Lekarze Płock

Lekarz o wielkim sercu, bardzo dociekliwą szczegółowo bada, tłumaczy godna zaufania z całego serca polecam

lekarz Justyna Garczyńska-Zubek

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Fantastyczna! Pani doktor wytłumaczyła wszystko krok po kroku, bardzo wesoła i uśmiechnięta. Dziękuję za pomoc.

lekarz Arkadiusz Piotrowski

Medyczna 24/17
09-400 Płock

Uważam, że Pan Piotrowski jest lekarzem z powołania. Leżałam na oddziale na którym doktor pracuje gdzie miałam okazję się przekonać, że jako jeden z niewielu podchodzi do pacjenta życzliwie i z sercem. Potrafi spokojnie wyjaśnić przebieg i leczenie danej choroby. Ponadto jest uprzejmym, ciepłym człowiekiem i widać, że przejmuje się pacjentami. Ogólnie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Bogusława Ujas-Fabirkiewicz

Ortodonta

Centrum Diagnostyczno - Lecznicze Gastroenterologii "Ochrona Zdrowia"
ulica Dworcowa 2
09-402 Płock

Świetny z dużą wiedzą i ogromnym doświadczeniem lekarz , przy tym bardzo miła i otwarta na pacjenta.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Wacław Wyborski

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Naprawdę nie pomyślałabym , że spotkam takiego lekarza w publicznym szpitalu.. Normalny , uprzejmy - o dziwo ma czas dla pacjenta któremu potrafi wytłumaczyć jak wygląda i działa jego jelito.... Pełne zaufanie dla jego kompetencji . Włocławek zaczął pielgrzymować do Lipna do dr Wyborskiego. Czapki z głów.....
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Anna Pietrykowska

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Chopina 63/11
09-407 Płock

Zdecydowanie polecam!!! Pani doktor bardzo rzeczowa i co najważniejsze zna się na rzeczy. Do mnie podeszła w sposób bardzo "ludzki".

lekarz Barbara Jabłońska-Sarzalska

Przychodnia Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej
ulica Miodowa 2
09-400 Płock

Naprawdę lekarka godna polecenia jedna z lepszych pediatrów w Płocku. Sprawuje nade mną opiekę lekarską od dziecka i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Mariusz Motyka

Chirurgicum Sp. z o.o.
ul. Gen. T. Kutrzeby 11
09-410 Płock

Wspaniały lekarz. Operował moją mamę, dzięki Niemu mama nadal jest z nami. Jestem Mu bardzo wdzięczna.

lek. dent. Bożenna Chodor

Protetyk, Stomatolog

Płoskiego 6 lok. 13
09-400 Płock

niezwykle kompetentny delikatny lekarz. Pani doktor kazda wykonywana czynnosc wykonuje z jednoczesnym objasnieniem celowosci jak potrzeby wykonania takowej jestem zachwycony wizyta !!! smialo moge stwierdzic iz jest to lekarz z tzw - starej szkoly lekarzy.... tzn przedewszystkim pacjent jest na pierwszym miejscu. co do terminow wizyt nie bylo zadnych problemow z dopasowaniem zarowno Pani doktor jak i mnie osobiscie. szczerze i calym sercem polecam !!!!! prace wykonane perfekcyjnie sluza dlugie ...
Opinia dodana przez: marek

lek. dent. Izabela Grabowska-Fighiera

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Kwiatka 5 A m. 8
09-400 Płock

szczerze polecam dr grabowską ! dzięki niej juz nie boję się iść do stomatologa, po ponad 20 latach mnie z tego strachu wyleczyła. wyrozumiała, delikatna! wspaniały specjalista ! polecam ja każdemu ! !!!!!!!!!!!!

lekarz Monika Tomaszewska

Endokrynolog, Pediatra

Medic Park Płockie Centrum Medyczne
ul. Kolegialna 18
09-402 Płock

Jeździłam z synem kilka lat do Pani doktor w Dziekanowie Lesnym,cudowna i miła kobieta a przede wszystkim super lekarz.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marek Pazdrak

Prywatny Gabinet Lekarski
Hubalczyków 7 lok. 12
09-410 Płock

Chyba najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Dzięki szybkiej diagnozie odzyskałam pełnię zdrowia. Myślę, że wszystkie pacjentki dr Pazdraka mogą śmiało powiedzieć, że są w dobrych rękach.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Sławomir Sobociński

Lekarz medycyny pracy

Centrum Medyczne ORLEN Medica
ulica Chemików 7
09-411 Płock

Super lekarz. Doskonały diagnosta, miły ,uprzejmy ,potrafi cierpliwie wysłuchać pacjenta A co najważniejsze bardzo dobrze i celnie potrafi zdiagnozować przyczynę choroby .Takich jak on specjalistów trzeba ze świecą szukać.Polecam. Osobiście z usług tego lekarza korzystam już około 15 lat.

lekarz Tadeusz Żurawik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Terapia"
Łączniczek 2
09-409 Płock

Polecam. Fachowa obsługa, miły człowiek, pomocny, wiedzą, kultura, ma tyle czasu dla pacjenta ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Przemysław Kapczyński

Internista, Gastroenterolog

Królewiecka 3 lok. 49
09-402 Płock

Pan Doktor jest świetnym specjalistą. Używa zrozumiałego języka, jest bardzo uprzejmy i cierpliwy. Badanie przeprowadził bardzo dokładnie i wieloaspektowo. Postawiona diagnoza oraz zalecenia spełniły moje oczekiwania. Personel współpracujący z operatorem bardzo kompetentny empatyczny. Pan Doktor Kapczyński to godny polecenia lekarz z powołania!!!
Opinia dodana przez: Wioletta

lek. dent. Bogumila Siemaszko-Gajewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MED-JAR" s. c.
Armii Krajowej 2a
09-410 Płock

Cudowny człowiek, świetny specjalista. Nie spotkałam się jeszcze z tak delikatnym podejściem do pacjenta. Zarówno do mnie jak i 5 latka. Leczenie przebiegło szybko o bezboleśnie. Polecam każdemu!!!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Małgorzata Wojciechowska

Internista, Diabetolog

NZOZ "MediDiab"
Otolińska 18F
09-400 Płock

Prowadzi moją cukrzycę od 20-tu lat,lekarz z prawdziwego zdarzenia.Mam do Pani Doktor pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Marcin Rządkowski

Radiolog

Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
ulica Kolegialna 19
09-402 Płock

Pan Doktor opisał już kilka moich RM i jak do tej pory to są najlepsze opisy jakie miałam. Każdy najmniejszy szczegół jest bardzo dobrze opisany i wzięty pod uwagę nie to co inni. Polecam.

lekarz Małgorzata Galon

ulica Kwiatka 31/33/1
09-400 Płock

Jestem zadowolony z usług pani doktor .Szukam kontaktu do gabinetu prywatnie w związku z choroba boreliozą z poważaniem w Brzeziński
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lekarz Radosław Grębowski

Urolog

Medic Park Płockie Centrum Medyczne
ul. Kolegialna 18
09-402 Płock

Doktor Grębowski to bardzo dobry lekarz. Jest miły i sympatyczny dla pacjentów. Bardzo szczegółowo tłumaczy co się stało i dlaczego są bóle, co trzeba zrobić aby pozbyć się problemu. Ma zawsze czas aby pomóc pacjentowi, porozmawiać z nimi i dobrać odpowiednie metody i leki. Dziękuję bardzo za pomoc. Irena