Ryszard Malec

Poszukuję kontakt z osobą która była u dr Ryszarda Malca w tym roku.Bardzo ważne,! Mój nr tel.600919747

Najgorszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Pierwszy raz poszłam do niego, nie wiedząc że jestem w pierwszych tygodniach ciąży. Ta pierwsza wizyta miała być po prostu kontrolna, ze strony pana "doktora" wyglądało to tak, że w ciągu 5 minut zdążył ze mną porozmawiać, przebadać mnie i postawić diagnozę: "ma pani torbiele na jajnikach" i dodał, że w zasadzie nie potrafi potwierdzić, bo usg ma zepsute, więc muszę "gdzieś jechać się zbadać". Masakra!! Na kolejną wizytę kazał mi przyjść po miesiączce. Nie było kolejnej miesiączki. Przed wizytą zrobiłam test- pozytywny. :) Pojechałam i mówię, że prawdopodobnie jestem w ciąży, ponieważ test wyszedł pozytywnie- chciałabym potwierdzić. Pan "doktor" kazał mi się położyć. Zbadał mnie "ręcznie" i znów konkretne informacje: "możliwe, ale nie potrafi potwierdzić, bo usg zepsute". Po czym znowu kazał mi gdzieś sobie zrobić badania. Tym razem nie poświęcił mi "tak dużo" czasu i wizyta zakończyła się po max 2minutach. Po tej wizycie zrezygnowałam ostatecznie z "opieki" tego pana. Niekompetentny, nieuprzejmy, nie poświęca wystarczająco czasu pacjentkom i to wiecznie zepsute usg- co to za lekarz?! Zdecydowanie PRZESTRZEGAM przed tym lekarzem.