Lekarze Otwock

lekarz Dagmara Marańska

05-402 Otwock

Byłam na wizycie z synem lat 13.Pierwszy raz był tak kompleksowo zbadany,obejrzany.Pani doktor wszystko wytłumaczyła.Polecam razem z synem,który czuł się bardzo komfortowo na wizycie.
Opinia dodana przez: Dagmara

dr n. med. Tadeusz Kurek

Pazińskiego 5
05-400 Otwock

Pani doktor jest najlepszym ginekologiem do jakiego trafiłam.Bardzo dobrze zna się na swojej pracy.

lek. dent. Witold Misiak

Powstanców Warszawy 13
Otwock

Leczę się u Pana Doktora Witolda od kilku lat, nie raz ratował mnie z opresji. Jestem wdzięczna za Jego profesjonalizm , empatię i pracę . Pragnę również podziękować Współpracownicą Pana Doktora za pomoc i przemiłe podejście do Pacjenta.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Monika Krysztopik-Skarzyńska

Protetyk, Endodoncja

Monident
Kołłątaja 64
05-402 Otwock

Dr Monika istna czarodziejka. Zaczęło się od złamanego zęba, który byłam pewna będzie do usunięcia a usłyszałam pytanie dlaczego chcę go wyrwać?! :) Od 2 lat leczy całą moją rodzinę i kilkoro znajomych. Pozbyłam się strachu przed dentystą. Jest naprawdę bezstresowo i baaardzo POLECAM!

lekarz Barbara Prawdzic-Kornacka

Endokrynolog

05-402 Otwock

Fantastyczny Człowiek i Lekarz -tak przez duże litery Dziękuję Pani Doktor.Dawno nie spotkałam tak wspaniałego lekarza, już po wizycie poczułam się lepiej

Marzanna Pożarowszczyk

Lekarz rodzinny

Ujejskiego 3
Otwock

Pani Doktor leczy naszą rodzinę od 15. lat. Nigdy się na Niej nie zawiodłam. Można o wszystko zapytać, cierpliwie wyjaśni rodzaj terapii, nie bagatelizuje żadnych objawów.

Hanna Sobczak-Grzanka

Ortodonta, Stomatolog

Górna 6 lok. 40
05-400 Otwock

osobiście bardziej lubię asystentkę niż samą pani doktor. Irytuje mnie to, że zawsze przed gabinetem są kolejki, poza tym mój zgryz opornie się prostuje, nie mówię że to wina samej doktor bo kobieta naprawdę dużo potrafi- mam dwójkę znajomych którym prostowała zęby i super wyglądają, ale ja mimo wszystko nie jestem w 100% zadowolona z kosztownego leczenia.
Opinia dodana przez: Terlik

dr Urszula Pielka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Górna, 1a
05-400 Otwock

wyrwanie zeba; bajka, dobrze i sprawnie, protezy super, dopracowane. Rzeczowy dentysta jakich już nie ma...szczery, nie narzucający się, podziwiam panią doktor.

lekarz Ewa Orzeszko

Neurolog dziecięcy

05-402 Otwock

Wspaniała Pani Doktor! Wyrozumiała,cierpliwa,kompetentna, zawsze chętna do pomocy i nie tylko za pieniądze. Bardzo pomogła naszej córeczce i nam, przerażonym rodzicom. Gorąco polecamy!
Opinia dodana przez: Lilo

lekarz Edyta Kosmala-Kurek

ZPZOZ
ulica Batorego 44
05-400 Otwock

Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalne zajęcie się moją mamą lat.99. Pani doktor jest niezwykle empatyczna, cierpliwa, jasno przekazująca wszelkie informacje dotyczące pacjenta co jest o tyle ważne, że z mamą nie ma kontaktu ze względu na wiek. Serdeczne i jednocześnie profesjonalne oraz kompleksowe podejście do problemów zdrowotnych pacjenta jest niezwykle ważne w tym tak bardzo trudnym dla nas wszystkich w pandemicznym czasie. Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i życzę ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Alicja Tomkowicz-Qandil

Lekarz medycyny pracy

05-400 Otwock

Pani Doktor ma rozległą wiedzę medyczną, jest bardzo rzeczowa i kompetentna. Zawsze poleca dobrych specjalistów, podpowiada kilka sposobów radzenia sobie z problemem. Szczerze polecam.

lekarz Wojciech Borowy

Kardiolog

Gabinet Lekarski
05-400 Otwock

polecam, w razie potrzeby :( wrócę tu na pewno

dr n. med. Andrzej Sionek

Ortopeda dziecięcy

S.P.S.K.im.A.Grucy
Otwock ul.Konarskiego 13
Otwock

Witam Nazywam się Bartłomiej byłem operowany metodą Gaza przez dr Sionka bardzo kompetentny wspaniały lekarz dzięki niemu oraz całemu zespołowi mogę chodzić I nic mnie nie boli ostatnio byłem na kontroli i wszystko jest dobrze z całego serca polecam dr Sionka
Opinia dodana przez: Bartłomiej

dr n. med. Jakub Radziszewski

Chirurg onkolog

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Przede wszystkim wspaniały człowiek!!!! Przesympatyczny!!!! . Opiekował się mna w czasie całego pobyty w szpitalu. Operowali mnie razem z prof. Mariuszem Bidzinski. To była ekipa!!! Dzisiaj już takich lekarzy nie ma. A był to rok 2001. Mam pełny szacunek do tych lekarzy. Wspaniali, oddani swojej pracy, z dużą wiedzą lekarska. Życzę dalszych sukcesow!!!
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Krzysztof Krauze

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock

Podczas pierwszej wizyty, na którą przyszedłem z rezonansem magnetycznym, Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi co widać i skąd moje problemy z rwą kulszową. Przeprowadził też dokładne badanie i skierował na operację discektomi przepukliny dysku L4/L5, L5/S1. Cały personel szpitala w Otwocku bardzo przyjazny i profesjonalny, operacja wg planu. Przyjęcie we wtorek, zabieg w środę, w piątek powrót do domu. Serdecznie polecam dr. Krauze i cały szpital w Otwocku.
Opinia dodana przez: Maciej
{'id': 39242, 'name': u'Otwock'} Psychiatra
                                       lek. med. Jolanta Białousz

lek. med. Jolanta Białousz

Psychiatra

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TM-med S.C.
Wyspiańskiego 3
05-400 Otwock

Po trzynastu latach choroby (i ciągłego leczenia), w trakcie której nigdy nie zdarzyło się, żebym czuł się dobrze (normalnie, tak jak przed chorobą), dowiedziałem się od pani doktor Białousz, że jestem zdrowy. Pani doktor uznała tak po kilku minutach rozmowy (przesłuchania) ze mną. Pani doktor zupełnie zbagatelizowała objawy, które dodatkowo pojawiły się w ostatnim okresie, a które były wyszczególnione w historii choroby, takie jak wyraźny spadek wagi, problemy z zasypianiem, ...
Opinia dodana przez: Zbigniew
WIRTUOZ! 200%ZAUFANIA DLA P. DOKTORA UPRZEJMY PRZYJAZNY KOMPETENTNY FACHOWY SPOKOJNY SŁUCHA PACJENTA WIĘCEJ TAKICH LEKARZY! SERDECZNIE DZIĘKUJĘ
Opinia dodana przez: Marzanna
Kompetentny fachowiec, polecam każdemu niezdecydowanemu. cała moja"dorosła" rodzina przychodzi do tego lekarza i zawsze jest trafnie zdiagnozowana, nie rozczula się nad małym przeziębieniem, natomiast do poważniejszych chorób zawsze podchodzi rzetelnie. Bardzo mi pomógł podczas ataku kamieni żółciowych (inny lekarz powiedział, że to stan zapalny żołądka),moją córkę trafnie zdiagnozował i postawił na nogi, kiedy jej stan był ciężki. Życzę, aby każdy - jeżeli już musi się leczyć - trafiała na takich ...
Opinia dodana przez: Wictoria3

lekarz Anna Myśliwiec

05-402 Otwock

Pani doktor bardzo przyjemna. Wypytuje o bardzo dużo rzeczy i szczegółowo podchodzi do choroby. Stale do niej chodzę i jestem bardzo zadowolona. Leki przepisuje odpowiednie, o co bym się nie zapytała na każde pytanie odpowie :)
Opinia dodana przez: Agata

lek. dent. Agnieszka Walczyńska

Karczewska 48
05-400 Otwock

Najlepszy stomatolog z jaki miałem doczyniemia przez swoje ponad 66 lat życia. Wiedza, empatia, delikatność, to cechy , które sprawiają, że siadając na fotelu wiem, że jestem w bardzo dobrych rękach
Opinia dodana przez: Mieczysław