Ryszard Gumański

2,9
2,5
2,2
2,5

Bardzo nieuprzejmy. Arogancki stosunek do pacjenta.

Bardzo nieuprzejmy. Arogancki stosunek do pacjenta.

Za wypisanie skierowania na USG wziął 80zł. Nie potrafił absolutnie nic powiedzieć nt. stanu ścięgna. Przerwał mi w połowie słowa, gdy tłumaczyłem, co mnie boli. Wyszedłem zażenowany i z uczuciem bycia okradzionym.

zarozumiały,nieprzystępny ,kompletny ignorant,robi łaskę ze przyjmuje pacjentow ,nie informuje o stanie choroby,leczy nieskutecznie

Doktor zabieg robił na raty,wychodził sobie w czasie zabiegu.A na końcu i tak schrzanił robotę.

dr Gumański może i jest trochę ekscentrycznym lekarzem, ale operacje wykonane jego zdolnymi rękoma dają wielu ludziom nowe życie, polecam Jego profesjonalizm - wdzięczna żona pacjenta

Bardzo niesympatyczny. Zachowuje się tak jakby pracował za kare. Pacjent może wyjśc tylko zdenerwowany. Zdecydowanie odradzam!!!