lekarz Ryszard Pomykała

Dermatolog

Na podstawie doświadczenia mojego, mojej rodziny i znajomych z dermatologami (fajna specjalizacja -można miesiącami zgadywać i wymyślać co pacjentowi dolega) uważam, że p. doktor Pomykała jest najlepszym i wyjątkowym lekarzem dermatologiem . Przede wszystkim świetny diagnosta, a to jest najważniejsze w efektywnym leczeniu. Byłam 2 razy prywatnie i kilka razy w Cepeleku (róża, uczulenia) - nie ma różnicy w podejściu do pacjenta - kompetencje, uprzejmość i skuteczność leczenia!

Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Znamiona ogląda porządnie dermatoskopem, z trądzikiem się nie bawi niedziałającymi antybiotykami, tylko daje drogi ale porządne leki po których w ciągu tygodnia cera zmienia się nie do poznania. Serdecznie polecam!

Niestety ja bardzo rozczarowalam sie dr Pomykala. Przyszlam do niego do przychodni WAT z problemem wypadajacych wlosow. Fakt, ze nie lysieje i nie mam pustych plackow skory na glowie, nie znaczy jeszcze ze problem mozna bagatelizowac. Jak to zrobil pan dr.Zalecil mi witaminowe suplementy diety, tak jakby dokonal epokowego odkrycia conajmniej. Dla mnie to codziennosc i najnormalniejsza rzecz. Ciagle biore jakies preparaty i sek w tym, ze wlasnie nic kompletnie one nie pomagaja. Sugerowalam panu dr silniejsze preparaty o ktorych slyszalam. Sa one na recepte wylacznie (chociazby cynkowe). Jednak chyba najwyrazniej albo pan dr o nich nie slyszal, albo tak bardzo wierzy w "sile witamin". No coz...to ja chyba bez tej wiary jestem bo odzywiam sie dobrze, biore suplementy, a przyczyna chyba tkwi jednak gdzie indziej..Hormony? Pan dr jakos nie podjal jednak tematu.. Naprawde duze rozczarowanie.

Jeśli chodzi o Pana doktora z przychodni z Koszykowej, to leczę u niego nastolatkę i jej trądzik od marca 2012. Myślę że dobrze dobrał dermokosmetyki i maść, i może nie poświęca pacjetowi pół godziny czasu ( bo tyle to poświęca lekarz na prywatnej wizycie) - bo numerki są rejestrowane co 10 min czyli lekarz ma 10 min na pacjenta- to myślę że wystarczająco i kompetentnie i dokładnie tłumaczy co się dzieje ze skórą, czym leczyć w jaki sposób i jak długo. My efekty widzimy i lekarza polecamy. No i Pan Doktor sympatyczny, młody i przystojny :).

Byłam u niego prawie 10 lat temu i bardzo mile go wspominam. Po pierwsze dlatego, że w skuteczny sposób, bezpowrotnie rozprawił się z moim problemem. Po drugie dlatego, że to poprostu bardzo sympatyczny, fajny człowiek. Oby więcej takich specjalistów w tym zawodzie.

Mogę z całą świadomością polecić Pana doktora. Leczę się u niego na łuszczycę i na trądzik. Na wizyty chodzę od 4lat. Pan doktor zawsze wszystko wyjaśnia, kiedy się o coś dopyta, zawsze odpowiada. Ma specyficzny sposób bycia ale jest dobrym lekarzem. Zawsze stara się pomóc pacjentowi. Polecam Pozdrawiam

Polecam
Pozdrawiam

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Byłam pozytywnie zaskoczona bo jestem przyzwyczajona raczej do przedmiotowego traktowanie przez dermatologów podczas wizyt publicznych, a ten lekarz sprawiał wrażenie jakby naprawdę zależało mu na tym aby pomoc pacjentowi. Polecam.

Byłam u Pana doktora Pomykały w przychodni na Kartezjusza.. nie zgodzę się z opinią,że jest miły i uprzejmy - chyba,że bierze kasę za wizytę to owszem! Mam nieładną zmianę skórną na ustach,chciałam jedynie skonsultować z nim co to jest i czy się to usuwa, weszłam z jedną Panią, gdyż nie miałam karty i numerka,zapytałam bardzo grzecznie czy Pan dr będzie uprzejmy mnie przyjąć, facet wrzasnął na mnie, nie dał mi nic powiedzieć, a sytuacja była taka,że mąż Pani,która weszła był zapisany i nie przyszedł,chciałam więc skorzystać z okazji,ale ten kretyn nie dał mi dojść do słowa, kategorycznie odmówił udzielenia pomocy.cham!!!!

Krótko mówiąc: bardzo fajny i miły lekarz :) Strasznie wypadaly mi włosy i płyny oraz tabletki które mi przepisał może nie od razy zadziałały cuda , ale po małej modyfikacji jest ok. Znam osobę, która również była u tego lekarza i jest bardzo zadowolona. Godny polecenia. Naprawdę.

Niemiły, to mało powiedziane. Moje wrażenia po wizycie są okropne...Niec się od niego nie dowiedziałam. Prędzej wychodziłam z gabinetu niż wchodziłam. Na dodatek, leki które mi przepisał nie są dostępne w aptekach. Zastanawiam sie czy nie iśc jeszcze raz do innego dermatologa,tym razem prywatnie... To czego doświadczyłam dzisiaj, nie mozna nazwac pomocą lekarską!