesiacach od hospitalizacji abym mogl powiedziec z absolutnym przekonaniem ze mialem szczescie ze trafilem pod opieke Pani Hernik. Nie posiadam wiedzy medzycznej a jedynie dowod ze jest to lekarz kompetentny . Po trzech miesiacach od wyjscia ze szpitala nie mam zadnych objawow choroby . POLECAM !!!!!!

lekarz Maria Kudlicka

Internista, Gastrolog

Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Wizyty prywatne na Kołłątaja w Otwocku. Od samego początku choroby mi pomaga

lekarz Maria Uliasz

Radiolog

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock
Barowa 14/18
05-400 Otwock

Świetny lekarz, kompetentny, miły z ogromną wiedzą. Jestem bardzo zadowolony z usług Pani dr. Z USG moje dziecko korzystało w Nowodworskim Centrum Medycznym.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Adam Caban

Przewoska 41
05-400 Otwock

Dzięki temu Panu chodzę. Mając 15 lat czyli 11 lat temu trafiłem z bardzo poważnymi złamaniami do szpitala Im. Adama Grucy trafiłem pod rękę P. Adama Cabana bardzo pozytywny człowiek i naprawdę wyrozumiały. Dziękuję Panu za zabiegi które Pan na mnie przeprowadził oraz za troskę w każdej chwili. Cieszę się że Pana spotkałem ponieważ dzisiaj mógłbym już nie chodzić. A dzięki Panu mogę. Pozdrawiam cały oddział na którym leżałem, wszystkie ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Artur Chudzik

Centrum Medyczne TW MED
ulica Andriollego 34/5
05-400 Otwock

Wysokiej klasy specjalista , nie spotkałem ani jednej osoby która by miała o nim złe zdanie. Pomógł mi wiele razy kiedy miałem poważne problemy zdrowotne. Polecam wszystkim tego lekarza.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Joanna Gołaszewska-Pisarek

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

SPZPZ Szpital Specjalistyczny MSWIA
Prusa 1/3
05-400 Otwock

Najlepszy psychiatra z jaką miałem uprzejmość pracować. Pani Joanna wyróżnia się swoją empatią, cierpliwością i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Z panią lekarz pracuje już 2 lata i za każdym razem wychodzę z gabinetu pod wielkim wrażeniem ,że istnieją na świecie tak cudowne osoby. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Alvin

lek. dent. Joanna Działkowska

Wrońskiego 3/1
05-400 Otwock

Bardzo dobry lekarz, doskonały fachowiec, uprzejmą, troskliwa. Szczerze polecam. Potrafi dostosować termin wizyty do wymagań pacjenta.

lek. dent. Marta Towarek

Filipowicza 1b
05-400 Otwock

Jestem pacjentem pani doktór. Uprzejmie wyjaśnia co będzie robiła , delikatnie obchodzi się z pacjentem . Wyjaśnia po zabiegu co dalej robić. Zabiegi wykonuje bezboleśnie,że miło powraca się na następną wizytę,
Opinia dodana przez: HENRYK