lekarz Ryszard Pomykała

Dermatolog

Byłam u Pana doktora Pomykały w przychodni na Kartezjusza.. nie zgodzę się z opinią,że jest miły i uprzejmy - chyba,że bierze kasę za wizytę to owszem! Mam nieładną zmianę skórną na ustach,chciałam jedynie skonsultować z nim co to jest i czy się to usuwa, weszłam z jedną Panią, gdyż nie miałam karty i numerka,zapytałam bardzo grzecznie czy Pan dr będzie uprzejmy mnie przyjąć, facet wrzasnął na mnie, nie dał mi nic powiedzieć, a sytuacja była taka,że mąż Pani,która weszła był zapisany i nie przyszedł,chciałam więc skorzystać z okazji,ale ten kretyn nie dał mi dojść do słowa, kategorycznie odmówił udzielenia pomocy.cham!!!!

Byłam u niego prawie 10 lat temu i bardzo mile go wspominam. Po pierwsze dlatego, że w skuteczny sposób, bezpowrotnie rozprawił się z moim problemem. Po drugie dlatego, że to poprostu bardzo sympatyczny, fajny człowiek. Oby więcej takich specjalistów w tym zawodzie.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Byłam pozytywnie zaskoczona bo jestem przyzwyczajona raczej do przedmiotowego traktowanie przez dermatologów podczas wizyt publicznych, a ten lekarz sprawiał wrażenie jakby naprawdę zależało mu na tym aby pomoc pacjentowi. Polecam.

Krótko mówiąc: bardzo fajny i miły lekarz :) Strasznie wypadaly mi włosy i płyny oraz tabletki które mi przepisał może nie od razy zadziałały cuda , ale po małej modyfikacji jest ok. Znam osobę, która również była u tego lekarza i jest bardzo zadowolona. Godny polecenia. Naprawdę.

Swietny DOKTOR, dobry czlowiek. Panie Doktorze, dziekuje za profesjonalna sluzbe na rzecz pacjenta i pozdrawiam serdedcznie!!! WESOLYCH SWIAT!

WESOLYCH SWIAT!

jest po prostu rewelacyjny!!! pomogl mi w walce z tradzikiem, ktory byl po prostu straszny!!polecam jak najbardziej, jest swietny!!!