Lekarze Września

lekarz Mikołaj Kubasik

Chirurg plastyczny

Piastów 16
Września

Super człowiek i super lekarz wszystko dokładnie tłumaczy co i jak nie kryje przed pacjentem ewentualnie możliwych komplikacji i przede wszystkim nie przesadza z rozmiarem.Pan doktor stara się zrobić taki rozmiar piersi aby jak najlepiej pasował do sylwetki kobiety. Jeśli jeszcze kiedyś zdecyduje się na jakiś zabieg to tylko u Pana Doktora. Zadowolona pacjentka .

lekarz Maciej Dragon

Słowackiego 2 (Varius Medica)
Września

Najlepszy chirurg we Wrzesni, zna się na rzeczy jak nikt inny. POLECAM!!!

lek. dent. Kinga Chaberska-Ziarkowska

Powstańców Wielkopolskich 42
62-300 Września

Profesjonalne usługi stomatologiczne, miła i zawsze uśmiechnięta Pani doktor, zawsze swobodna atmosfera, Pani stomatolog obala po prostu wszelkie negatywne stereotypy, polecam z czystym sercem!

lekarz Patryk Konieczka

Szpital Powiatowy we Wrześni Sp. z o.o.
62-300 Września

Pan doktor traktuje z ogromnym szacunkiem swoich pacjentów tłumacząc nim wszystko spokojnie i zrozumiale dostosowując komunikat do dziecka. Badanie prowadzone przez pana doktora było kompleksowe i dokładne tak jak wyjaśnienie diagnozy. Jestem wdzięczna zarówno za wiedzę, podejście do dziecka i poświęcony nam czas. Wzuszyłam się w trakcie wizyty, że tacy fajni lekarze z powołania istnieją. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Magdalena Małek-Filipczak

Logopeda

62-300 Września

Bardzo dobra, kompetentna i wrażliwa na pacjenta pani doktor. Warto do niej chodzić, ma zawsze uśmiech na twarzy, wzbudza zaufanie i jej metody są nie tylko ciekawe, ale i skuteczne
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Klaudia Stefańska - Góral

Poradnia Okulistyczna
Kilińskiego14
62-300 Września

Polecam fachowe kompetencje Pani Doktor- stawia trafne diagnozy i jest uprzejma. Tylko w związku z powyższym trudno o wizytę u niej
Opinia dodana przez: Ola

dr Jolanta Rajewska

Psychiatra

Primadent
ul. Sądowa 6
Września

Bardzo dobry lekarz pod każdym względem.Bardzo Ją szanuję.

lek. dent. Marcin Borowicz

ulica Waryńskiego 6 C
62-300 Września

Pełna kompetencja. Duży komfort. Wyjątkowa uprzejmość. Łagododne i wyrozumiałe podejście do pacjenta. Pasja zawodowa i czerpanie przyjemności z wykonywanej pracy. Gabinet na najwyższym poziomie, doskonale wyposażony, pełna higiena i dbałość o jakość.

lekarz Waldemar Webner

Pulmonolog

62-300 Września

Bardzo dobry lekarz rodzinny i pulmunolog. Odkąd do niego chodzę moja astma nie jest dla mnie żadnym problemem. Jestem bardzo zadowolona i mogę go uczciwie polecić innym.

mgr Joanna Zimna

Dietetyk

Poradnia dietetyczna dietetyk inż. Joanna Zimna
Mazurska 3
62-300 Września

Pani Asia to bardzo miła osoba. Dzięki profesjonalnej usłudze schudłam 15kg w 4 miesiące. Dieta była ubrana w smaczne i sycące posiłki. Choruje na niedoczynność tarczycy i insulinooporność więc moje wcześniejsze próby odchudzania na własną rękę nie przynosiły skutku. Poleca panią Asię jako bardzo dobrego specjalistę.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Małgorzata Mikołajczak

Słowackiego 2 (Varius Medica)
Września

Uwielbiamy panią doktor Małgosię. Ma świetne podejście do dzieci. Zawsze odpisuje na smsy. Zawsze wszystko wytłumaczy. Bardzo miła i uprzejma 🙂
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dariusz Wołowiec

62-300 Września

Umówisz się doktorku zemną na randke napisz proszę bardzo potrzebuje twych pieszczot jestem bardzo spragniona twego seksownego ciała Buzka
Opinia dodana przez: Lumina

lekarz Jacek Spichalski

Traumatolog, Ortopeda

Rzeczna 4
62-300 Września

Nie mam nic do zarzucenia doktorowi, jeśli chodzi o obsługę klienta , z wyłączeniem tej "posprzedażowej". Doktor Spichalski prywatnie zoperował mi więzadło przednie. Mam zerwane również tylne. Po operacji doktor uścisnął mi dłoń i już nigdy więcej nie przyjął mnie na wizytę. Po jakimś roku, będąc u innych ortopedów (w tym Ruciński, Trzaska, Lewandowski) dowiedziałam się, że operacja ACL, gdy jest zerwany PCL to "niezrozumiałe posunięcie". Jak byłam na konsultacjach ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Dorota Gabrylewicz

62-300 Września

Pierwszy raz miałam styczność z Panią doktor we wrzesinskim szpitalu - przyjmowała mój poród. Mega mila! Potrafi rozładować atmosferę nawet w tak ciężkich dla kobiety chwilach jak poród. Na wizycie już w gabinecie i Pani doktor wszystko szczegółowo omawia, doradza, badanie bardzo dokładne Ale zarazem delikatne. Czuje sie od niej troske o pacjenta. Lekarz z powolania. Kobieta Anioł !
Opinia dodana przez: Anabel

lekarz Jolanta Silska-Hałupka

Pulmonolog, Alergolog

Witkowska 1
Września

ODRADZAM!!! Jeśli chodzi o "kompetencje" to lekarz pulmonolog kieruje mnie do pulmonologa!!! chociaż samokrytyki gratuluję, kompetencjami alergologicznymi dr postanowiła się ze mną nie dzielić, łatwiej spławić pacjenta receptą na lek antyhistaminowy bo pacjent ŚMIAŁ!!! wyrazić niezadowolenie że dr spóźnia się 45 min do 1 tego dnia pacjenta, zwykłe przepraszam....po co, mam receptę. Dr opryskliwa, niepunktualna, kompetencje rozumiane jako poprawa zdrowia/samopoczucia chyba nie dla pacjentów w ramach NFZ. Czas dla pacjenta ...
Opinia dodana przez: pacjent NFZ

lekarz Iwona Rospond - Kubiak

Konsorcjum Medyczne AMIKA
ulica Piastów 16
62-300 Września

Do Pani Rospond-Kubiak trafiłam na początku lutego z podejrzeniem czerniaka naczyniówki w oku prawym .Po wnikliwych badaniach i potwierdzeniu diagnozy, Pani dr z niezwykłą wyrozumiałością dla moich emocji tłumaczyła ,z czym muszę się zmierzyć i jakie są szanse leczenia. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani dr w ciągu miesiąca przeszłam dodatkowe badania i zostałam poddana zabiegowi operacyjnemu : brachyterapii. Jestem bardzo wdzięczna Pani dr i Jej zespołowi za niezwykłą troskę o pacjenta ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Michał Perlik

Auxilium
Słowackiego
62-320 Września

Lekarz na 6 + ;). Doktor Michał Perlik jest najlepszym lekarzem jakiego znam. Po 2 poronieniach, od początku do końca poprowadził moją już udaną ciąże z profesjonalnym podejściem za co jestem wdzięczna z całego serca,bo mam wymarzoną,śliczną córeczke🥰. Kompetentny, miły i delikatny lekarz, a cesarskie cięcie przeprowadził delikatnie,spokojnie i perfekcyjnie,że prawie nic nie widać;) super Lekarz, polecam w 200%%% ;)
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Maria Piskorska - Gorzelańczyk

Gen. T. Kutrzeby 15 C/33
62-300 Września

Chciałam bardzo podziękować za szybie podjęcie leczenia. Córka (7 lat) w sobotę ok 21 wybiła sobie stała jedynkę. Po napisaniu SMS o zdarzeniu rano otrzymam odpowiedź że mamy się z córką zjawić w gabinecie mimo niedzieli o godzinie 11. Dzięki temu córka ma cały ząbek( złamana częsc została przyklejona, gdyż nie było uszkodzenia miazgi i nerwu). Jeszcze raz bardzo dziękuję za szybką reakcję.
Opinia dodana przez: Ania

Edyta Kasprzyk

Lek-Med
Fromborska
62-200 Września

Pani doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, chętnie skierowała na dalsze badania, Polecam u niej wizyty.
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Paweł Skrzywanek

USG, RTG

Rzeczna 4
62-300 Września

Nie znam lepszego lekarz niż Pan doktor w dziedzinie radiologii. Najpierw zrobiłem RTG u kogoś innego, otrzymałem lakoniczny opis, następnie skorzystałem z konsultacji Pana doktora, opis był fachowy, wyczerpujący. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Zbyszko