dr Ryszard Migas

byłam w 3 miesiącu ciąży brałam tabletki nie wiedząc na co nie wytłumaczy nawet po co zaznacze że to były wizyty prywatne w nocy dostałam krwotok dzwoniąc do niego jego słowa brzmiały a mocno no to niech pani jedzie do szptala ale jest strajk nie wiem czy pania przyjmą po czym zostałam przyjęta leżałam w lóżku nic mi nie podano rano zrobiono skrobanke i tyle zero zainteresowania.

Byłam na wizycie prywatnej jak i na NFZ. W porównaniu dzień do nocy. Na początku chodziłam na wizyty na NFZ, to była lekka przesada. Ani nie zapyta co mi dolega ani nic, aby od razu ściągać majtki i na fotel. Od kilku dni miałam jakieś zapalenie tam na dole, ale nawet na wizycie się nie dowiedziałam co to jest. Dopiero przez internet porównałam swoje objawy z innymi kobietami. Natomiast na wizycie prywatnej pan doktor był tak uprzejmy, że by mi za przeproszeniem w tyłek wszedł. Zrobił badanie i stwierdził nadżerkę, nawet zrobił cytologię - odpłatnie oczywiście ekstra 30zł + koszt wizyty. Jak przyszłam z wynikami na wizytę na NFZ to powiedział, że z nadżerką się nic nie robi i mam przyjść za rok a nie mu głowę zawracać co 2 tygodnie.

Bardzo dobry Ginekolog. Uprzejmy, pomocny, spokojny. Lekarz z powołania nie leczy dla pieniędzy On to po prostu lubi ta praca sprawia mu przyjemność.

Miałam tego ćwoka przy porodzie, to co zrobił przechodzi wszelkie pojęcie. Poczekałby jeszcze troche z decyzja o cesarskim cięci i dzieco by się udusiło. Rodziłam w nocy przez 8 godzin, zaglądał do mnie tylko co 2-3 godziny, gdyby nie połozna nie dałabym rady.

Lekarz miły, zawsze odpowie na zadanie pytanie, nie zbywa półsłówkami.

Lekarz miły, zawsze odpowie na zadanie pytanie, nie zbywa półsłówkami.

Polecam:) miły, uprzejmy, konkretny, godny polecenia,

Polecam:) miły, uprzejmy, konkretny, godny polecenia,

Super lekarz , oby więcej było takich , uprzejmy , wszystko wytłumaczy , ma taki spokój w sobie że pozazdrościć. Szczerze polecam tego lekarza.

Bardzo kompetentny, nie zbywa półsłówkami, tłumaczy, poświęca dużą ilość czasu pacjentce, podejśćie fachowe. jestem zadowolona. Polecam.