dr Ryszard Migas

3,9

Bardzo spokojny i miły lekarz. Potrafi wytłumaczyć, uprzejmy. Ma podejście i w ogóle godny polecenia! Jestem zadowolona.

dobry lekarz ,jest z tych co mało gadają ale od razu dzialają.gdyby nie On mojej córeczki by ze mną dzisiaj nie było

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Spokojny jakich mało. Bardzo pomocny i dokładny! Polecam wszystkim kobietom!

Byłam na wizycie prywatnej jak i na NFZ. W porównaniu dzień do nocy. Na początku chodziłam na wizyty na NFZ, to była lekka przesada. Ani nie zapyta co mi dolega ani nic, aby od razu ściągać majtki i na fotel. Od kilku dni miałam jakieś zapalenie tam na dole, ale nawet na wizycie się nie dowiedziałam co to jest. Dopiero przez internet porównałam swoje objawy z innymi kobietami. Natomiast na wizycie prywatnej pan doktor był tak uprzejmy, że by mi za przeproszeniem w tyłek wszedł. Zrobił badanie i stwierdził nadżerkę, nawet zrobił cytologię - odpłatnie oczywiście ekstra 30zł + koszt wizyty. Jak przyszłam z wynikami na wizytę na NFZ to powiedział, że z nadżerką się nic nie robi i mam przyjść za rok a nie mu głowę zawracać co 2 tygodnie.

Bardzo dobry ginekolog, uprzejmy, zawsze odpowiada na pytania i to z takim spokojem że można mu zazdrościć. Prowadził moją ciążę, na kilka tygodni przed porodem podjął decyzję o cesarce bo dziecko było źle ułożone do porodu i dlatego nasz synek jest zdrowym dzieckiem.

Bardzo dobry lekarz. Zaufałam mu od pierwszej wizyty. wszystko wytłumaczył. wcześniej chodziłam do innego ginekologa ale to było nieporozumienie. znajoma poleciła mi dr Migasa i i nie żałuję. ja również polecam go przyszłym mamom.

nie ma lepszego ginelokoga,dolkadny,uprzejmy i bardzo pomocny.Polecam wszystkim paniom z czystym sumienem.

bardzo miły, opiekunczy, uprzejmy lekarz. leżąc w szpitalu, interesował się mną jak i innymi pacjentkami ( chociaż nie miał w tym czasie dyżuru ). Godny polecenia.

Bardzo dobry Ginekolog. Uprzejmy, pomocny, spokojny. Lekarz z powołania nie leczy dla pieniędzy On to po prostu lubi ta praca sprawia mu przyjemność.

Nie polecam tego lekarza. Nie przeprowadził ze mną wywiadu lekarskiego, stwierdził, że nie wiadomo co się dzieje i zobaczy się jak będzie. Zostałam potraktowana bardzo przedmiotowo.

Nie polecam tego lekarza.
Zostałam potraktowana bardzo przedmiotowo.