lekarz Ryszard Pielorz

Urolog

Lekarz sumienny i uczciwy. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam.

Lekarz sumienny i uczciwy. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam.

Lekarz godny polecenia kapetetny ludzki

Lekarz godny polecenia kapetetny ludzki

To niezwykle profesjonalny Doktor,pełen ciepla i cierpliwości.Posiada ogromną wiedzę jaką posługuje się w swoim fachu.To wyjątkowy Lekarz i Człowiek.Polecam z całego serca.

Leczę się u dr.Pielorza w poradni przy Spitalu Jastrzębiu.Jestem po operacji nerki.Wszystko jest ok.Panie emerycie co to znaczy lubi brać? Zapłacił pan za wizytę w gabinecie prywatnym.To pana zdziwiło? Proszę nie używać takich dwu znacznych określeń!! Emeryt z Jastrzębia

Lekarz jakich malo! Polecam z calym sercem. Przyjechalam z zagranicy, bo tam nie bylo Doktora, ktory bylby z tak profesjonalnym podejsciem i doskonala wiedza w tej dziedzinie.

Doskonały lekarz.:) Ma podejście do ludzi. POtrafi dobrze leczyć, wyleczyć ludzi z ciężkich choroub. Jest konkretny. POLECAM!!

Prosiłam go , by nie mówił mamie o nowotworze.Zrobił to niezbyt elegancko i pozbawił ją szans na dalsze leczenie.A jednak znalazł sie prof.Prajsner, który podjął się dalszego leczenia i dr Salska , która wyleczyła mamę. Nie polecam go - nie potrafi się przyznać , że za mało umie - a wydaje się taki mądry !!!!!

POlecam innym pacjentom. Jest kompetentny i ;udzki. Zdrowe podejscie do ludzi. Normalny człowiek