dr n. med. Ryszard Faltus

Pan doktor jest osobą wysoce niekompetentną. Postawil zła diagnozę. Powiedział, że nigdy więcej nie będzie mi można uprawiac żadnych sportów i tańcow. Jego złe leczenie doprowadziło do operacji kolana.

Bardzo uprzejmy Doktor! w maju miałem podłużne urwanie łąkotki przyśrodkowej i horyzontalne urwanie łąkotki bocznej.Po artroskopii w ogóle mi kolano nie uciekało:)Teraz jestem świeżo po rekonstrukcji ACL i jak narazie jestem zadowolony ale 4 lutego miałem zabieg daleka droga do pełnej sprawności.Polecam dr Faltusa i piekary śląskie!!!!!

Pojechałem na wizytę do Doktora z nadzieją , że mi pomoże i wyjaśni mój problem , Pan Doktor poświęcił mi bardzo mało czasu i zażądał dużą kwotę za wizytę z której wiele się nie dowiedziałem.

Na pierwszą wizytę wybrałam się prywatnie- profesjonalne podejście do pacjenta,fachowość w 100%. Doradził artroskopie- już na kasę chorych, w szpitalu w Piekarach. Zdecydowanie troszczy się o 'swojego' pacjenta podczas pobytu na oddziale. Wizyta kontrolna też w państwowej przychodni- ale tak samo miły i cierpliwy.Zdecydowanie polecam!

Znakomicie wykonana rekonstrukcja ACL. Profesjonalizm w każdym calu, z czystym sumieniem polecam wszystkim.

Miałem problem z kolanem po wypadku, jeździłem po wszelkich lekarzach i on jako jeden poznał się na sprawie. Zoperował mnie i teraz po kilku latach jest git, nic się złego nie dzieje mimo iz po drodze kolano 2 razy skręcone. Pozdrawiam