dr Ryszard Migas

Bardzo spokojny i miły lekarz. Potrafi wytłumaczyć, uprzejmy. Ma podejście i w ogóle godny polecenia! Jestem zadowolona.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Spokojny jakich mało. Bardzo pomocny i dokładny! Polecam wszystkim kobietom!

dobry lekarz ,jest z tych co mało gadają ale od razu dzialają.gdyby nie On mojej córeczki by ze mną dzisiaj nie było

Nie polecam tego lekarza. Nie przeprowadził ze mną wywiadu lekarskiego, stwierdził, że nie wiadomo co się dzieje i zobaczy się jak będzie. Zostałam potraktowana bardzo przedmiotowo.

Nie polecam tego lekarza.
Zostałam potraktowana bardzo przedmiotowo.

nie ma lepszego ginelokoga,dolkadny,uprzejmy i bardzo pomocny.Polecam wszystkim paniom z czystym sumienem.

Bardzo dobry lekarz. Zaufałam mu od pierwszej wizyty. wszystko wytłumaczył. wcześniej chodziłam do innego ginekologa ale to było nieporozumienie. znajoma poleciła mi dr Migasa i i nie żałuję. ja również polecam go przyszłym mamom.

super specjalista!pomocny wyrozumiały stara się zawsze rozwiązać problem jestem bardzo zadowolona.

Bardzo dobry ginekolog, uprzejmy, zawsze odpowiada na pytania i to z takim spokojem że można mu zazdrościć. Prowadził moją ciążę, na kilka tygodni przed porodem podjął decyzję o cesarce bo dziecko było źle ułożone do porodu i dlatego nasz synek jest zdrowym dzieckiem.

bardzo miły, opiekunczy, uprzejmy lekarz. leżąc w szpitalu, interesował się mną jak i innymi pacjentkami ( chociaż nie miał w tym czasie dyżuru ). Godny polecenia.

Nie polecam tego lekarza!!Nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu lekarskiego,nie porozmawiał na temat leczenia,zostałam potraktowana bardzo przedmiotowo,tak być nie powinno..