Lekarze Września

lekarz Adam Grzechowiak

Przychodnia Lekarza Rodzinnego MED-CON
Słowian 23
62-300 Września

Byłam u wielu lekarzy, ale pierwszy raz trafiłam na lekarza z pasją. Pan Grzechowiak jest zawsze na bieżąco z nowinkami w medycynie. Jest kompetentny i nie zbywa pacjentów. On leczy, szuka przyczyny dolegliwości. Drąży temat tak długo, aż znajdzie źródło choroby i jest doskonałym diagnosta..... Jestem pełna podziwu, że mimo wielu pacjentów, których przyjmuje Pan Grzechowiak, on dla wszystkich ma czas i każdego traktuje indywidualnie.
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Janusz Suski

62-300 Września

Wspaniały lekarz, kompetentny, kontaktowy,życzliwy i do tego przyjmuje także na NFZ. Wyjaśnia poszczególne fazy zabiegu, informuje jak postępować z raną po zszyciu. Udziela odpowiedzi na zadane pytania. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Arkadiusz Czajkowski

Gnieźnieńska 22
Września

Jest bardzo przemiłym lekarzem,a co najważniejsze jest bardzo dobrym lekarzem znakącym się na swym zawodzie, coraz mniej w Polsce takich lekarzy.

lekarz Andrzej Furmanowski

Piastów 16
Września

Takich lekarzy jak dr Furmanowski już nie ma i nie będzie. Uczył się zawodu w czasach kiedy nie było zbyt wielu urządzeń diagnostycznych. Wiedza + doświadczenie + porządny wywiad = prawidłowa diagnoza. Artysta chirurg. Niestety nie ma go już wśród nas....

lekarz Danuta Mikołajewska

Paderewskiego 50a
62-300 Września

Z pomocy Pani doktor korzystalam juz po raz kolejny i tym razem Pani doktor mnie nie zawiodła,pomogła mojej córeczce najpierw przy atopowym zapaleniu skóry a następnie gdy córka była ciężko chora,na Pania doktor naprawdę można liczyć.Duża wiedza plus dobre kompetentne podejście do pacjenta.

lek. dent. Jolanta Grzechowiak

Przychodnia Lekarza Rodzinnego MED-CON
Słowian 23
62-300 Września

Bardzo mila i pomocna pani doktor polecam nie odmówi przyjmie kazdego pacjeta lekarz z powolania polecam

lek. dent. Faustyna Pernak-Nowicka

Opolska 1a
62-300 Września

Polecam wizytę u Pani doktor Faustyny Pernak-Nowickiej! Miła, profesjonalna obsługa w gabinecie. Ceny niewygórowane, a każda wizyta rozpoczyna się o wyznaczonej porze.

lekarz Damian Skrypnik

Słowackiego 2 (Varius Medica)
Września

Polecam. Pierwszy lekarz (hipertensjolog, kardiolog), do którego regularnie chodzę i widzę poprawę stanu zdrowia. W moim przypadku trafnie ocenił sytuację i zalecił skuteczne leczenie. Jasno przekazuje, co należy robić, a czego unikać.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Dorota Kaczmarek

Szeroka 33
62-300 Września

lepszego pediatry nie ma zawsze wytłumaczy powie co i jak usmiechnieta zadowolona z rewelacyjnym podejsciem do dziecka

lek. dent. Agnieszka Rataj

62-300 Września

Pełen profesjonalizm, specjalistka godna polecenia, a przy tym bardzo miła. Wizyta rozpoczęła się punktualnie.

lekarz Paweł Panieński

Anestezjolog

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "Szpital Powiatowy we Wrześni"
Juliusza Słowackiego 2
62-300 Września

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, porozmawiał, wytłumaczył, mimo że moje dziecko nie miało już żadnych szans na przeżycie jak trafiliśmy na niego!!!

lekarz Anna Kierzynka

Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna PRIMADENT
ulica Sądowa 6
62-300 Września

Lekarz z wielkim sercem, troskliwie zajmująca się pacjentami.Łatwa w nawiązywaniu kontaktów z chorym, wyrozumiała dla chorych. Potrafi współczuć cierpiącym chorym.
Opinia dodana przez: Henryk

lek. dent. Agnieszka Kołaczewska

ulica Harcerska 10

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Janusz Korytowski

Laryngolog

62-300 Września

Lekarz z powołania i na pewno z przeogromną wiedzą :). Serdecznie polecam. Jedyny mankament to że we Wrześni nie przyjmuje popołudniu i trzeba cały czas brać wolne z pracy :/ (pracuję w poznaniu)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Urszula Kubiak

Internista, Kardiolog

Słowackiego 2 (Varius Medica)
Września

Dziękuję Szanownej Pani Doktor za Wszystko; Wielka Wiedza i Umiejętności oraz Życzliwość . Życzę,życzymy wszystkiego, co dobre i piękne zawsze.
Opinia dodana przez: Grażyna JB

lekarz Jarosław Ast

Radiolog

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "Szpital Powiatowy we Wrześni"
Juliusza Słowackiego 2
62-300 Września

Lekarz godny polecenia. Badania wykonane bardzo profesjonalnie, bez zbędnego pospiechu. Wiedza jaką posiada w swoje dziedzinie jest bardzo imponująca. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie, pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Urszula Grzywińska

Gastroenterolog

62-300 Września

Rewelacyjna lekarka , serdecznie polecam wszystkim Panią Doktor . Przesympatyczna osoba , ciepła , zawsze dokładnie odpowie na pytania .

lekarz Małgorzata Mendel

Nefrolog

62-300 Września

Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co robić samemu Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co robić samemu
Opinia dodana przez: Winda

dr Ewa Beutler

Neurolog dziecięcy

Specjalistyczny Gabinet Lekarski- Neurolog Dziecięcy
ul. Słowackiego 2
Września

W tydzień Pani doktor po badaniach postawiła trafną diagnozę, czego nie dokonał neurolog z poradni dziecięcej przez rok.

Izabela Królak

Internista, Rehabilitant

Słowackiego 2 (Specimed)
62-300 Września

Pani dr bardzo miła i kompetentna osoba. Dokładnie mnie wysłuchała i miała czas na rozmowę i zrozumienie mojego problemu, wytłumaczyła co robić i jak dalej postępować z moją dolegliwością. Jak najbardziej polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: M.M