lekarz Ryszard Pielorz

Urolog

Piękny gabinet, ładnie wyposażona poczekalnia. Po umówieniu wizyty okazało się, że w poczekalni jest 15 pacjentów, (4 godziny czekania) ponieważ nie ma osoby umawiającej wizyty robi to sam lekarz podczas wizyt pacjentów. Lekarz uprzejmy, grzeczny może nawet i kompetentny, potrafi się zareklamować jednak nie ma czasu dla pacjenta, nie interesuje go historia choroby ani wytłumaczenia pacjentowi faktów jego choroby. Wizyta trwała 15 min (pierwsza wizyta) a koszt wizyty horrendalny (chyba najdroższy lekarz w regionie) Pacjent poszedł do lekarza z nadzieją a wrócił zdruzgotany i zdołowany.

ZA TRAFNE ZDIAGNOZOWANIE I USUNIECIE GUZA PECHEŻA MOCZOWEGO ORAZ ZA MIŁĄ OPIEKĘ PO OPERACYJNĄ BARDZO DZIĘKUJE JAN CZERNER

Lekarz kompetentny, posiada bardzo duże doświadczenie, Jest to nie tylko moje zdanie ale także innych ludzi, których znam, a którzy leczą się u Pana doktora. Ścisłe przestrzeganie zaleceń oraz zaufanie do Pana doktora spowodowały iż odczuwalne są postępy w leczeniu mojej choroby. Dziękuję.

Bardzo miły i kompetentny lekarz, przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Troche drogo za wizyte, ale USG na miejscu. Ogólnie polecam

Leczyłem się u pana doktora przez 8 miesięcy .Rozpoznał przewlekłe ostre zapalenie stercza,na podstawie badania per rectum i USG przez powłoki brzuszne (na obecną chwile powinno być robione TRUS).Pan doktor także nie pobrał wydzieliny z prostaty ,stwierdził że tam nic nie znajdziemy o PSA nie wspomniał.Antybiotyki serwował mi przez te 8 miesięcy na chybił trafił,nie dbając czy nie dostane grzybicy.Na ostatnim badaniu per rectum, mówiąc że mnie dalej boli pan doktor stwierdził że tam jest wszystko już dobrze i kazał brać prostamol.Nie polecam tego lekarza,jeżeli chodzi o prostatę.Mam żal że ...

per rectum i USG przez powłoki brzuszne (na obecną chwile powinno
mówiąc że mnie dalej boli pan doktor stwierdził że tam jest wszystko już dobrze i kazał brać prostamol.Nie polecam tego lekarza,jeżeli chodzi o prostatę.Mam żal że tak nieprofesjonalnie podszedł do mojej choroby!

Leczę się u dr.Pielorza w poradni przy Spitalu Jastrzębiu.Jestem po operacji nerki.Wszystko jest ok.Panie emerycie co to znaczy lubi brać? Zapłacił pan za wizytę w gabinecie prywatnym.To pana zdziwiło? Proszę nie używać takich dwu znacznych określeń!! Emeryt z Jastrzębia

Lekarz sumienny i uczciwy. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam.

Lekarz sumienny i uczciwy. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam.

Lekarz jakich malo! Polecam z calym sercem. Przyjechalam z zagranicy, bo tam nie bylo Doktora, ktory bylby z tak profesjonalnym podejsciem i doskonala wiedza w tej dziedzinie.

To niezwykle profesjonalny Doktor,pełen ciepla i cierpliwości.Posiada ogromną wiedzę jaką posługuje się w swoim fachu.To wyjątkowy Lekarz i Człowiek.Polecam z całego serca.

Prosiłam go , by nie mówił mamie o nowotworze.Zrobił to niezbyt elegancko i pozbawił ją szans na dalsze leczenie.A jednak znalazł sie prof.Prajsner, który podjął się dalszego leczenia i dr Salska , która wyleczyła mamę. Nie polecam go - nie potrafi się przyznać , że za mało umie - a wydaje się taki mądry !!!!!