dr Ryszard Baczyński

2,5
2,4
1,6
2,2

Pan doktor jest specyficzny, ale jeżeli chodzi o prowadzenie mojego taty jestem pod wrażeniem, wiele osób krytykuje Pana doktora za to jak się zachowuje czy jak podchodzi do pacjenta, postokroć polecam i życzyłabym sobie żeby każdy lekarz w jego wieku był tak oddany swojej pracy, polecam polecam polecam, a zarazem podrawiam cały personel oddziału nefrologicznego K. K

Wizyta na tym oddziale porażka a zachowanie ordynatora skandaliczne brak podstawowej wiedzy. Przykro patrzeć na sprzęt za miliony który się marnuje. Nikomu nie życzę tego by musiał tam trafić

TO jest jakiś chory lekarz powinien leczyć zesłańców z dożywociem na Syberii , a nie ludzi w Europie w XXI wieku kto mu powierzył ordynaturę

podejscie do rodzin pacjetow- dramat, wypisal moja mame rano , (wedlug wypisu w dobrym stanie) wieczorem zmarla, pozbyl sie problemu i tlumaczenia przed przelozonymi dlaczego kolejny pacjent umarl u niego na oddziale , slyszalem od osoby wspolpracujacej z tym lekarzem , ze to nie pierwszy raz , chamski w stosunku do rodzin pacjetow

tragedia,jestem zbulwersowana podejściem tego lekarza do rodzin pacjentów,nieuprzejmy by nie powiedzieć chamski, nie lubi swojej pracy i ludzi, taka osoba w służbie zdrowia to porażka

pacjent musi bezwzględnie podporządkować się zaleceniom dotyczących leczenia, jeżeli tego nie zrobi,to dostaje propozycje poszukania sobie innego lekarza lub przeniesienie do innego szpitala.Pacjent przestrzegający zalecenia dostaje pełną informacje o swojej chorobie i sposobie leczenia

zdecydowanie potwierdzam zle opinie:ordynarny,chamski,bezczelnynie rozmawiac z ludzmi bo ich nienawidzi,ma wyrazny problem ze soba,taki ordynator to porazka!!!

Szkoda, że tytuł naukowy świadczący zapewne o dużej wiedzy fachowej nie idzie w parze z klasą, kulturą osobistą i życzliwością dla ludzi.

a ja uwazam ze to swietny lekarz ktory ma ogromna wiedze i wie jak leczyc a przeciez o to wszysto najbardziej chodzi uwazam rowniez ze jest godny polecenia mimo trudnego charakteru to swietny spejalista naprawde polecam

dosłownie biega po oddziale, ma mało czasu dla pacjentów jeszcze mniej dla rodzin chorych. proponuje innego specjalistę.