Lekarze Płock

lekarz Grażyna Lesyng-Pawłowska

Neurolog

Medyczna 8
09-408 Płock

Super lekarz! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Dodać do tego trzeba wielkie serce i życzliwość.

lekarz Bogdan Więcek

Prywatne Gabinety Lekarskie Więcek
Bytnara 10
09-402 Płock

Polecam gorąco, jest to najlepszy ginekolog na świecie, prowadził całą moja ciąże jest profesjonalny w tym co robi, indywidualne podejście do każdej pacjentki.
Opinia dodana przez: piisa

lekarz Agata Kompa

kompdent sp.j
tysiaclecia 13 c
09-400 Płock

pełen profesjonalizm, w gabinecie miałem usługi w zakresie protetyki oraz wcześniejszego leczenia uzębienia pod przyszłe mosty - obsługa podczas wszystkich wizyt bez zarzutu, stomatolog, jak również protetyk starali się sprawiać jak najmniej bólu - tak to odczułem, polcam ten gabinet
Jest to osoba która od pierwszej wizyty wzbudziła u mnie pozytywne wrażenie Nie *olewa* pacjentów jak to mają w zwyczaju niektórzy lekarze tylko podchodzi do pacjenta z naprawdę dużym zaangażowaniem i kompetencją Jestem bardzo zadowolony i polecam

lekarz Maciej Rzeczkowski

Neurochirurg

Mickiewicza 21/12
09-402 Płock

W maju 2016 r ten wspaniały lekarz operował mój kręgosłup w odcinku lędźwiowym - bardzo duża przepuklina. Cierpiałam dwa lata, a ten lekarz w 4 dni przywrócił mnie do życia. Niech nam wszystkie wspaniałe kliniki zazdroszczą takiego Skarba. CZuję się świetnie Panie doktorze, życzę Panu dużo zdrowia i jak najwięcej satysfakcji z wykonywanej pracy, U Pana dr wiedza medyczna idzie w parze z kultura osobistą . Pragnę podziękować również Panu ...
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Michał Rogozik

Chirurg naczyniowy

Medic Park Płockie Centrum Medyczne
ul. Kolegialna 18
09-402 Płock

Super lekarz-chirurg naczyniowy -interesuje się pacjentem od momentu przyjęcia , poprzez błyskawiczny zabieg trambolizy az do momentu wyjścia pacjenta do domu-oby więcej takich lekarzy. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam Pana doktora
Opinia dodana przez: Alfred

lekarz Jerzy Czernic

Dermatolog

Spółdzielnia Lekarzy Specjalistów
harc. Antolka Gradowskiego 1A
09-402 Płock

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,pomógł mojemu synowi w leczeniu trądziku a także mi w diagnozach znamion
Opinia dodana przez: czesia

lekarz Małgorzata Pydzińska

Alergolog, Dermatolog

NewDay Grupa Psychologiczna
Monte Cassino 4
09-400 Płock

Jeden z lepszych dermatologów w swoim fachu. Kompetentna , poświęciła dużo czasu podczas umówionej wizyty. Rzeczowa, Goraco polecam.

lekarz Jarosław Kapciuch

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Bardzo dobry lekarz. Dokładny, wszystko wytłumaczy. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. Uprzejmy, kulturalny, polecam.

lekarz Małgorzata Soroka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "OMEGA " Sp. z o.o.
ulica Jasna 13
09-400 Płock

Ginekolog na medal!! Z polecenia trafiłam do Pani doktor z problemem z zajściem w ciążę. Zalecono badania dla mnie i męża. Miesiąc brania leków, obserwacji cyklu i się udało!:) W trakcie ciąży zawsze nie mogłam się doczekać wizyty u pani doktor. W gabinecie panowała bardzo miła atmosfera. Rzeczowo i w języku zrozumiałym dla zwykłych ludzi odpowiadała na moje pytania. Badanie zawsze było bezbolesne (co rzadko się zdarza ginekologom). Zawsze miałam ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Elżbieta Zgorzelska

Laryngolog, Audiolog

Wiosenna 61
09-410 Płock

Przyznam się szczerze, że korzystałem z usług wybitnych naszych laryngologów z miasta. Większość wizyt prywatnych. Brali tylko pieniądze i na tym się kończyło. Z wizyt u Pani Zgorzelskiej korzystam w PZU Medica. Jestem bardzo zadowolony. Lekarz wnikliwie podchodzi do leczenia. Polecam
żeby być dobrym lekarzem nie wystarczy być bardzo dobrym specjalistą ,jeszcze trzeba być dobrym człowiekiem.lekarz powinien leczyc wszystkich a nie tylko tych co maja pieniądze.
Opinia dodana przez: andrzej

lekarz Mariusz Więcek

Prywatne Gabinety Lekarskie Więcek
Bytnara 10
09-402 Płock

Pan Mariusz Więcek to najlepszy ginekolog w Płocku, a może i poza Płockiem, wspaniały ciepły człowiek, bardzo kulturalny i uśmiechnięty. Zawsze poświęca tyle czasu, ile pacjentka potrzebuje, nie spieszy się, odpowiada cierpliwie i wyczerpująco na wszystkie pytania. Poza tym czuć, że szczerze troszczy się o swoje pacjentki. Leczył mnie, idealnie poprowadził moją ciążę, za co jestem mu dozgonnie wdzięczna, zlecał wszystkie potrzebne badania, w trakcie wizyty zawsze czułam się komfortowo, ...

lek. dent. Barbara Broda-Pasikowska

Rembielińskiego 6/I piętro
09-400 Płock

Najlepszy dr jakiego w życiu poznałam i wspaniały człowiek solidny w swoim fachu odpowiedzialna i bardzo miła dla każdego pacjenta jedzenie bardzo wspaniała kochająca matka
Opinia dodana przez: Barbara

dr Jarosław Popowski

Laryngolog

ul. Armii Krajowej 34/4
09-410 Płock

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Leżałam w szpitalu na laryngologii ( nie będę robić antyreklamy szpitala więc nie napiszę który to szpital)tam nie potrafili mi pomóc. Tomografia zatok była robiona i nic tam lekarze nie widzieli. Rok nie mogłam oddychać przez prawą przegrodę nosa. Nie czułam smaku i traciłam dosłownie zmysł węchu. Umówiłam się więc do Pana Popowskiego, który zdecydował że trzeba operować bo na tomografii widać guzy ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Cezary Lemański

Internista, Kardiolog

ulica Batalionu "Parasol" 22
09-410 Płock

Pełen profesjonalizm. Lekarz, któremu można zaufać. Polecam. Bardzo dokładnie zajął się moim schorzeniem i o to właśnie chodzi.
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Piotr Duda

Chirurgicum Sp. z o.o.
ul. Gen. T. Kutrzeby 11
09-410 Płock

Czy dostane jakiś kontakt do doktora Dudy potrzebuje pilnie jego pomocy. To świetny specialista . Proszę o pomoc.
Opinia dodana przez: Lena

lekarz Roman Paszta

Gierzyńskiego 27 lok. 19
09-407 Płock

Lekarz,którego poleciłabym każdej kobiecie.
Opinia dodana przez: izabela8772

dr Eryk Pawlik

Laryngolog

Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku
Płock

Jako jedyny laryngolog postawił trafna diagnozę u mojego dziecka, a wiadomo każdy dalby za dziecko wypruć sobie flaki, wiec dla mnie to bardzo cenne, ze wreszcie znalazłam lekarza, który ma szeroka wiedzę, nie kieruje się tylko objawami typowymi, potrafi w niuansach doszukać się przyczyny. Skąd wiem - przepisał leki, które już działają i nie są to antybiotyki, a tym bardziej sterydy.

lekarz Izabela Kępczyńska

Rehabilitant

Królewiecka 3 lok. 49
09-402 Płock

ANIOŁ - nie człowiek! Więcej TAKICH LEKARZY ! WIDAĆ ŻE MA KOBIETA P O W O L A N I E !!! WIDZI W PACJĘCIE CIERPIĄCEGO CHOREGO - CZŁOWIEKA. OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY- LUDZI ☆☆☆☆☆☆