Lekarze Otwock

dr n. med. Adam Czwojdziński

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
Otwock

Pan Doktor Adam Czwojdziński to wspaniały i doświadczony specjalista. Jestem po operacji endoprotezy stawu biodrowego i minął już ponad rok od operacji, a ja jestem w pełni sprawna. Do pracy wróciłam już po trzech miesiącach od zabiegu... Moje życie po zabiegu jest wreszcie bez bólu i mogę spać spokojnie. Jestem bardzo wdzięczna za nowy staw biodrowy. Polecam z całego serca Pana Doktora i dziękuję bardzo za powrót do pełnej sprawności. ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Bartłomiej Krać

Gabinet Stomatologiczny
05-400 Otwock

Bardzo polecam Pana Bartka :) jestem jego stałą pacjentką od około 3-4 lat :) bardzo dobrze i bezboleśnie leczy ząbki :) kiedy mam jakieś pytanie lub poprostu się stresuje tłumaczy co będzie robić i co ewentualnie mogę odczuwać , teraz na fotelu dentystycznym czuje się prawie jak na domowym fotelu i nie obawiam się kolejnej wizyty :)
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Diana Zygadło

Pulmonolog, Internista

Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc Otwock
ul. Reymonta 83/91
Otwock

Pani doktor Diana Zygadło to specjalista najwyższej klasy , kobieta o ogromnej empatii dla drugiego człowieka . Kompetentna , jasno i w prostym języku zrozumiałym nawet dla starszych osób tłumaczy z cierpliwością wszystko co związane jest z chorobą i leczeniem . Moje serdeczne podziękowania dla Pani doktor za diagnostykę i pochylenie się szczegółowe nad moim przypadkiem chorobowym . Bardzo, bardzo dziękuje Pani doktor .
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Łukasz Pydyś

Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
ul. Batorego Stefana 44
05-400 Otwock

Dr Pydyś prowadził ostatni trymestr mojej ciąży. Podczas wizyt czułam się zaopiekowana, uzyskałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie, a także nie było czuć pośpiechu, nawet jeśli wizyta przedłużała się do godziny. Sam poród również przeprowadzony przez doktora i mimo ogromnego stresu, który mi towarzyszył, pod jego okiem czułam się bezpiecznie.
Opinia dodana przez: Zuzanna

lek. dent. Agnieszka Szczecińska

05-400 Otwock

Wielki ukłon dla Pani Doktor. Córka miała usuwany chory ząb przez innego stomatologa, który nie potrafił sobie poradzić z wyjęciem. Widoczna część została zniszczona, natomiast korzeń pozostał w dziąśle gdyż okazał się trudny do usunięcia. Pani Agnieszka jest dla nas zbawieniem. Po oględzinach, bez wahania zasugerowała, że działamy i usuwamy. Zajęło to moment i po problemie. Córka przeżywając wcześniej wielką traumę po wyjściu z gabinetu powiedziała " Kolejna wizyta tylko ...
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Małgorzata Gajko-Metera

Endokrynolog

Warszawska 11/13 (All-Medi)
05-400 Otwock

Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek była tak poważnie i wnikliwie potraktowana przez lekarza i to w dodatku podczas wizyty refundowanej przez NFZ. Pani doktor leczy moją córkę - mam do niej pełne zaufanie. To niezwykle zaanagżowana osoba. LEKARZ przez wielkie "L".

lekarz Aneta Wróblewska

Internista, Wizyty domowe

Andriollego 36/38 (Centrum)
05-400 Otwock

Pani dr Aneto, jest wszystko ok!!!!! Kochana, nie robisz wyjątków, obowiązuje umowa partnerska, zgadzam się, ale czasem życie tak przyłoży pacjentowi, że złamanie tej umowy może wyjść na dobre. Nie mogę więcej dzwonić do Ciebie, zmarł J.Drojewski :(((( Boże miał 45 lat, miał"pilotować" mnie do emerytury. zostałam sama ze sobą. Ja poproszę o kontakt (tel 535 317 189) Pozdrawiam,Barbara
Opinia dodana przez: Zadowolona2

lek. dent. Marta Zacharuk

Protetyk, Stomatolog

Słoneczny Gabinet Stomatologiczny Joanna Czarzasta
Andriollego 18
05-400 Otwock

Całkowicie bezstresowe i bezbolesne podejście zarówno do mojej 5 letniej córeczki jak i obolałego i zestresowanego męża. Pełny komfort podczas wizyty. Mogę polecić z czystym sumieniem.

lekarz Cezary Walczyński

Warszawska 17/19
05-400 Otwock

Rewelacyjny Lekarz i wspaniały człowiek - operował mi obydwa biodra - mam 53 lata - wracam do sportu, czuję się jak 20-latek - Jeśli operacja w Otwocku to u Doktora Walczyńskiego !
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Maciej Grudziński

Reymonta 71 D/35
05-400 Otwock

Najlepszy specjalista z chirurgii. Lekarz rozpoznał zmianę dysplastyczną i usunął ją podczas gdy dermatolodzy bagatelizowali zmianę o wymiarach 2,5 x0,6 cm . Zabieg przeprowadzony szybko, profesjonalnie i bez komplikacji. Dziękuję Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Paweł Buraczyński

ZPZOZ
ulica Batorego 44
05-400 Otwock

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Dotychczas nie spotkałam takiego lekarza, jest bardzo kompetentny, miły, serdeczny. Wszystko wytłumaczy, jest cierpliwy. Nie wiem jak to robi, że ma czas i cierpliwość dla każdego pacjenta. Jest w kontakcie z pacjentem, zawsze o wszystko można go spytać. Panie doktorze bardzo dziękuję, że zajął się Pan moim mężem Henrykiem i że dzięki Panu może być leczony lekami nowej generacji
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Iwona Sawionek

Neurolog dziecięcy, Pediatra

05-400 Otwock

Bardzo polecam, dzięki Pani dr córka została szybko zdiagnozowana. Super lekarz.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Jarosław Wawer

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Pan Doktor wykonał u mnie zabieg cholecystektomii. Wszystko poszło zgodnie z planem. Pan Doktor wykazał się dużymi kompetencjami, empatią, jak i cierpliwością, aby wszystko spokojnie wytłumaczyć, szczególnie komuś, kto nigdy wcześniej nie spędził w szpitalu nawet jednego dnia i był mocno zestresowany. Jednak dzięki Panu Doktorowi łatwiej było mi wszystko wytrzymać, jego spokój, kultura osobista i merytoryczne przygotowanie znacząco złagodziło moje zdenerwowanie. Dziękuję jeszcze raz Panie Doktorze! Jeśli ktoś trafi ...
Opinia dodana przez: Remigiusz

lek. dent. Katarzyna Kasprzak-Gniot

Chirurg stomatolog

05-400 Otwock

Uważam , że bardzo fachowo a jeszcze nie tak bardzo drogo Bardzo fachowo i przy tym przystępnie cenowo .Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Agnieszka Siemieniuk

Internista, Alergolog

Szpital Specjalistyczny
Narutowicza 80
05-400 Otwock

Polecam Panią Doktor w 100%. Niezwykle profesjonalna a przy tym życiowa i pomocna. Każdemu życzę takiej Pani Doktor w swojej przychodni :)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Maciej Kiciński

Szpital
ks. Stanisława Konarskiego 13
05-400 Otwock

Kompetentny, profesjonalny, a przy tym ciepły, dający poczucie bezpieczeństwa. Przemiły człowiek! Bardzo dziękuję, Panie Doktorze! Małgorzata z Warszawy
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Michał Piłka

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Byłam na wizycie u p. dr. Michała Piłki pierwszy raz i mam nadzieję, że nie ostatni. Moja historia chorobowa jest bardzo bogata, więc przekrój lekarzy również. Spotkałam się z różnym podejściem. Dzisiaj zostałam potraktowana nietuzinkowo. Dokładny wywiad, badania, zalecenia. Wszystko zrozumiałe i czytelne. O dziwo Pan dr na wszystko miał czas i z niczym się nie spieszył. To jest prawdziwy lekarz nie tylko z wykształcenia ale bardziej z powołania.
Opinia dodana przez: ANNA

dr Barbara Grajda misiak

05-400 Otwock

Po wielu latach wizyt u przeroznych dentystow, wreszcie czuje, ze mam kompleksowa opieke i fachowa, odpowiedzialna pomoc. Pani doktor jest pierwszym stomatologiem w moim zyciu, ktorego moge szczerze polecic innym.

lekarz Marta Burbul

ZPZOZ
ulica Batorego 44
05-400 Otwock

LEKARZ WIDZĄCY PACJENTA PODMIOTOWO - NIE JAKO PRZYPADEK CHOROBOWY. Do mojego problemu - poluzowanie trzpienia endoprotezy biodra - Pani Doktor podeszła z pełnym zaangażowaniem aż do ustąpienia problemu. Serdecznie dziękuję PANI DOKTOR!!!!!
Opinia dodana przez: Jan